Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

barbara_kraj... 21:25, 06 wrz 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Nie pamiętałam, że to właśnie dziś miała być relacja z pobytu Mai w ogrodzie Vivy. Ale chyba telepatia, a może intuicja jakaś kazała mi włączyć telewizor. A gdy ujrzałam to lustro w niebieskich ramach od razu wiedziałam, że patrzę na ogród Vivy.
Zaskoczona byłam wielkością i różnorodnością ogrodu, bo wcześniej na fotkach nie widziałam np. ani stawu, ani łąki. Czyżbym przegapiła?
Uważam, że program Mai nie odzwierciedlił całego piękna tego ogrodu oraz ogromu włożonej weń pracy. Nie ujrzałam znanych mi z fotek wielu ciekawych zakątków, roślin. Cieszę się natomiast, że ogród Wasz poznała cała Polska. No i oczywiście z tego, że widziałam Was na żywo. Szkoda tylko że tak krótko...

Najwyższy czas, aby program Mai mógł trwać dłużej...
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
ewa004 22:01, 06 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I mi się udało dzisiaj na powtórkę trafić ☺
Żebyś mnie widziała z jaką dumą do Emusia mówię, patrz to moja koleżanka ☺A on na to, ta chciałabyś
Ogród piękny ☺

____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Dorota123 23:06, 06 wrz 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Odcinek Mai oglądałam, ale nie wpisywałam się wcześniej, bo moje odczucia były jakieś mieszane. Cieszyłam się, że mogę zobaczyć Wasz cudny raj na ziemi jeszcze raz, ale po programie czułam niedosyt. Nie były pokazane przepiękne okazy róż przy werandzie i schodach do stawu, a kto może się jeszcze pochwalić takimi dorodnymi okazami, albo ta spływająca róża z murku obok kul bukszpanowych - wyglądała tak delikatnie, a zarazem tak powabnie. Mimo to bardzo się cieszę, że mogłam powspominać Wasz cudowny , wypielęgnowany i ukochany przez Was ogród.
Gratuluję występu w programie o ogrodach, bo z pewnością jest to jeden z najładniejszych ogrodów w Polsce stworzony od początku według własnych wizji bez pomocy projektantów i pracowników z obsługi ogrodniczej, stworzony własnymi rękami.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
chelll 23:08, 06 wrz 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Gratuluję występu Ogród znam z watku, więc obrazy mnie nie zaskoczyły. Pięknie to pięknie i już Zachwyciłam się Wami, Waszym małżeństwem Ile w Was miłości, zrozumienia i ciepła Czy to ogród tak mocno scementowałam ten związek? Mam nadzieję, bo my również zaczynamy przygodę z ogrodem i marzę o tym , by efektem naszej pracy był tak niezwykły związek, kwitnący niczym kwiaty w ogrodzie. Bardzo mnie to wzruszyło ...

Jeszcze raz gratuluję. Mój mąż stwierdził, że to niemożliwe, żeby dwoje ludzi samodzielnie wykonało taką praę, tworząc to niezwykłe miejsce Ogród bardzo mu przypadł do serca.

Pozdrawiam!


















____________________
Handmade by Elka
Milka 00:08, 07 wrz 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Chell......cudnie to powiedziałaś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
monteverde 08:58, 07 wrz 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Vivo, Staszku oglądałam wczoraj 2 razy program i czuję wielki niedosyt, wszyscy już się na ten temat wypowiadali, dla mnie Wasz ogród jest jednym z piękniejszych na Ogrodowisku i żaden program nie odda tej atmosfery jaką można zobaczyć przebywając w nim osobiście, ale i tak się cieszę, że można było zobaczyć chociaż część tych pięknych kompozycji, wyczuć atmosferę jaką stworzyliście w ogrodzie i cieszę się, że mogłam Was zobaczyć i duchowo w tym momencie być z Wami buziolki wielkie przesyłam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tess 11:10, 07 wrz 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Melduję, że też oglądałam. Zadziwiłam mojego eMa, kiedy z dumą rzekłam "ja znam ten ogród"
Mam - podobnie jak dziewczyny - mieszane uczucia. Cieszę się, że Wasz cudny ogród zobaczyłam niejako "na żywo", ale jednocześnie mam niedosyt i odczuwam rozczarowanie, bo nie pokazano jego prawdziwej urody.


Natomiast podpisuję się obiema rękami pod słowami Chell - jesteście cudownymi, ciepłymi ludźmi. Z wielką przyjemnością patrzyłam, jak emanowała z Was miłość, szacunek i wzajemne zrozumienie.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
margaretka3 11:14, 07 wrz 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
To jedyne chwile, gdy żałuję, że nie mam TV. Ale dziś wieczorem w necie wreszcie będę mogła nadrobić zaległości i obejrzeć ten przepiękny ogród! Nie moge się doczekać
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
lojalna_ 11:17, 07 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jestem Wami zachwycona pieknie sie sluchalo jak opowiadacie o pracach w ogrodzie , pasji o osobie Waszych relacjach piekna z Was para Wasz ogrod zapewne piekniej sie w realu prezentuje pozdrawiam
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
malgorzata_s... 11:31, 07 wrz 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Vivo kochana mam wrażenie że w TV nie potrafią w pełni pokazać pięknych ogrodów. Byle jaki za to tak. Wiem co mówię
Nie widziałam na żywo Twojego Raju ale wierzę tym co byli że to cud nad cudy.
W programie też piękny i Wy wspaniali ale wierzę tym co mówią że wiele zabrakło.
Ja i tak w zachwycie pozostaję i pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies