Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Pawlus 19:51, 07 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Ja mam u siebie Orange Dream. W tym roku kiepsko rosły przez suszę i budleje je zasłoniły. Ale ogólnie bardzo fajne i delikatne w wyglądzie.
Danusia sadziła w Ogrodzie z lustrem.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
sylwia_slomc... 23:03, 07 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Piękne foty w wizytówce
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ewik 02:00, 08 paź 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Mathildis napisał(a)
Ależ cuda powrzucałaś do wizytówki, nie ma to tamto boski jest Twój ogród


Popieram
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
MonikaH 11:49, 08 paź 2015


Dołączył: 17 sty 2012
Posty: 171
wspaniała wizytówka, cudowny dojrzały ogród, w długich wątkach czasem trudno sobie wyobrazić całość
____________________
Monika - Bez linijki
wietrzyk 19:03, 08 paź 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Tak się zagadałyśmy, a zapomniałam Ci powiedzieć, że super wizytówkę zrobiłaś. Piękne fotki i piękny na nich ogród Musisz jeszcze jakieś zimowe popstrykać.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Milka 06:21, 09 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pieknia wizytowka, bo ogrod piekny.
Borbetko, kiedy tniesz swoje daniki i czym, ze takie idealne, swoich jeszcze nigdy nie cielam, a chyba powinnam.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Borbetka 08:07, 09 paź 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Dziękuję wszystkim za pochwały. Tu zawsze miło jest . W moim ogrodzie są bryły, które go zdobią nawet zimą, ale w sezonie brakuje mi kolorów. Pracuję nad tym i rabata ze stipą, szałwią, rozchodnikiem, hortensją i miskantem mnie zachwyciła i chciałabym więcej, ale nie mogę w starych rabatach nic zrobić. Wczoraj próbowałam cebule wkopać pod cyprysikiem bonsai. Upociłam się i są chyba za płytko, bo dalej się ukopać nie dało. Sprawdza się jedynie zmniejszanie trawnika, a ja chciałabym kolorować ogród. Na biel się nastawiałam i przeszło mi. Podobają mi się zawilce i jarzmianki. Napatrzeć się tu na forum na nie nie mogę. Zima długa, to będę się inspirować. Wyhamowuję w tym roku. Już nic nie sadzę. Chciałam jeszcze berberysa kupić, ten Orange Rocket mnie kusi, ale drogi jest. Może łysy na wiosnę będzie tańszy. Przeważnie tak jest, że w stanie bezlistym sprzedają taniej. Zobaczymy.

Irenko, Danica była cięta we wrześniu, dlatego taka brzytwa. Reszty tuj nie zdążyłam. Powinnam jeszcze stożki przy podjeździe wyrównać i dwie żółte pod płotem. Nie dałam rady. Pójdą pod nóż wiosną. Zmieniłam trochę zasady cięcia, bo wiosną za dużo się dzieje i przełożyłam to na później. Lubię kule oglądać takie równe zimą, a nie poczochrane. Tak mam, to tnę z końcem lata .

Zimowe fotki wrzucę do wizytówki, jak zima nastanie. Może się uda oszroniony ogród zrobić. Taki najładniejszy Asiu .

Mirelko, Hakuro zdobi ogród bardzo. Tnij, to będzie gęsta.
____________________
borówcowy wizytowka
Milka 09:07, 09 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A jeszcze czym tniesz?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
makkasia 10:35, 09 paź 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Wizytówka godna Twojego pięknego ogrodu
Będę przesadzać wielką starą danicę mam nadzieję, ze się uda
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Borbetka 13:49, 09 paź 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Mam nożyce owczarskie do poprawek, ale główną robotę wykonuję takimi nożycami z długimi ostrzami np takimi: Link

Da radę Kasiu, ma zwarte korzenie jak bukszpan.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies