Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Elfik 16:09, 06 wrz 2015


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Vivo kochana!
Wasz ogród znam z odcinków, jakie sama nam serwujesz we własnym wątku. I choć do „Mai” siadłam dziś mocno podekscytowana, bo w końcu miałam przyjemność poznać Was osobiście, a i Wasz ogród zaliczam do jednego z najpiękniejszych!!! - to jednak mam odczucia jak dziewczyny powyżej. Niedosyt i jakieś takie rozżalenie, że innym, nie tak ciekawym ogrodom poświęca się więcej uwagi, choć nie zawsze są stworzone przez właścicieli, i tym bardziej nie przez nich pielęgnowane. Zbyt słabo było zaakcentowane, że Wasz ogród, to harówa Waszych rąk! I to na tak wielkiej przestrzeni niezbyt wdzięcznej do uprawy (o pladze turkuci chociażby ani słowa!). Ale i tak cieszę się, że program był, nie wszyscy przecież są rozsmakowani w ogrodach tak jak Ogrodowiskowi, i tylko my wiemy, że można było pokazać dużo, dużo więcej. Może kiedyś jeszcze doczekamy programu „W ogrodzie Vivy c.d.”...
Ściskam Was Oboje serdecznie!!!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
ryska 17:53, 06 wrz 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Ogród już znałam a teraz poznałam Pomocników Pana Boga w tworzeniu piękna i za tę możliwość bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Agania 18:11, 06 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Szczerze rano zaspałam, choć nigdy mi się to nie zdarzało, zawsze czekałam na nowe odcinki w Mai w ogrodzie, po ostatnich kiepskich nie tylko dla mnie, w końcu się doczekałam na Wasz ogród i jestem zachwycona, oczarowana Wami i ogrodem....będę wracać do powtórek i gratuluję pokazanego piękna, podziwiam pracę i właściceli i bardzo mocno pozdrawim
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
butterfly 19:05, 06 wrz 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
A u mnie prądu nie było do południa....
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Rumianka 19:16, 06 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10249
Obejrzałam dzisiejszy odcinek z otwartą buzią. Chylę czoła przed Wami kochani za ogrom pracy włożony w zagospodarowanie i pielęgnację tak ogromnego ogrodu. Wasza ciężka praca jest nagrodzona widokiem przepięknych okazów roślin, które uśmiechają się swoimi kwiatami. Dzięki takim ludziom jak Wy, nasz kraj pięknieje, Tak trzymać.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
AgnieszkaW 19:34, 06 wrz 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Vivo, gratulacje dla "Pomocników Pana Boga" w tworzeniu piękna. Byliście cudownymi gospodarzami w rajskim ogrodzie.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
alinak 19:37, 06 wrz 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Vivo -No nie mogę sobie odmówić komentarza bo mam porównanie z tym co widziałam na żywo u ciebie.
Powiem to głośno -powinni wreszcie ten program wydłużyć bo ociekają istotne sprawy , wiemy to zwłaszcza ci którzy odwiedzamy wiele z tych ogrodów które oglądamy .
To ma być program dla tych z wyższym stopniem wtajemniczenia ,więc nie powinno być aż tak pobieżne dotykanie tematu.
Przypomniałam sobie jednak mój spacer i otworzyłam swoją galerią z naszego spotkania i znowu nacieszyłam oczy twoim rajem .ten program u ciebie powienien trwać co najmniej godzinę ,to takie pobożne życzenie .
Pozdrawiam ciebie i Staszka
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Milka 20:10, 06 wrz 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Znajac ogrod z Waszych relacji, czuje, ze formula programu ,, Maja w ogrodzie" musi sie zmienic, tyle juz lat w tej formie, brak szerszego spojrzenia, kreatywnosci i byc moze wplywu jaki ten program powinienen miec, nie tylko relacja ale realny wplyw na zmiany, kibicowanie, jakies konkursy, nagrody, ciekawostki, unikaty...jakos tak zbyt narracyjnie, a przy tym skromnie, przy czyms wyjatkowym. To se nagrabilam
Niestety, przy tak wyjatkowym ogrodzie, musialam to napisac.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 20:27, 06 wrz 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zdecydowanie Cię popieram Irenko, też mam niedosyt z ogrodu, mam nadzieję, że będzie kolejny odcinek, ja nie miałam możliwości dotknąć na źywo i zobaczyć Waszego ogrodu, ale piękno dostrzegam a odcinek bardziej przybliżył mi Was niż ogród, czekam na kolejną wizytę Mai w ogrodzie u Was, w Waszym ogrodzie i w każdym jego zakątku, nie ukrywam, że będę śniła, żeby zobaczyć ogród i poznać Was osobiście
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
yolka 20:34, 06 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jestem w Twoim ogrodzie po raz pierwszy, oczywiście trafiłam tutaj za Mają i wcześniejszymi zapowiedziami w wątkach moich ogrodowych przyjaciół.

Gratuluję wspaniałego ogrodu. Garatuluję także swobody właścicieli przed kamerą, niesamowite jacy byliście swobodni, bez stresu, bez emocji, które towarzyszą wystepom przed kamerą, zwłaszcza po raz pierwszy.

Twój wątek mam zapisany i jest jako pierwszy do obejrzenia w zimowe wieczory. Pozdrawiam wspaniałych ogrodników i jeszcze raz gratuluję
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies