Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

bociek 20:08, 22 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
To wszystko przez ten meteor/yt W koncu energia kilkudziesieciu bomb atomowych musiala narobic kipiszu... No coz, co ma byc to bedzie, akurat na to nie mamy wplywu chocbysmy nie wiem jak sie wsciekali i pomstowali
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Urszulla 20:19, 22 mar 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21860
Agatko...fajne zrobiłaś te mieszane kompozycje
u nas wiesz co jest więc się nie powtarzam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Enya73 20:24, 22 mar 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
agata_chroscicka napisał(a)


a tu chciałam pokazać carex evergold, wszystkim znany,jaki dziś kupiłam. Jakiś gigant, monstrum. Zaraz go podzielę na kilka i wsadze na miejsce carex conica snowline bo lepiej mi rozjaśni zakątek bukszpanowy. Ale zatrudnie do tego chłopa, bo sama dziś podzieliłam dwie coniki i to było strasznie cięzkie zajęcie. Ale z dwóch mam teraz sześć i to całkiem spore, nie jakieś tam mini-mini


Piękne kompozycje Narobiłaś mi ochoty na wizytę w naszej szkółce.Może tam chociaż wiosnę odnajdę
Już nie mogę się doczekać naszego wyjazdu do krainy milionów tulipanów Odliczam dni
Miłego weekendu,może nie będzie wcale tak mroźny,jak zapowiadają
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Przetacznik 20:42, 22 mar 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
agata_chroscicka napisał(a)
[img

Od razu lepiej, i powiem, że skłaniam się do wielobarwnych zestawień są takie radosne. Ale nie mogę zbyt dużo o ogrodach myśleć bo mnie skręca z niecierpliwości i bezsilności wobec aury.
____________________
agata_chrosc... 11:32, 23 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
bociek napisał(a)
To wszystko przez ten meteor/yt W koncu energia kilkudziesieciu bomb atomowych musiala narobic kipiszu... No coz, co ma byc to bedzie, akurat na to nie mamy wplywu chocbysmy nie wiem jak sie wsciekali i pomstowali


trudno odmówić racji Boćkowi, ale co sobie człowiek pogada to jego!
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 11:33, 23 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Urszulla napisał(a)
Agatko...fajne zrobiłaś te mieszane kompozycje
u nas wiesz co jest więc się nie powtarzam


u nas nie lepiej, a może i gorzej bo wiatr jest trzy razy silniejszy i głowe urywa, a przez to odczuwalna temperatura jest dużo niższa niż ta oficjalna. No kita po prostu!
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 11:34, 23 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Enya73 napisał(a)


Piękne kompozycje Narobiłaś mi ochoty na wizytę w naszej szkółce.Może tam chociaż wiosnę odnajdę
Już nie mogę się doczekać naszego wyjazdu do krainy milionów tulipanów Odliczam dni
Miłego weekendu,może nie będzie wcale tak mroźny,jak zapowiadają


Jest zimno jak w psiarni! Ziemia jest zmarznięta. No tragedia jakaś! Ale tulipany trzymają się mocno
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 11:35, 23 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Przetacznik napisał(a)


to tak jak mnie!
i też wolę wszystko co choć trochę barokowe. Minimalizm mnie przygnębia!
____________________
ogród w Holandi
Milka 11:36, 23 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
agata_chroscicka napisał(a)
Julitka, Bociek, Bogdziu - no nie ma! Cały ten tydzień mają być przymrozki w nocy nawet do -6! Powariowało to wszystko. A ja juz tak bym chciała róże ciąć! Co prawda Pan na pokazie cięcia mówi, że jak są tylko nocne przymrozki to ciąć można, gorzej gdyby i w dzień był mróz, ale ja tam wolę nie ryzykowac. A kto mi zagwarantuje, że i w dzień się mróz nie zrobi? Teraz to juz wszystko możliwe. I nie przestają mnie zadziwiać te rośliny, które rosną i pną się w górę mimo dość niesprzyjających okoliczności przyrody. Na ten przykład agastache (no nie przypomnę sobie teraz polskiej nazwy!) ma juz zielone pędy tak po 10 cm! Hortensja ogrodowa przed domem nic się nie przejmuje i listki rozwija, żurawki wszystkie mają nowe kolorowe listeczki, a róże niektóre to nowe pędy długie już na 5 cm! I znowu się martwię czy jak ta najzimniejsza noc przyjdzie - ma być z soboty na niedzielę - czy mi nie zmarzną. No ale latać z tą płachtą znowu w tę i z powrotem?! No idiotyczne jakieś ! Ech! Daliby juz spokój bo to wcale nie jest zabawne


I, co powiedzieć na taką zwariowaną wiosnę, liczyłam na twoją, a u ciebie też anomalie!
oby w kwietniu już było normalnie, bo nie zdzierżę!
pozdrawiam słonecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
agata_chrosc... 11:42, 23 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
a tak dla kontrastu to w zeszłym roku o tej porze było tak:
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies