Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

jagoda99 20:37, 28 sie 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Bozenko u mnie tez juz jesien blisko
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
EPODLAS 10:48, 03 wrz 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Lato, lato prawie już za nami. Uważam że było przynajmniej u mnie całkiem fajne. Poza upałami w lipcu, wszystko się udało. Warzywa dorodne, takiej dorodnej marchwi jak w tym roku to jeszcze nie miałam, ogórki i reszta też nieźle. Jak wyjeżdżałam trawa było soczyście zielona, trawy ogromne, tylko bylinówka smutna. Ale to już naprawimy, żeby na drugi rok o tej porze roku coś tam jeszcze kwitło.
Zamierzam jeszcze wyrzucić jednego pigwowca i poszerzyć trawowisko, ale to już chyba w następnym roku nie dam rady.
Tak podobają mi się rudbekie z trawami, że pstryknęłam im kilka fotek.



Rozchodniki, to gwiazdy ogrodowe późnego lata i jesieni, i moje winogrona piękny mają kolorek. W smaku są też dobre.








____________________
Mój ogród
EPODLAS 10:58, 03 wrz 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Hostowisko, dalej w świetnej formie. W tym roku powiększyłam je o 8 host. Niestety jeszcze małe, pokazuję te starsze.

Ta Phantom, niestety w czasie czerwcowych upałów przypaliła się i straciła sporo na urodzie.

Moja mała Mega Mindy, myślę że będzie śliczna na drugi rok i zawilec.

Szałwia trójbarwma przy berberysie czuje się super i trawa Red Baron, jest już spora kępa.

Jednym słowem znowu jakoś się udało, mój ogród "z doskoku" jakoś żyje i co roku jest ładniejszy.





____________________
Mój ogród
Agania 12:38, 03 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bożenko jak zawsze ładnie u Ciebie, ogród dopieszczasz...jak Ty to robisz, że jesteś zorganizowana na tip top

Jeżówki w trawach wyglądają obłędnie, zdjęcia jak brzytwy, ja mam ogromne zaległości w ogrodzie, przy takiej pogodzie, która nas nie rozpieszcza, teraz dopieszczam dom i rodzinkę

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 21:50, 03 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zachwyciłam sie trawami z rudbekiami, muszę coś podobnego zrobic u siebie. Co to za trawy ? dosc wysokie sa.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
EPODLAS 22:02, 03 wrz 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Bogdzia napisał(a)
Zachwyciłam sie trawami z rudbekiami, muszę coś podobnego zrobic u siebie. Co to za trawy ? dosc wysokie sa.Pozdrówka.

Bogdziu, te widoczne trawy z rudbekiami to są miskanty. Ten po prawej, który już ma kłosy jest nn. To mój pierwszy miskant. W środku Morning Light, a po prawo najmniej tu widoczny to Melepartus. Te dwa pozostałe już zaczynają kwitnąć. Co roku moje miskanty są większe. Jak dla mnie tak mogłyby zostać.
____________________
Mój ogród
Milka 12:00, 04 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zachwycające widoki, wszystkie, choć te połączenia traw i rudbekii bije w oczy, takie bogate i dorodne
Bożenko, fajnie się słucha zadowolonej ogrodniczki, biorąc pod uwagę, że nie masz ogrodu na wyciągnięcie ręki, jestem pełna podziwu dla jego wyglądu, bogactwa i jeszcze obfitości zbiorów a cud nad cudy, hosty bez dziur od ślimaków
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
an_tre 13:35, 04 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
EPODLAS napisał(a)




Imponujący i piękny widok
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bogumila 15:45, 04 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...zajrzałam na chwilkę...piękny zawilec i mała horti.To nowości u Ciebie?Wcześniej ich nie widziałam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
jagoda99 19:43, 04 wrz 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Bozenko pieknie u Ciebie ta czerwona trawa jest super
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies