Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

AgnieszkaBK 20:46, 28 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Bardzo lubię zaglądać do Twojego ogrodu.....pięknie....
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Monic 20:56, 28 lut 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
viva napisał(a)
Madame Baron Veillard


A gdzie go kupiłaś? Wysyłkowo?
____________________
mój ogród Monika
viva 21:36, 28 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Agnieszko, gdzie ta nasza wiosna, u nas dzisiaj w nocy był bardzo duży mróz, a teraz znowu biało , u Ciebie pewnie tak samo.

Moniko, clematisa kupiłam u nas w sklepie ogrodniczym, w wysyłkowych teraz nie widziałam, ale w swojej ofercie ma chyba Tomszak, pewnie sklepy w Krakowie mają od niego powojniki.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Krys 22:03, 28 lut 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
viva napisał(a)
Krysiu, pewnie na obrzeżach znajdziesz miejsca, gdzie będziesz mogła sadzić - planuj, planuj.
Jeżeli coś u mnie sobie upatrzysz, chetnie Ci odpowiem, zapraszam.

Mogę np. polecić super różę - Elmshorn - kwitnie bardzo obficie prze całe lato, a zimę wita w pąkach, jest mało wymagająca. Jeżeli ktoś lubi takie drobne kwiatki warto posadzić

To zdjęcie robiłam 28 października w 2010 roku, była ciepła jesień



a to 10 listopada




Bardzo mi się podoba ta róża zapisałam na listę
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
an_tre 22:19, 28 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Trafiłam do Twojego ogrodu Vivo i...oniemiałam z zachwytu...musiałam posiedzieć chwilę spokojnie, by obrazy uspokoiły się w mojej głowie widać ogrom Waszej pracy no i efekt porażający każdy zakątek jak bombonierka o innym smaku, masz cudowny ogród na pewno będę tu zaglądała
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Sebek 23:37, 28 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
viva napisał(a)


Ewo, fotel na Ciebie zawsze czeka, to widziałaś, jest też i stolik, a jak trzeba bedzie to znajdzie się i kawka i ciasteczko, zapraszam



To miejsce aż się prosi, aby tam siedzieć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pszczelarnia 10:31, 29 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Sebciu, fotel jest jednoosobowy.

Vivo, wczoraj raz jeszcze dziesiąt minut oglądałam (razem z moim M.) Wasz ogród i podziwialiśmy pracę i sam ogród, jego charakter.

Jak się sprawuje ta róża żółta pojedyncza krzaczasta?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 11:19, 29 lut 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Madame Baron Veillard


Prześliczny i pisałaś, że rośnie wysoko, co potwierdza zdjęcie. Nabrałam na niego ochoty przy altanie. Czy jego kolor to taki brudnawy róż jak na zdjęciu, czy w rzeczywistości jest bardziej wyrazisty?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Monic 21:00, 29 lut 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Dzięki, będę się za nim rozglądać
____________________
mój ogród Monika
viva 10:03, 02 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
an_tre napisał(a)
Trafiłam do Twojego ogrodu Vivo i...oniemiałam z zachwytu...musiałam posiedzieć chwilę spokojnie, by obrazy uspokoiły się w mojej głowie widać ogrom Waszej pracy no i efekt porażający każdy zakątek jak bombonierka o innym smaku, masz cudowny ogród na pewno będę tu zaglądała


Aniu, dziękuję za baaardzo miłe słowa , i zapraszam, wpadaj kiedy będziesz czas i ochotę
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies