Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

09:26, 18 lip 2014
Vivo przyszłam do Ciebie od Joasi,poleciła mi Twój ogród i od dwóch dni podglądam Twoje królestwo...oniemiałam...po prostu brak słów by wyrazić jak piękny masz ogród.Podziwiam szczerze za trud jaki musieliście włożyć by ogród tak wyglądał.Jest niesamowity...
Vivo czy mogę liczyć na Twoją pomoc odnośnie różyczek?
Chciałabym kupić kilka.'Pomponellę' (zauroczyły mnie pomponiki),'New Dawn White'(rozjaśniłaby mi zieloną rabatę,kratka już czeka).Miałam wielką ochotę na 'Tuscany'(ach ten kolor ale słyszałam,że lubi chorować ) może zamiennie 'Gipsy Boy' ( co o niej sądzisz).'Bonica'( miałam kiedyś,ale coś mi podżarło korzenie,ale też chciałabym mieć ją ponownie),'Pastella'(podobają mi się te różnokolorowe płatki od ecru do różu w miarę rozwijania),'Gospel'(ze względu na zapach,no ale lubi przemarzać).Miałam kilka róż u siebie ale to były nietrafione odmiany .Jedne padły od mączniaka,inne przemarzły.
Co sądzisz o tych różach? Czy to trafny wybór? Mieszkam w centralnej Polsce.Więc nie ma aż takiej strefy przemarzania.Ogród mam słoneczny.Ziemia jak to ziemia,trzeba wspomagać się kompostem,gliny nie ma a przydałoby się na zatrzymanie wilgoci.
Pozdrawiam serdecznie
kosolka 12:00, 18 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Vivo, znawczynio róż Podpowiedz mi proszę, czy róży zaatakowanej przez parch (tak mi powiedziano że to parch - moge jezcze zrobić zdjęcia i pokazać) powinnam pousuwać zaatakowane pąki i pędy? Czy tylko traktować opryskiem.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
KasiaWB 00:30, 20 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
wpadam z uśmiechem ależ miło było Was poznać cieszę się, że udało nam się spotkać w "naszym" regionie ) (to odnośnie tego "na granicy") mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy serdecznie pozdrawiamy !
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
barbara_kraj... 00:42, 20 lip 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Vivo, niestety, te siwki, które kiedyś pokazywałam to coś, co zupełnie nie przypomina liści rutewki. Nie mam pojęcia co to jest, ale na jakiś dorodny chwast mi to wygląda. Jednym słowem - klapa!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Rench 01:48, 20 lip 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
viva napisał(a)


Bogdziu, odmachuję bukiecikiem

Nie wiem czy takie masz, jeśli nie to może spodobają Ci się.
Na górze ta ciemniejsza Crown Princess Margareta a niżej Teasing Georgia. Obie w tym roku zachwyciły mnie. Szczególnie Teasing, kwitła bardzo długo, kwiaty długo trzymają się i jest zdrowa. Jeśli chciałabyś żółtaska, polecam Jedna z lepszych róż jakie mam.





I bądz tu człowieku zdrowy, jak tu kuszą i kuszą takimi cudeńkami

Nawet tytoń pachnący masz w przeslicznym kolorze, ja miałam zawsze jakies wyblakłe.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Aneta1309 07:20, 20 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Witam! byłam tu kiedyś pamiętam, niestety potem wątek gdzieś umknął i pomyśleć, że takie cudo mam tak nie daleko. Kochani ogród cudny dla mnie taki lekki, kolorowy widać ile serducha w niego włożyliście. Rabaty i trawnik wszystko takie dopieszczone. Bez względu na to w jakim klimacie są urządzone ogródy bardzo lubię jak są takie zadbane.
Jeśli pozwolicie rozgoszczę się w Waszym wątku na stałe.
Pozdrawiam Aneta.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Betka 09:23, 20 lip 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Spotkanie było super! Miło było Was poznać
Pozdrawiam i do zobaczenia
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
dorciabe 09:56, 20 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Viva dziękuję za spotkanie i za poznanie Was . Jesteś niezwykle sympatyczną, ciągle usmiechniętą osóbką Teraz oglądają Twój ogród będę miała Ciebie przed oczami
pozdrawiam Ciebie i Twojego M.
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
pagap 22:17, 20 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Dziękujemy za miłe spotkanko, jesteście bardzo miłymi, sympatycznymi osóbkami teraz wątek będzie bardziej znajomy, pozdrowienia od całej naszej trójcy
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Gocha 23:44, 20 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Viva fajnie było Was poznać. Jesteście super pozytywnymi ludźmi wiecznie uśmiechniętymi. Cudownie, że przyjechaliście taki kawał drogi, żeby się z nami spotkać. Dzięki za pyszności przywiezione i za prezencik-cudny. Mój syn prosi Cię o przepis na sałatkę z tuńczykiem- bardzo mu smakowała i chce , żebym mu taką zrobiła. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies