Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

noemi 23:45, 05 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Juzia_G napisał(a)
Cunningham's white hehe


Monika, Juzia dobrze radzi co do rh potrafią kwitnąć dwa razy w sezonie i Danusia też je ma u siebie ... taras super i przed domem też już widać jak będzie ślicznie powodzenia i mniej nerwów
____________________
ogród magdalenka
aga_pe 23:49, 05 kwi 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Ale ja mam wyczucie. Wróżka jaka......Właśnie wczoraj je kupiłam
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Juzia 08:13, 06 kwi 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
Bo są bardzo popularne. Ja też swoje kupiłam gdzieś w jakimś obi czy innym markecie... nawet nie słyszałam jeszcze o Ogrodowisku
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 08:16, 06 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kwiatholandii napisał(a)
Borbetko, właśnie też tak myślałam. Widziałam w kilku miejscach u znajomych taką"fuszerkę" i nie chcę popełnić błedu. Zobaczymy co przywiozą jutro. Oby dobry beton. Ja naprawdę już modlę się, żeby przyjechało to co ma być. U mnie jest ten problem, że M. słabo mówi po polsku i praktycznie 95% sporaw załatwiam sama. Fachowcy widząc kobietę myślą, że mogą wcisnąć wszystko.

Głupio mi, bo nie chcę narzekać, ale muszę sie wygadać.

Moniko ustal z M, że jak będzie znów fuszerka ma zacząć krzyczeć do robotników po holendersku...... KOCHAM CIE, NIE MOGĘ BEZ CIEBIE ŻYĆ, itd ale ma być glóśno i z wypuekami na twarzy
Przynajmniej będziesz z tego miala trochę przyjemnosci
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 08:27, 06 kwi 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
Hahaha....chciałabym to zobaczyć!!!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Borbetka 08:28, 06 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Nie wiem dlaczego tak musi być z budowlańcami (w większości oczywiście), że jak się nie nadrzesz, to robota nie jest dobrze zrobiona. Przy budowie domu mój M. był na początku dyplomatą kulturalnym, ale z postępem prac, jak zobaczył co jest grane tak się darł, że wszystko potem było proste.
Niestety tak musi być i ja bym się w ogóle nie przejmowała. Tylko niestety nerwy nadszarpnięte, a musisz uważać przecież
A pomysł Marzenki super.

borówcowy-raj
____________________
borówcowy wizytowka
kwiatholandii 10:27, 06 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Przez kilka dobrych dni nie mogliśmy przez pogodę czyścić rabat. Mamy ich aż około 650 mkw. Teraz 70% są oczyszczone z chwastów, perzu!! i gotowe do dosypania ziemi, równania i wyłożenia korą
Wszystko trzeba było robić ręcznie, bo były już wcześniej nasadzenia. Perzu wyjechało kilkadziesiąt taczek.

Było tak:



A teraz jest tak:





____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Milka 10:39, 06 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ciężka praca, też własnie to robię, a końca nie widać!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:28, 06 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Oj, Moniko, ale sie nadenerwowałaś!! co za typy! dobrze, że happy end, ale co przeszłaś to twoje;
Postrzyżyny na 5, będzie ślicznie; fajny rododendron to Calsp, jest biały a w środku ma fioletowe oczko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kwiatholandii 17:18, 06 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Irenko, dziś znowu warjuję w ogrodzie (jeżeli prawie kulanie to warjacje , ale dobrze się z tym czuję.

Dziś jest tak piękna pogoda, że nie mogłam się oprzeć. Zaraz jedziemy po Cisy . Jeżeli będzie jeszcze coś widać zrobię fotkę mojej armii wieczorkiem i się Wam pochwalę
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies