Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Bogdzia 08:38, 11 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przesliczne zdjecia z mrozikiem zrobiłaś , zachwycające. Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
beta 11:40, 11 paź 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
piękny ogród...już w nim byłam...ale nie odhaczyłam...zaznaczam i będę zaglądać...mnóstwo cudnych inspiracji

pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
leon60 12:03, 11 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Monia jak tam akcja z płynem na kreta ?
Macham
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Sebek 12:58, 11 paź 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Borbetka napisał(a)
Katerino, Pan Trawka to koło Buku ma szkółkę.
Jestem moi drodzy, ale tylko chwilowo. Czytam tylko newsy na forum szybko, no i nic nie sfociłam, bo czasu nie miałam. Tuje posadzone, ale to nie jest jeszcze ten efekt. Pokażę, ale tylko czas muszę znaleźć. Pogoda jest piękna, to mam nadzieję, że jutro się uda. Nie wiem, ale już mi kółka brakuje do kręcenia, tyle mam roboty ze wszystkim ... i to nie w ogrodzie wcale, czego żałuję bardzo. Jedynie, co zrobiłam dziś, to kulkę danicową przesadziłam, bo musiałam, ze względu na jej rozmiary. Zależy mi, żeby się przyjęła.
Ale słuchajcie, kupiłam dzisiaj na kreta taki płyn B...a, no bo znowu mam sajgon. I jedną rękawiczkę przy laniu założyłam tylko. Nie mogę tego smrodu zmyć niczym!!! Matko, jak mi ręka śmierdzi. No i postawiłam to usrojstwo na tarasie, żeby butelka wywietrzała. M. wyszedł po drewno no .... i nie napiszę co powiedział . Ciekawam, czy jutro będzie kopiec. Sprawdzę, to napiszę, żebyście sobie to kupili i wypędzili kreciska. Idę myć tę rękę. Myłam już z 10 razy ... wszystkim. Nie mam już pomysłu. Proszek do prania, cytryna, płyn do zmywania naczyń, mydło do rąk, do ciała. Teraz moje olejki eteryczne idę psiknąć. Musi zadziałać.

Udalo sie??? Czy musialas kupic nową rękę?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewa004 19:25, 11 paź 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
i jak tam zapachy
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Borbetka 20:42, 11 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
No więc, wczoraj go nie było, znaczy kreta. Dzisiaj pojechałam do tego sklepu po miskanty i mówię Pani, że fajny preparat mi sprzedała, śmierdzi jak diabli, ale działa. I zajeżdżam do domu, patrzę? Dwie kupy ziemi, i to takie wielkie!!! Jedna cała wokoło miłorzęba na kijku. Ominął sobie te dziury ze śmierdziwem i kopie dalej. No to ja mu dalej ten smród w dziurę, każdą. Wstawać będę zimą i mu wleję, i karbidu też, choćbym po kolanach miała łazić, to nie dopuszczę do ponad 100 kopców. Mam tak nierówny trawnik, że płakać się chce. Co ja mogę na to poradzić, że tyle dżdżownic lubi mój ogród?
Kochani wpadajcie do mnie i piszcie, tak lubię odwiedziny. Obiecałam zdjęcia, ale ze mnie kłamczuch. Znaczy, zrobiłam w ogrodzie sporo przez te 2 dni i ciemność nadejszła, nie zdążyłam pstryknąć, ale jutro sobota, to więcej czasu będzie. Uda mi się coś sfocić. Aha, i napiszę, że moją lawendową rabatę rozwaliłam i inaczej teraz wygląda.
____________________
borówcowy wizytowka
Bogdzia 20:48, 11 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Straszna wojne wydałaś tym kretom a co na to Twoje ręce? Wytrzymają ta ofensywe?????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Borbetka 20:51, 11 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Jutro dwie rękawice medyczne zakładam do walki . Chyba nie prześmiergnę. Muszę go wygonić przed mrozami, bo mi zryje wszystko do reszty. Chociaż? Pewnie przyjdzie jego brat potem.
____________________
borówcowy wizytowka
makkasia 21:17, 11 paź 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Borbetka napisał(a)
No więc, wczoraj go nie było, znaczy kreta. Dzisiaj pojechałam do tego sklepu po miskanty i mówię Pani, że fajny preparat mi sprzedała, śmierdzi jak diabli, ale działa. I zajeżdżam do domu, patrzę? Dwie kupy ziemi, i to takie wielkie!!! Jedna cała wokoło miłorzęba na kijku. Ominął sobie te dziury ze śmierdziwem i kopie dalej. No to ja mu dalej ten smród w dziurę, każdą. Wstawać będę zimą i mu wleję, i karbidu też, choćbym po kolanach miała łazić, to nie dopuszczę do ponad 100 kopców. Mam tak nierówny trawnik, że płakać się chce. Co ja mogę na to poradzić, że tyle dżdżownic lubi mój ogród?
Kochani wpadajcie do mnie i piszcie, tak lubię odwiedziny. Obiecałam zdjęcia, ale ze mnie kłamczuch. Znaczy, zrobiłam w ogrodzie sporo przez te 2 dni i ciemność nadejszła, nie zdążyłam pstryknąć, ale jutro sobota, to więcej czasu będzie. Uda mi się coś sfocić. Aha, i napiszę, że moją lawendową rabatę rozwaliłam i inaczej teraz wygląda.


zadraszczam, ze tyle zrobiłaś
ja mam takie zaległości a jak wracam z roboty to do ogrodu na 10 minut fotki robić bo kolorowo i pachnąco a później to zaraz ciemno i d... na jutro mam wielkie plany

Z kretem moja walka wyglądała podobnie .
Wszystkiego używałam, śmierdzielstwa wszelakie nie pomagały, aż w końcu przeczytałam gdzieś, że do dziur wlewać należy ...uważaj....urynę. No i panowie dostali prikaz i codziennie dziury były zalewane ... pomogło !

czekam na zdjęcia ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Enya73 21:22, 11 paź 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Poważnie u Was zmroziło, ale za to pięknie to wygląda na zdjęciach. Mimo to mam nadzieję, że jeszcze będzie kilka ciepłych dni ze słoneczkiem, co byśmy mogły się naszymi ogrodami nacieszyć


Pozdrawiam Moniko
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies