Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

abiko 21:54, 29 mar 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Marzenko, gabiony pierwsza klasa..zreszta wszyscy Ci to piszą My też o nich myśleliśmy, ale u mnie też nie będą pasowały..niestety. Fajnie mieć taki domek.. i trochę zazdroszczę Ci konsekwencji Super będzie wszystko wyglądało
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
finka 22:28, 29 mar 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Marzena2007 napisał(a)
W końcu podjazd jest gotowy i bukszpany ze starego domu przeprowadzają się, rok wcześniej niż gospodarze. Na razie zajęły miejsce, w którym bedą rosły bambusy, gdyż w miejscu dedykowanym dla nich jest jedna wielka dziura...



Przedłuża się wykończenie wnętrza domu, które wykańcza nas..... Jednak ciepliwie czekamy na moment kiedy wprowadzimy się do naszego domu. Na tym etapie priorytetem jest architektura wnętrza , ogród musi cierpliwie poczekać na swój czas.
Powstają tarasy zewnętrzne, wyrównujemy w końcu teren, wykonujemy obrzeża z kostki granitowej.
W "międzyczasie" koparka wjeżdża w stożek bukszpanowy hodowany przeze mnie od 3 lat a bukszpany żadko podlewane latem i w fatalnym podłożu tracą swój urok.






Marzenko oglądaliśmy z mężem Twój wątek od początku i mąż zauważył (ja nie - ale on to meliorant), że drzewo (wiśnia czy co tam jest) jest posadzona na lub obok dreny. Korzenie drzewa zarosną drenę i nie będzie pełniła swojej funkcji. Pomyśl o tym.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Pszczelarnia 22:38, 29 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Marzeno, czy ja Ci mówiłam, że to jest cudne? Najmuję się u Ciebie za ogrodnika. Acha, mogę jeszcze sprzątać. .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kwiatholandii 22:42, 29 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Super to wszystko u Ciebie teraz wygląda. Gratulacje!!!
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Wieloszka 22:56, 29 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzenko, ależ mi zapewniłaś wspaniały serial na dobranoc!!! Obejrzałam z zapartym tchem!!! Gabiony BOSKIE, jak pokażę je mojemu M., to znów będziemy chorzy na nie . Powtórzę za innymi, bo nic mądrzejszego nie wymyślę z wrażenia: REWELACJA!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
hanka_andrus 23:07, 29 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Gratuluję !Efekt-bomba!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Madzenka 23:12, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Marzeno, czy ja Ci mówiłam, że to jest cudne? Najmuję się u Ciebie za ogrodnika. Acha, mogę jeszcze sprzątać. .


Pszczółko a ja się do ciebie najmuję na pszczelarza na naukę technik relaksacyjnych, tak mi się chce ciszy i spokoju.....Bo takiego rozedrganego i szalonego człowieka jak ja to by pszczoły pocięły chyba????
Tak bym chciala już mieć wszystkie rośliny posadzone i tylko je pielęgnować, przycinać i relaksować sie tak jak to było dawniej ....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:13, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)
Marzenko, ależ mi zapewniłaś wspaniały serial na dobranoc!!! Obejrzałam z zapartym tchem!!! Gabiony BOSKIE, jak pokażę je mojemu M., to znów będziemy chorzy na nie . Powtórzę za innymi, bo nic mądrzejszego nie wymyślę z wrażenia: REWELACJA!!!


Agnieszko coś mi się wydaje, że gabionami się wcześniej interesowalaś ???? gdzieś już byly przez Ciebie planowane?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:13, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
hanka_andrus napisał(a)
Gratuluję !Efekt-bomba!


Hanusiu staram się przygotowuję ogrod do zjazdu ogrodowiska, na który sie przecież wybierasz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:16, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
finka napisał(a)

W końcu podjazd jest gotowy i bukszpany ze starego domu przeprowadzają się, rok wcześniej niż gospodarze. Na razie zajęły miejsce, w którym bedą rosły bambusy, gdyż w miejscu dedykowanym dla nich jest jedna wielka dziura...





Marzenko oglądaliśmy z mężem Twój wątek od początku i mąż zauważył (ja nie - ale on to meliorant), że drzewo (wiśnia czy co tam jest) jest posadzona na lub obok dreny. Korzenie drzewa zarosną drenę i nie będzie pełniła swojej funkcji. Pomyśl o tym.

Martuś na tym zdjęciu rura leży tylko nie ma jej w tym miejscu aktualnie. Drenaż jest położony przy ścieżce i aktualnie nad rurą rośnie RH. Ale dziękuję za uwagę i pamięć
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies