Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

paniprzyroda 21:57, 07 wrz 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wczoraj mogłam tylko pogratulować, dziś na spokojnie mogę napisać, że co do samego programu to padło tu już dużo słusznych uwag i nie będę się powtarzać.
Ale zarówno bliscy w domu jak i rodzinka mieszkająca w innych częściach Polski zobowiązała mnie do przekazania Wam słów uznania, szacunku i szczerego podziwu dla tego cuda, które stworzyliście własnymi rękami, co z niekłamaną radością czynię
Zaś dzisiejsze fotki to prawdziwa niespodziewajka szczególnie dziękuję za widoczek makowej rózyczki i kompozycji z mikołajkiem
____________________
Dwa ogrody
Kasya 22:24, 07 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41857
Bajeczne ujęcia cudne fotki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gocha 23:09, 07 wrz 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Viva właśnie brakowało mi m.in. tego trawnika i kocimiętki pod berberysem i tych skarpetek bukszpanowych pod drzewkami.I jeszcze te bramy z róż cudowne. I cudna różowa róża razem z szałwią.Zresztą wszystko jest piękne i oczywiście zachwycające mnie hostowisko- za mało mi było. A teraz jest mi dobrze jak moge tak piękne fotki poogladać. Buziaki dla Was- cudowni jesteście
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
sylwia_slomc... 23:27, 07 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Wspaniałe bajkowe scenerie, czemu w TV nie oddali całego piękna?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 23:53, 07 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wspaniałe bajkowe scenerie, czemu w TV nie oddali całego piękna?

Bo do tego trzeba mieć duszę artysty, zmysł smaku, pojęcie o ogrodach.. o roślinach... studia jak widać wszystkiego nie uczą..
Bardzo lubię całą ekipę Mai.. to są fajni ludzie.. z Mają na czele.. szanuję ich .. lubię...uważam za przyjaciół.... jednak .. profesjonalizm.. troszkę kuleje.. może to brak czasu na spokojne przeanalizowanie materiału... Tak, to możę brak czasu by zastanowić się nad tym co się puszcza na antenę.. ogród złożony z perzu nie stwarza takich trudności.. Ja już Mai nie oglądam, bo jakoś nie leży mi ten program.. powtórki są nawet ,nawet, ale nowe odcinki to już miernota. Tu miałam nadzieję, na festiwal polskich ogrodów .. że nie jesteśmy gorsi od angoli.. rozczarowałam się.. znam ten ogród, byłam w nim nie raz.. i .. szkoda, naprawdę szkoda materiału.

Viva, Stasiu... powtórzę jeszcze raz.. Bogdzia z Władkiem i Wy to dla mnie wzór niedościgniony... czapki z głów. Moje dwa ogrody numer jeden.. chociaż kilka innych też mi się bardzo podoba.. nie będę wymieniać.. bo to nie ma sensu.. np Danusi ogród to bombonierka.. ale malutki.... Pszczółki.. klimat... bezcenny, Malkul, Bufetowej, Oli, Sylwi, Agniechy. Madżen moje marzenie o ogrodzie uporządkowanym... ale kocham Twój, Bogdzi i swój A i jeszcze Agnieszki Jurajski też kocham. Irenki walkę też kocham.. Mamy Polskie ogrody warte pokazania.. nie musimy wstydzić się przed innymi... I szkoda że nie umiemy sprzedać naszych wartości

Z ożanką chętnych najwyżej odeśle do Ciebie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
alinak 00:54, 08 wrz 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Viva a ja z innej beczki .chce spytać o bukszpan . Czy nie choruje ci jak kocimiętka na niego włazi i się na nim spiera ?.
W tamtym roku o mało się go pozbyłam bo grzyb niemiłosiernie zaatakował . W tym roku nawet nie przycinałam i ładnie się zregenerował.
Ale co dalej .nie wiem czy go z różanki wyeksmitować na rzecz kocimiętki czy zostawić ..kuleję z tą decyzją ,bo w końcu podoba mi się przecież taka obwódka ..
ło matko same problemy .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
05:12, 08 wrz 2015
już dawno zauważyłam, że forma programu jest dobra dla małych ogrodów ...takich gdzie jak się siedzi na tarasie to można go całego wzrokiem ograrnąć ...wtedy wszystko się na ekranie zobaczy z prawa z lewa od tyły i jeszcze czas zostanie na pokazanie portretów roślin.

na zrobienie dobrego odcinka w dużym ogrodzie ....koncepcja by się musiała zmienić ...zwłaszcza że takie ogrody co m-c wygladają inaczej.
margaretka3 08:28, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Obejrzałam! A ja się cieszę, że mogłam zobaczyć chociaż tyle, ile pokazali. I tak jestem zachwycona, choć rozumiem, że niektórzy mają niedosyt. Za to cudownie ciepłych głosów gospodarzy mogłabym słuchać bez końca! I myślę sobie, że ten ogród właśnie dlatego jest piękny i niepowtarzalny, że ma tak wspaniałych opiekunów.
Vivo, zaintrygował mnie tytoń, który kilka razy mignął. On jest taki mocno czerwony?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
topolanka 08:53, 08 wrz 2015


Dołączył: 16 sie 2015
Posty: 64
Po prostu Kraina Czarów. Zgadzam się, że program nie sprostał (szkoda, że właściciele ogrodów nie mogą autoryzować materiałów), ale i tak oglądając wzruszyłam się i zachwyciłam. Dobrze, że są takie miejsca i tacy ludzie
____________________
Agata - ... "Pangloss zaś powiadał niekiedy do Kandyda: - Wszystkie wydarzenia wiążą się z sobą na tym najlepszym z możebnych światów [...]. — Masz słuszność, odparł Kandyd, ale trzeba uprawiać nasz ogródek”.
bdan 09:08, 08 wrz 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
viva napisał(a)








Vivo czy mogę prosić o informację, co to za drzewo - to żółte.

O odcinku, ogrodzie nic już nie będę pisać, bo wiadomo że ogród piękny.Ogród zachwyca, ale jeszcze bardziej uczucie i ciepło, które biło od Was.
Życzę Wam dużo zdrowia i miłości.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies