Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Margarete 12:31, 18 paź 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Piekna jesien u ciebie Borbetko, kolory i trawy i kapusta ozdobna cudna..
A te stzryzone zielone kule zawsze mnie u ciebie powalały... bosko jest w kompozycji do jesiennych barw.

A nie boisz sie ciąc teraz lawedy ? ze zmarznie - bo ja bym swoja tez przycieła - denerwuja mnie przekwitłe dłuuugaśne łodygi ale boje sie że nie mozna już.......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 08:18, 19 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Muszę się do czegoś przznać..... Nigdy nie lubiłam tuj danic..... Ale po obejrzeniu Twoich zdjęć.... Jestem zachwycona i myślę gdzie je posadzić
Twój ogród zachwyca o każdej porze roku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Borbetka 17:32, 19 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
agata19762 napisał(a)
jaka cudna jesień w Twoim ogrodzie !!!

zresztą ...co jak co, ale Twój ogród zachwyca o każdej porze roku

pozdrawiam jesiennie

Agatko, u Ciebie też zachwycająca.
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 17:32, 19 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
ewa004 napisał(a)
Jak już tak wszystkich przytulasz to przygarnij sierotę
Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Ewuniu, przygarniam. Jeśli mogę pomóc w czymś?
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 17:35, 19 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Gardenarium napisał(a)
Napisz co miałam pomóc, wyslij link na stronkę, gdzie to jest na pw

Danusiu, czy zawracałam Ci głowę? Chyba nie. Staram się nie zawracać, boś zajęta bardzo. Jakoś chyba dam radę sama. Trzymam się kul i hakone albo carex, czyli kule w piórkach .
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 17:36, 19 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Margarete napisał(a)
Piekna jesien u ciebie Borbetko, kolory i trawy i kapusta ozdobna cudna..
A te stzryzone zielone kule zawsze mnie u ciebie powalały... bosko jest w kompozycji do jesiennych barw.

A nie boisz sie ciąc teraz lawedy ? ze zmarznie - bo ja bym swoja tez przycieła - denerwuja mnie przekwitłe dłuuugaśne łodygi ale boje sie że nie mozna już.......

Margerete, nie będę cięła lawendy. Nie żebym się bała, nie mam już sił. Muszę odpocząć. Tym bardziej, że budowa w ogrodzie i mam delikatnie mówiąc ... bajzel.
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 17:43, 19 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Marzena2007 napisał(a)
Muszę się do czegoś przznać..... Nigdy nie lubiłam tuj danic..... Ale po obejrzeniu Twoich zdjęć.... Jestem zachwycona i myślę gdzie je posadzić
Twój ogród zachwyca o każdej porze roku

Marzenko, a paciemu? Napiszę tak, 12 lat temu, kiedy nie było forum, projekty były diabelsko drogie, wybór roślin średni, wpadłam na pomysł posadzenia kulek. Nie myślałam wtedy o bukszpanach. One zawsze śmierdziały mi moczem kocim, posadziłam tylko dwa, w piachu i tak rosły przez 10 lat, nie przycinane. Tuje Danica miały urok kul i wtedy przeważał ten urok niż uroda bukszpanów. Nie cięłam ich, nic nie robiłam i rosły. Teraz, jak zobaczyłam inspiracje projektowe z cisami i kulkami bukszpanowymi dopinam mój ogród w kule, ale bukszpany chorują, bo potrzebują piachu. Tak stwierdziłam. Bukszpan nie może mieć mokro. Wtedy jest grzyb. Potwierdza to mój Pan bukszpan ze wsi. Jego rośliny nie mają komfortu w wodę. I rosną. Ewenement? A Danica, niewybredna, ciąć można, pięknie przy tym pachnie, przynajmniej podoba się mi. Sadź, nie pożałujesz. Rośnie tym szybciej, im więcej wody jej dajesz.
____________________
borówcowy wizytowka
polinka 09:02, 20 paź 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ja też zachwycona jestem tymi kulami od dawna Dają efekt harmonii i ładu. Na wiosnę i u mnie zagoszczą Pozdrawiam słonecznie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Enya73 09:09, 20 paź 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Śliczna kolorowa jesień u Ciebie Danica cudnie zaprasza do wejścia do ogrodu. Czy Ty je często przycinasz, że mają taki ładny zwarty pokrój?

Pozdrawiam, miłego dnia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
ewa004 13:49, 20 paź 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies