Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 19:46, 05 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Borbetka napisał(a)
Ale ładna ta kostka tarasowa i to w moim ulubionym kolorze! Na pewno posłuży przez setlecia. Moniko, jeśli będziesz się jeszcze wybierać do Byczkowskich napisz, to może też podjadę. Czekam na te żurawki, co mi brakują na nową rabatkę.

borówcowy-raj


Pojadę, ale pewnie jakoś dopiero za dwa tygodnie, bo będą mieli dużo więcej roślin. Do około 20 kwietnia jest promocja 5%. Nic wielkiego, ale zawsze coś. Będziemy w kontakcie. Możemy wybrać się razem na babskie zakupy "ogrodowe".
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Joanka 20:01, 05 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Monia, normalnie sksandaliczny skandal z tymi ekipami.

Ale taras zapowiada się piknie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kwiatholandii 20:07, 05 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Teraz jestem nastawiona optymistycznie. Muszę być. Mam ogromną nadzieję, że koniec będzie pozytywny.

Marzenko, pod Cisy to ja tylko będę rozciągała sznurek, żeby było prosto. Poza tym plan jest taki jak podpowiadała Danusia na żywopłoty, żeby wykopać rów i sadzić obok siebie i zasypać. Mamy około 26 metrów do posadzenia. Musimy jednak poczekać do następnego tygodnia z sadzeniem, bo nawodnienie muszą doprowadzić. Kupuję teraz bo w tym miejscu mają tylko około 150 szt i nie wszystkie są takie ładne, wiec wolę mieć lepszy wybór.

Następny plan to zakup rododendronów z białymi kwiatami.Jak macie jakieś gatunki godne polecenia, będę wdzięczna.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Juzia 20:17, 05 kwi 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Cunningham's white hehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Borbetka 20:20, 05 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Dobrze, że się zorientowaliście w porę. Ja tak miałam też, dokładnie tak samo. Przyoszczędzili na betonie, tylko zapłaciłam jak za przyoszczędzony nawet o tym nie wiedząc. Taki podwykonawca wykonawcy. Potem po 5 latach było poprawiane, bo z dwóch bram garażowych, które mam wyłaziły po dwa tory koleinowe. Beton musi być bardzo solidny, w razie jak Ci drewno do kominka przywiozą, czy nawet meble większą ciężarówką, przy domu cofniętym od drogi to bardzo ważne. Ja kupując drewno, znaczy mój M. wozi je spod bramy na posesję pół dnia, bo wóz z drewnem nie może wjechać na kostkę, za ciężki jest. Wkrótce będę stawiać garaż to brukarze będą wozić piach taczkami, inaczej się nie da. Trzymaj się i daj sygnał, kiedy pojedziesz do Byczkowskich.

borówcowy-raj
____________________
borówcowy wizytowka
kwiatholandii 20:48, 05 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405


Podcięłam moje bukszpany troszeczkę. Kształt nie jest idealny, ale nie ma już przemarzniętych końcówek.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 20:50, 05 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Egzamin frzyjerski zaliczonyna 6tkę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joanka 20:51, 05 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Będzie gdzie na praktyki jeździć
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kwiatholandii 20:56, 05 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Borbetko, właśnie też tak myślałam. Widziałam w kilku miejscach u znajomych taką"fuszerkę" i nie chcę popełnić błedu. Zobaczymy co przywiozą jutro. Oby dobry beton. Ja naprawdę już modlę się, żeby przyjechało to co ma być. U mnie jest ten problem, że M. słabo mówi po polsku i praktycznie 95% sporaw załatwiam sama. Fachowcy widząc kobietę myślą, że mogą wcisnąć wszystko.

Głupio mi, bo nie chcę narzekać, ale muszę sie wygadać.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Joanka 21:09, 05 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Niepotrzebnie jest Ci głupio. Każdy się musi wygadać, ja to rozumiem
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies