Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Atanka 12:58, 07 paź 2011

Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 207
Mam pytanie Danusiu o to, czym robisz kanciki trawnika( chyba jakiś import z Anglii). pamiętam że była dyskusja na forum, ale gdzie jej teraz szukać?...a zdecydowałam się, o ja głupia po sezonie, że muszę zakupić coś solidnego
____________________
Przystanek Agnieszki:Szkocja
anula_wn 14:16, 07 paź 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Danusiu, przekaż Witkowi i od nas najserdeczniejsze życzenia!!! zdrowia przede wszystkim, bo uśmiech Mu z buzi nie znika! wyściskamy Go niebawem osobiście
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 14:18, 07 paź 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Sebek napisał(a)
50

Ale wiesz co Danusiu - Witek ma przy Tobie dobrze chyba, no bo zobaczcie jak mało ma siwych włosów, a niektórzy po 30-ce już mają


jakaś aluzja do mojego męża, Sebek ?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Sebek 15:47, 07 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Atanka napisał(a)
Mam pytanie Danusiu o to, czym robisz kanciki trawnika( chyba jakiś import z Anglii). pamiętam że była dyskusja na forum, ale gdzie jej teraz szukać?...a zdecydowałam się, o ja głupia po sezonie, że muszę zakupić coś solidnego


Służy do tego specjalny szpadel - będą u nas do kupienia

http://www.ogrodowisko.pl/watek/615-przycinanie-brzegow-trawnika
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:48, 07 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
anula_wn napisał(a)

50

Ale wiesz co Danusiu - Witek ma przy Tobie dobrze chyba, no bo zobaczcie jak mało ma siwych włosów, a niektórzy po 30-ce już mają


jakaś aluzja do mojego męża, Sebek ?


a skąd, hehe
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 20:19, 07 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szpadelki i inne fajne narzędzia będą jak napisał Sebek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 20:21, 07 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Już się nie mogę doczekać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bociek 20:41, 07 paź 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Wszystkiego najlepszego dla Jubilata

Czy ja dobrze czytam, ze bedzie ogrodowiskowy sklepik??? Jesli tak to bardzo fajny pomysl
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Patasia 12:03, 08 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
Pani Danusiu-ogród Pani to marzenie-chyba nie do mojego spełnienia ale może w cząsteczce ? Od kiedy odnalazłam Ogrodowisko -podpatruję i postaram się niektóre porady ,wiedzę jaką stąd pobiorę-wykorzystać w moim ogrodzie.Pozdrawiam serdecznie .Jest Pani cudowna w tym co Pani robi dla Ogrodowiska-podziwiam talent,wiedzę........Brak mi słów.....Pozdrawiam serdecznie
____________________
Janet 15:08, 08 paź 2011


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
Danusiu, ilekroć wchodzę na Ogrodowisko jestem po prostu chora Wasze realizacje są niesamowite. Dzięki Tobie nie kupuję już roślin bo mi się podobają. Muszę konkretnie zaplanować co gdzie posadzić i dopiero ruszę z zakupami.
Mam pytanko odnośnie cyprysika Lawsona Ivonne. Widziałam dziś w szkółce okazy po 195zł: 3 pięknie uformowane kule. Myślisz, że jest to roślina godna uwagi? Pozdrawiam cieplutko
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies