Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 10:54, 02 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Zakochałam się w tej aranżacji. Po prostu cudo.

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Pszczelarnia 11:09, 02 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
kwiatholandii napisał(a)
Optymistycznym porannym akcentem dziś będą moje prezencikki od teściów, które będą u mnie za około 2 tygodnie

4 kule





oraz 200 sadzonek (dośc małe bo mają 25cm), ale mam na nie miejsce. Większe będą u mnie za 3 tygodnie




Piękne zdjęcie, donice, cieplarnia i te kule. I potencjał w następnych sadzonkach!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kwiatholandii 17:08, 02 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Przed chwilą omal zawału ze szczęścia nie dostałam Poszukuję od jakiegoś czasu grabów na szpaler, takich 1,30-1,50 i ceny mnie powalają. Mąż zadzwonił do Holandii i okazało się, że będę je miała za 1,25 Euro za sztukę!!!!!!!!!!!!! U nich to pospolity krzak, więc jest bardzo tani
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Milka 17:10, 02 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kwiatholandii napisał(a)
Zakochałam się w tej aranżacji. Po prostu cudo.



Bardzo do ciebie pasuje
i w końcu napisałas u siebie i ja expresowo, gratuluję, ta cena to szok!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 18:40, 02 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kwiatholandii napisał(a)
Zakochałam się w tej aranżacji. Po prostu cudo.



Ty mnie Monika takimi zdjęciami nie drażnij...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:43, 02 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kwiatholandii napisał(a)
Przed chwilą omal zawału ze szczęścia nie dostałam Poszukuję od jakiegoś czasu grabów na szpaler, takich 1,30-1,50 i ceny mnie powalają. Mąż zadzwonił do Holandii i okazało się, że będę je miała za 1,25 Euro za sztukę!!!!!!!!!!!!! U nich to pospolity krzak, więc jest bardzo tani

To bardzo dobra cena. Czy te graby już cięte na żywopłot czy jeden patyczek o takiej długości ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
KasiaWB 19:22, 02 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Monika byłam u Ciebie już kilka razy i jestem zachwycona ale będziesz miała ogród kobietko dama w czerwieni przepiękna ja też będąc w ciąży nie mogłam spać, szkoda, że nie znałam wtedy Ogrodowiska, chociaż zdaje się, że jeszcze go nie było zresztą działki również ) wszystko zaczęło się u nas wraz z narodzinami naszej córki
Serdecznie pozdrawiam i pogłaszcz delikatnie brzuszek ode mnie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kwiatholandii 22:03, 02 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzenko,nie mam pojęcia. Przypuszczam, że tak jak piszesz. Będę wiedziała jutro, bo teście dla nas kupują . Jednak za taką cenę mogę mieć nawet chuderlaki. Kieszeń tak przetarta, że w niektórych miejscach będę musiała posadzić mniejsze okazy. To tył działki, więc nie ma wielkiego problemu.

Kasiu, dziękuję za wizytę i miłe słowa. Masz rację. Dobrze, że jest Ogrodowisko i pozytywni ludzie tutaj. Przynajmniej w nocy nie marnuję czasu na bzdurne strony, tylko piszę do Was. Zapraszam częściej.

Już niedługo zaczniemy wychodzić z ogrodem na prostą. Po świętach wjeżdza firma od nawodnienia. Trochę pokopią i zaczniemy to pobojowisko prostować.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Wieloszka 07:50, 03 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Moniko, super cena za graby! Szkoda, że muszą przyjechać z tak daleka . Twoje rzeźby są piękne i Twój ogród będzie dzięki nim jedyny w swoim rodzaju, zwłaszcza że masz świetny wzór do naśladowania - ogród teściów .
Współczuję Ci tej ciążowej bezsenności - mam nadzieję, że Maluszek odwdzięczy Ci się i będzie małym śpioszkiem, jak już pojawi się na tym świecie .
Czy to na święta przyjeżdżają teściowie z ciężarówką roślin do Ciebie? Mam nadzieję, że nie poskąpisz nam fotek...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 08:09, 03 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Teściowie przyjeżdzają dopiero za 3 tygodnie,ale zamówiliśmy duże auto do przewozu mebli i roślin, bo trochę tego się nazbierało. Wszystko powinno dotrzeć za tydzień jak dobrze pójdzie Teściowie mają mały smaochód, więc za dużo nie przewiozą.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies