Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

agata_chrosc... 20:37, 07 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Piękne bukszpany, a i buki bardzo w porządku. A masz juz pomysł co z tymi bukszpanami zrobisz? Mają już przydział?
____________________
ogród w Holandi
kwiatholandii 21:35, 07 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Przydział jest. Będą w tej kompozycji z Cisami, Runianką jap. oraz Miskantami, których jeszcze nie mam . Kompozycja MADE BY DANUSIA :

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Sebek 22:12, 07 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale super zakupy


Wesołych świąt!

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agata_chrosc... 22:31, 07 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
A no to pieknie! Czyli zieloność. To pewnie juz niedługo powstanie pierwsza elegancka rabata. To jedanak fajne jest, tak od początku wszystko tworzyć. Nie było, a będzie! Mnie tez to bardzo cieszy.
____________________
ogród w Holandi
Madzenka 22:43, 07 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moniko dostawa cuuuudowna. Cieszę sie z Toba.
Buszpany i cisy rewleacyjne. Graby w świetnej cenie jak na tę wielkość.
Odnośnie grabów po posadzeniu przytnij je o ok. 1/3 aby sie zagęściły od dołu. Moje tnę od dwoch lat i nadal nie mam gęstej ściany, mają olbrzymią tendencje do wyciągania się w góre. A tak by się chciało aby żywopłot był wysoki i gęsty jednoczesnie. moje graby mialy 1,5 m i zostały ścięte do 1 m.... Po posadzeniu.
Projekt Danusi piękny zatem zakatek u Ciebie będzie równie urokliwy .
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
KasiaWB 22:59, 07 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
justi 23:32, 07 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Wesołych Świat Wielkanocnych!

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
kwiatholandii 05:32, 08 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzena2007 napisał(a)
Moniko dostawa cuuuudowna. Cieszę sie z Toba.
Buszpany i cisy rewleacyjne. Graby w świetnej cenie jak na tę wielkość.
Odnośnie grabów po posadzeniu przytnij je o ok. 1/3 aby sie zagęściły od dołu. Moje tnę od dwoch lat i nadal nie mam gęstej ściany, mają olbrzymią tendencje do wyciągania się w góre. A tak by się chciało aby żywopłot był wysoki i gęsty jednoczesnie. moje graby mialy 1,5 m i zostały ścięte do 1 m.... Po posadzeniu.
Projekt Danusi piękny zatem zakatek u Ciebie będzie równie urokliwy .


Masz rację, przytnę je. Myślałam o tym,ale nie wiedziałam ile ciąć. Cieszę się, że przyjechały takie gęste bo obawiałam się, że będą same patyki za tę cenę. A czym tniesz te graby? Masz jakieś specjalne narzędzie?

Projekt Danusiowy bardzo mi się spodobał, ale trochę go zmienię do moich warunków. Nie wiem np. co mogłabym posadzić zamiast tych Thuji w tyle (na zdjęciu kierunek w prawo na zakręcie) Chodzi o to, że u mnie są dość silne wiatry i straszny pył z drogi i nie ukrywam, że chcę się trochę zasłonić z tego powodu. Na zewnątrz myślałam żeby posadzić dąb szypułkowy lub buk pospolity (kolumnowe). 4 szt.


Z pomysłami zapraszam serdecznie


____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 05:46, 08 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Sebku, Justyno, Bogdziu, Miro, Kasiu , dziękuję za pamięć i życzenia. Nie jestem Was wszystkich przez Święta odwiedzić, bo jeździmy ciągle i gości mamy, więc składam gorące życzenia zdrowia i optymizmu, oraz dużżżżżżzoooo słońca
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 06:02, 08 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Co do Cisów. Mam dypemat. Po posadzeniu widziałam u Danusi,w realizacjach, że je natychmiast podcina, ale moje nie są takie ładne i chciałabym poczekać może kilka tygodni aż wypuszczą i będę miała gwarancję, że wystartują. Nie wiem co robić. Po Świętach zrobię fotke korzeni, które mnie martwią i poproszę o radę.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies