Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

justi 16:49, 13 lut 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ten goździk podobny trochę do goździka kropkowanego, ale czy to ten?
musiałam edytowac, bo co ślepemu po oczach
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Milka 16:52, 13 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ania, fajne masz ciągotki, bo cieszysz się ogrodem ( jak my wszyscy); ogród ma to do siebie, ze dojrzewa z właścicielem, a tyś młódka, więc nie martw się; uszy do góry!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
abrakadabra 16:56, 13 lut 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
Gardenarium napisał(a)
Zaraz popatrzę na większe zdjęcia
To jest goździk Dianthus cruentus

Roślinność do tego ogrodu dostarczyła firma Crocus http://www.crocus.co.uk/plants/_/perennials/classid.2000010181/




Dzięki Danusiu
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
Mala_Mi 16:56, 13 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)

Danuś, cytuję Twoje słowa..... zapisałam je u siebie wielkimi literami i powiesiłam na tablicy, by ile razy ponosi mnie fantazja...... dać sobie na ochłodę...... z moim charakterem nigdy nie będę mieć takiego pięknego ogrodu..... a innym pozwalam sobie je zacytować, bo mogli gdzieś przeoczyć w natłoku wątków takie piękne motto:


Sztuka tworzenia pięknego ogrodu polega na wielkiej dyscyplinie. Jeśli się tego nauczysz, stworzysz piękny ogród. Jeśli nie - piękną kolekcję. A jeśli Ci całkiem nie wyjdzie - tylko kolekcję.



Matko Chrzestna kolekcjonerskiego ogrodu czuwaj bym przynajmniej osiągnęła "piękną kolekcję " .....jak dobrze, że tu trafiłam

I pomyśl nad jakimś terminem spotkania
Aczkolwiek zaczynam się z lekka wstydzić za moje poczynania....


Córko chrzestna, sama to wymyśliłam nie cytowałam nikogo, ale teraz myślę czy nie za surowo to ujęłam, bo sama mam ciągotki ciągle


Wiem, że sama wymyśliłaś i napsiałam że cytujęTwoje słowa
To nie jest za surowo...z nami jak z cygańskimi dziećmi...... inaczej bedzie baba jaga w ogrodzie.... Ja swoje zapędy hamuję teraz Twoim cytatem
POMAGA
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 17:23, 13 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aaaa, no to co innego. No tak chciałam prosto z mostu, żeby wyleczyć ze zbieractwa, które sama tyle lat uskuteczniałam w drugim ogrodzie. W trzecim już się nie dało.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Eve 17:28, 13 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Ale przyznacie szczerze, że zbieractwo fajne jest Ja w ogrodniczym zachowuję się jak małe dziecko w sklepie z zabawkami.
A Danusia, jak mama grozi palcem,no i trzeba przystopować

Wczoraj byłam w OBI,były wprawdzie tylko doniczkowe, ale wiecie jaką miałam listę chciejstw?!
____________________
ogród Ewy
Madzenka 18:44, 13 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Aaaa, no to co innego. No tak chciałam prosto z mostu, żeby wyleczyć ze zbieractwa, które sama tyle lat uskuteczniałam w drugim ogrodzie. W trzecim już się nie dało.


I to chyba jest najpiękniejsze, że nawet Matka Chrzestna kiedyś zgrzeszyła "zbieractwem". Jest nadzieja na przyszłość dla nas maluczkich
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Martek 19:18, 13 lut 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Marzena2007 napisał(a)

Aaaa, no to co innego. No tak chciałam prosto z mostu, żeby wyleczyć ze zbieractwa, które sama tyle lat uskuteczniałam w drugim ogrodzie. W trzecim już się nie dało.


I to chyba jest najpiękniejsze, że nawet Matka Chrzestna kiedyś zgrzeszyła "zbieractwem". Jest nadzieja na przyszłość dla nas maluczkich

Słuszne spostrzeżenie ))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Mala_Mi 19:25, 13 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To mój pierwszy ogród ........ wszystko przede mną
Na szczęście znalazła się taka Danusia ..... niebiosa mi to ogrodowisko zesłały
Przyjdzie wiosna to zapukam cichutko o pomoc..... nie umiem sobie narysowac na papierze co chciałabym mieć..... biorę doniczki, ustawiam.....przestawiam i sadzę....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Martek 19:29, 13 lut 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ja też nigdy nie rysuję wkładam i już ,a efekt ...))))))))))))PrzemilczmyJednak narysowac jedno włożyć jedno obok drugiego to drugie ...Nie jest to takie wszystko proste jak się wydaje.
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies