Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w cieniu brzozy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu brzozy

07_Rene 08:38, 27 cze 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Agato, dziękuję za miłe spotkanie Mam nadzieję, że kiedyś uda się to powtórzyć w bardziej sprzyjających (dla mnie) okolicznościach. Jeszcze raz nie-dziękuję za bodziszki i inne dobra, którymi mnie zaskoczyłaś
Urokliwe zdjęcia z Twojego ogrodu śledzę na bieżąco i ciągle mi mało.

edit:
czy penstemon zimuje u nas - mam wątpliwości? i agastache? czy należy jakoś specjalnie o nie zadbać?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
laurowisnia 09:21, 29 cze 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Reniu, cieszę się, żeśmy się poznały, umówione jesteśmy jak zmienią się okoliczności. O roślinkach napisałam już u Ciebie.

KasiaWB napisał(a)
Piękny ogród, gratuluję
Cudowna Constance Spry! mocno rozważam jej zakup mam jeszcze kilka typów, ale póki co ta jest na szczycie dość krótkiej listy

Cudowna jest, to prawda tylko dla mnie za dużo jej jest. Pisałam już wcześniej, że róża swoim wigorem mogłaby obdzielić sąsiadki. Ja właśnie rozmyślam czy nie wyciąć ją do zera teraz po kwitnieniu, tylko co z tą masą pędów zrobić? To jest jej podstawowa wada.
Nie wiem jakie masz inne na liście, ja mam taką propozycję - Pirouette, choć ona taka bardziej elegancka i brak jej tego uroku Constance.

Widziałam ostatnio w Powsinie Mamma Mia, może o niej pomyślisz i jest jeszcze taka różyczka Cinderella, która już się nie zmieściła u mnie w ogródku.

____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 09:34, 29 cze 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
rozark napisał(a)
melduje że dary się przyjęły, rosną a nawet co niektóre kwitną
lubię jak jest dużo kwiecia i do tego pachnącego

Niech bujają, a dla Cię pachnąca różyczka.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 09:56, 29 cze 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
paniprzyroda napisał(a)
Jak zawsze na subtelności zaglądam do Ciebie I nie zawiodłam się Troszkę szkoda, że fotek skromnie Masz ogród, w którym chciałoby się przycupnąć z boczku i powzdychać

Mariola, pięknie dziękuję, trochę urosłam ale u Ciebie również byłabym chętna gdzieś przycupnąć, muszę tylko zaglądnąć. I fotki.



____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Karol99 09:59, 29 cze 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Masz cudownie skomponowane rabaty
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
margaretka3 10:10, 29 cze 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Agatko, mam nadzieję, że ten kwitnący busz przyjdzie mi podziwiać, zanim zapadnie w jesienną nostalgię. Jeszcze raz dziękuję za wizytę, podziwiam Was, że miałyście chęć w taki upał.
Jak nazywa się ten bodziszek, który mi przywiozłaś? Pamiętasz jeszcze?

PS. Pojawiło się światełko co do przyszłego tygodnia Oby nie zgasło
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
laurowisnia 10:10, 29 cze 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Kasya napisał(a)
Agata, pozdrawiam
jak masz fotki do dorzuc do wątku Powsinowego, ktory zalozylam

Już byłam, czeka jeszcze kilka fotek nieróżanych.
Mariatheresia, bezproblemowa, kwiaty utrzymują się bardzo długo, grzeczna różyczka


____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 10:22, 29 cze 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Krys napisał(a)
Agata bardzo miło było Cie poznac ,bede zagladac do Ciebie i nadrobie zaległości ale to chyba zima bo mam straszny niedoczas.Po wizycie w Powsinie mam straszne dylematy,miałam ograniczac rabaty zwłaszcza teraz... a tu tyle pieknych róz.Nad Red Fairy sie zastanawiam chociaz ona za czerwona chyba bardziej Bonice 82 by mi pasowała,pozdrawiam

U mnie wiele się już nie zmienia, co najwyżej coś małego dokupię, szkoda nadrabiać, pokazuję na bieżąco. Z ograniczaniem trudna sprawa, czasem się udaje, czasem nie. Kolor The Fairy mnie zaskoczył na żywo, był tak mało czerwony, nie wiem jaki był w początkowej fazie, ale bardzo mi się podobał.
Red Leonardo dla Ciebie.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 10:32, 29 cze 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Tusiala napisał(a)
Przepiękne połączenia

Marta, straszysz avatarkiem.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 10:41, 29 cze 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Poziomka napisał(a)
Z wielką przyjemnością oglądam Twój ogród, soczysty i kolorowy.
Urokliwe miejsce stworzyłaś , w którym chce się być.
Pozdrawia cieplutko Jasia

Poziomko, rumienię się, napiszę, że staram się najładniej ogród pokazać jak umiem.
Różyczka, może Ci się spodoba - Eyes for you.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies