Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

justi 19:54, 15 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
O matuchno, właśnie sobie zdałam sprawę, że wygrabiłam z liśćmi sadzonki tojeści
No i po ptokach.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Madzenka 21:03, 15 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK napisał(a)
Danusiu, chętnie.

Jolu, ja dokładnie w połowie drogi między Puławską, a Al. Krakowską. Jadąc do pracy mijam Floriall i wyjeżdżam na Puławską przy Melonie.
Mnie się wydaje, że do ogrodu najlepszy Melon. Dużo mają i w niezłych cenach.
We Floriallu można dostać rarytasy i duże rośliny, ale drogo. W zeszły sezonie miskantów mieli spore kępy, ale za 60-80 zł, Red Baron po 58 zł, hortensje po 80- 140. Miewają piękne stożki i luke cisowe.
HRS Dawidy jest świetny, jeśli chodzi o rośliny doniczkowe. Dział ogrodowy mnie rozczarował, ale może źle trafiłam akurat.
A Ty Jolu gdzie mieszkasz? I gdzie Twój wątek? Ujawnij się.


O matko co to za ceny ? To wy tak w stolicy macie? Przeprowadzajcie się do Wrocławia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 21:07, 15 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
O rany ceny rzeczywiście zabójcze, u nas taniej.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Gardenarium 21:16, 15 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)

Danusiu, chętnie.

Jolu, ja dokładnie w połowie drogi między Puławską, a Al. Krakowską. Jadąc do pracy mijam Floriall i wyjeżdżam na Puławską przy Melonie.
Mnie się wydaje, że do ogrodu najlepszy Melon. Dużo mają i w niezłych cenach.
We Floriallu można dostać rarytasy i duże rośliny, ale drogo. W zeszły sezonie miskantów mieli spore kępy, ale za 60-80 zł, Red Baron po 58 zł, hortensje po 80- 140. Miewają piękne stożki i luke cisowe.
HRS Dawidy jest świetny, jeśli chodzi o rośliny doniczkowe. Dział ogrodowy mnie rozczarował, ale może źle trafiłam akurat.
A Ty Jolu gdzie mieszkasz? I gdzie Twój wątek? Ujawnij się.


O matko co to za ceny ? To wy tak w stolicy macie? Przeprowadzajcie się do Wrocławia


Nie Marzenko mamy tez normalne ceny, nawet tańsze jak we Wrocku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:17, 15 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
justi napisał(a)
O matuchno, właśnie sobie zdałam sprawę, że wygrabiłam z liśćmi sadzonki tojeści
No i po ptokach.


A nie da się reanimować?
Nasadzisz nowe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 01:19, 16 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Danusiu dziękuję za chęć pomocy
A ceny widzę,że coraz lepsze panie podają )))))))
Miłego piątku
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
monteverde 01:24, 16 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ana napisał(a)
Danusiu - jeszcze jedno pytanko - czy tojeść rozesłana po zimie może być brazowa, czy mi zmarzła? Wyglada okropnie i nie wiem czy ją wykopac czy reanimować - najgorsze, że to frontowa rabata...

Ana u mnie też tak jest, zacznie od korzenia wypuszczać nowe, to brązowe obetniesz , na razie nie ruszaj
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ana 07:42, 16 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
monteverde napisał(a)

Danusiu - jeszcze jedno pytanko - czy tojeść rozesłana po zimie może być brazowa, czy mi zmarzła? Wyglada okropnie i nie wiem czy ją wykopac czy reanimować - najgorsze, że to frontowa rabata...

Ana u mnie też tak jest, zacznie od korzenia wypuszczać nowe, to brązowe obetniesz , na razie nie ruszaj


Aniu dzięki!! Bo jak na nią teraz patrzę to widok nieciekawy, oj nieciekawy Zacisnę zęby i poczekam
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Basiaw 08:48, 16 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Danusiu, mam pytanie, nie mogę się doszukać w Twoich bardzo rozwiniętych wątkach a chciałam Ciebie zapytać, z jakiego rodzaju drewna masz meble ogrodowe?
Jeśli dobrze rozumiem ze zdjęć, to na zimę ich nie chowasz? Musimy w tym roku kupić meble na taras i chciałabym coś na lata a nie na sezon czy dwa.
____________________
Nasz mały, zielony świat
justi 09:11, 16 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Pogrzebię w liściach może znajdę jakieś gałązki tej tojeści i posadzę od nowa. Zapomniałam, że tam rosła.
Basiu, Danusi meble są z drewna tekowego.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies