Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Kondzio 11:44, 06 wrz 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Wreszcie doczekaliśmy się Waszego ogrodu w telewizji. Bardzo dziękujemy, że pokazaliście wszystkim jak tworzyć piękno. Dwadzieścia kilka minut to jednak zdecydowanie za mało, żeby pokazać jak wspaniały i piękny jest ten ogród. Ten ogród trzeba zobaczyć na żywo! Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieje, że będziemy mogli jeszcze zobaczyć Wasz ogród.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Joku 11:55, 06 wrz 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Gratulacje dla was obojga. Ogród piękny, znany mi już z twoich zdjęć i osób, które widziały go na żywo, tym bardziej z ciekawością obejrzałam relację w tv. Nie wiedziałam że kule bukszpanowe to różne jego odmiany. Zaciekawiło mnie jaką ciemnoczerwoną różę wąchałaś w jednym z ujęć. Taras macie cudowny, lustro okienne w jednym z moich ulubionych kolorów.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Aneta1309 11:59, 06 wrz 2015


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Vivo widziałam zupełni eprzez przypadek dzisiaj włączyłam telewizor kawkę sobie robię i co widzę... cudny ogród ze djęć nie wydawał się taki duży co nie zmienia faktu ,że piękny jest gratki wielkie!!! my wszyscy tutaj doskonale wiemy ile pracy to musi wymagać
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
12:00, 06 wrz 2015
wszystko zostało już napisane ...ale zostawię też swoje achy

ale nie wszystko w programie zostało pokazane ...20min programu ...jest zdecydowanie za krótko.

pozdrawiam miłych ogrodników
Mala_Mi 12:25, 06 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kochani.... jak ostatnio odpuściłam sobie oglądania Mai (ogrody nie w moim typie były pokazywane) ..tak tym razem... nie przepuściłam..a eM już od rana uruchomił pudło aby obejrzeć.. Nerwa złapałam bo na 3 minuty sygnał się zgubił.. muszę czekać do jutra by obejrzeć na komputerze

To, że Twój ogród to dla mnie numer jedne razem z ogrodem Bogdzi to wiesz..
Super odcinek, piękny ogród, ogrodnicy ujmujący ciepłem i mądrością. Jednak mam ogromny niedosyt... brakowało mi wielu smaczków i pięknych kompozycji które widziałam na żywo, przecież byłam zaraz po telewizji....

Ogród piękny... tylko dla mnie za dużo pływania na łódce, za dużo wąchania róży.. można było ten czas spożytkować na pokazanie najpiękniejszych kompozycji różano-bylinowych...

Bogdzia napisała

Audycja w Tvn jest za krótka by ten ogórd własciwie pokazac ale mam nadzieje ze sprostają zadaniu w jak najwiekszym możliwym stopniu.



Jest mi żal, że tak mało, tak krótko...

Ale ciesze się, że mogłam jeszcze raz pospacerować po Waszym ogrodzie.. Bogu Wasza pomoc w upiększaniu świata musi się bardzo podobać Świat się robi coraz gorszy.. zgroza człowieka ogarnia jak się ogląda co się dzieje.. wiec dobrze, że są tacy co jednak chcą go ozdabiać a nie psuć na potęgę..

Jestem dumna, że byłam w Waszym ogrodzie i że mogę Was zaliczyć do swoich przyjaciół.

Dla zaspokojenia niedosytu.... wrzucam link gdzie można obejrzeć jeszcze raz ogród z okresu gdy gościła Maja w ogrodzie..
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1525-kolorowy-ogrod-na-piasku?page=467
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 12:29, 06 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pod opisem odcinka ..nie ma w spisie polecanej róży o nazwie Artemis

Ale chodzi za mną, tylko jeszcze nie wiem gdzie ukraść odrobinę trawnika

Rozmarudziłam wyżej.. ale naprawdę ciesze się, że Wasz ogród został pokazany światu.. wart tego

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Krys 12:44, 06 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Vivo ja juz od dwna nie ogladam Mai z podbnych powodow,ktore opisala Ania ogladam tylko ogrody z ogrodowiska i dzisiaj by ten dzien,z najwieksza przyjemnosci obejrzalam,ale .. rezyser do zwolnienia i operator tez.Jak mozna tak cudny i dopieszczony ogrod i niesamowicie cieplych cudownych ludzi pokazywac naprzemiennie z reklama pampersow !!!! Tak nie wolno pokazywac nie godzi sie !!

Gratuluje pieknego ogrodu,goraco pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Gocha 12:58, 06 wrz 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Jednak mam ogromny niedosyt... brakowało mi wielu smaczków i pięknych kompozycji które widziałam na żywo, przecież byłam zaraz po telewizji....


Aniu masz rację. Przecież byliśmy u Vivy zaraz po pobycie telewizji. Aż dziw że nie pokazali pięknego perukowca. I tej części w której pstrykaliśmy sobie pierwsze grupowe zdjęcia tez nie było chyba a przecież ten pas kocimiętki pod żywopłotem berberysowym był piękny.I trawnik tak wypielegnowany przez Stanisława cudny.I obwódka kuklikowa ładna szkoda że wtedy już nie kwitnąca ale pomimo tego pełna uroku. Zdecydowanie mogli pokazać dużo więcej pięknych nasadzeń.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
viva 13:21, 06 wrz 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Kochani, bardzo dziękuję za przemiłe wpisy i gratulacje

O swoich odczuciach nie chcę teraz pisać, bo może napisałabym słowa, których później żałowałabym. Co czuję mogą wiedzieć te osoby, które widziały ogród na żywo, szczególnie w tym roku na spotkaniu. Dobrze ujęły to Gosia i Ania


Gosiu, chyba jednak się nie spodobało



____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
ewa004 15:44, 06 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ja dzis nie obejrzałam odcinka ,ale jutro przy porannej kawce na pewno
Pozdrawiam i oczywiście gratuluję
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies