Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w cieniu brzozy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu brzozy

Poziomka 23:27, 06 sie 2016


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
laurowisnia napisał(a)


Niedaleko jest Pomponella, która własnie kwitnie razem z dzwonkiem
kremowym.


Tej zimy wszystkie dzwonki kremowy mi wymarzły. Wiosną znalazłam siewkę na grządce z marchewką i tam teraz kwitnie. Twoje zestawienie z Pompnellą jest zdecydowanie efektowniejsze .
Pozdrawiam Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
ewsyg 09:52, 07 sie 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agatko, dawno u Ciebie nie byłam i żałuję bo masz bardzo ładny ogród. Cudne róże i inne roślinki. Pospacerowałam i pozdrawiam cieplutko
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
sylwia_slomc... 10:01, 07 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
laurowisnia napisał(a)

Gosia, o jesieni jeszcze nie myślimy, chociaż te temperatury ogród zmieniają z dnia na dzień, coś przekwita, coś zaczyna, nie było mnie przez weekend, róże czekają na czyszczenie, to na pewno.
Spotkanie takie na szybko najlepsze, nie było czasu się zastanawiać, lepiej tak niż opady zresztą.
Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla Twojej pracowitości, o której zaświadcza charakter ogrodu.
Pytasz o bodziszka Endressa, nie mam fotki akurat ale mam chaber, który zaskoczył mnie wzrostem.
I czekam na informację.



Cudne klimaty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gabriela 23:55, 10 sie 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Prześliczne chabry masz, koniecznie pozbieraj nasiona, szkoda żeby takie cuda się zmarnowały i przepadły.
Ja się w tym roku ograniczyłam tylko do kupienia różnych chabrów, bo wysiać ich już nie zdążyłam, mam nadzieję że na przyszłą wiosnę się uda.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Agania 15:19, 08 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agatko piękne kadry z ogrodu, róze i zestawienia letnie super, chabry milusie

Driakiew od Ciebie mi się przyjęła biała
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
20:12, 10 wrz 2016
Miło było cie poznać ...łatwo znalazłam twój watek...bo łatwy nik do zapamiętania

kilka fotek zdołałam obejrzeć ...no muszę nadrobić! ...bo juz mnie mocno zaciekawiły twoje rabaty

pozdrawiam

07_Rene 13:21, 11 wrz 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Agato, miło było Cię znowu spotkać
Próbowałam nadrobić Twój wątek i o dziwo mi się udało. Stanowczo za mało pokazujesz swojego ogrodu, a jest taki piękny.
Kwitnie mi Agastache od Ciebie Za to Penstemon słabo przyrósł, chyba zbyt mocno go chwasty stłumiły.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Agania 16:30, 11 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Laurko Agatko
zawsze chciałam Cię poznać, w końcu się udało u Alinki...za driakiew dziekuję stokrotnie... 3 sztuki mi wyrosły...reszta unikła

Fajnie, że jesteś, kiedy do mnie przyjedziesz?
Zostawiam pamiątkowe zdjęcia ze spotkania u Alinki


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 15:26, 12 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Bardzo się cieszę że Cię poznałam wpadam na chabry i już zapisałabym się na nasiona tych fioletowych i bordowych- czy będziesz robić segregację nasionek? dziś tylko się witam,a w wolnych chwilach chętnie pooglądam Twój ogród z bliska
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
laurowisnia 11:48, 14 wrz 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Poziomka napisał(a)

Tej zimy wszystkie dzwonki kremowy mi wymarzły. Wiosną znalazłam siewkę na grządce z marchewką i tam teraz kwitnie. Twoje zestawienie z Pompnellą jest zdecydowanie efektowniejsze .
Pozdrawiam Jasia

A jakie kolory miałaś Jasiu? U mnie to była ich pierwsza zima. Czekam aż wyrosną wyżej ale czy doczekam jeśli one takie wrażliwe?

____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies