Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

Gardenarium 17:57, 19 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Agatko, w związku z mchowymi zapytaniami wklejam obrazki z hasłem Erica
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
noemi 18:42, 19 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Agatko piękną masz wiosnę kompozycje donicowe super ... poczytałam o różach. Bardzo dziękuję za pokaz cięcia . Przekażę Mamie, ona ma ich dużo . W tym roku wprowadzam u siebie okrywowe , zobaczę jak im będzie u mnie. Ale na razie u nas zima

Pozdrawiam
____________________
ogród magdalenka
agata_chrosc... 18:50, 19 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
irena_milek napisał(a)
Widoczki wiosenne, że hej! Szafirek, jakiś mało znany, ale już widać, że ciekawy
a trawa wprost niesamowita! ciut zazdraszczam, tak wiosennie, ale może z nami się ciut podrażni i ucieknie


Irenko, ona juz ucieka tylko jeszcze wygraża ale ten snieg pod koniec marca to na prawdę zdumiewające. trzymam kciuki żeby szybko stopniało
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 18:51, 19 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Gardenarium napisał(a)
Ja tak miałam w zeszłym roku, ale w tym to widziałaś Agatko Masakra śniegowa po prostu


no masakra, fakt! nie pamiętam żeby takie śniegi pod koniec marca bywały. U nas też wyjątkowo zimno , ale jednak przynajmniej śniegu nie ma. Ten wiatr od morza robi swoje. Trzymam kciuki za szybką wiosnę w Polsce
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 18:52, 19 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Gardenarium napisał(a)
Agatko, w związku z mchowymi zapytaniami wklejam obrazki z hasłem Erica


dzieki Danusiu, piękna galeria na niektórych zdjęciach to na prawdę wygląda jak takie wyższe mchy. Musze się temu przyjrzeć dzięki jeszcze raz.
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 18:54, 19 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
noemi napisał(a)
Agatko piękną masz wiosnę kompozycje donicowe super ... poczytałam o różach. Bardzo dziękuję za pokaz cięcia . Przekażę Mamie, ona ma ich dużo . W tym roku wprowadzam u siebie okrywowe , zobaczę jak im będzie u mnie. Ale na razie u nas zima

Pozdrawiam


o! Jak miło Cię widzieć Magda Ciesze się, że komuś sie może przydac mój fotoreportaż A róże okrywowe to zadomowią się na pewno i razem z Twoją słynną lawenda będzie pięknie!!!
____________________
ogród w Holandi
JulkAd 19:09, 19 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Agatko Ty wiesz jak pocieszyć zdołowanego, brakiem wiosny, człowieka.....od razu mi lepiej jak widzę taką wiosnę w donicach, a szafirka będę podglądać, tylko mu fotki strzelaj
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
noemi 19:14, 19 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
agata_chroscicka napisał(a)


o! Jak miło Cię widzieć Magda Ciesze się, że komuś sie może przydac mój fotoreportaż A róże okrywowe to zadomowią się na pewno i razem z Twoją słynną lawenda będzie pięknie!!!


już się nie mogę doczekać, kiedy będę działać w ogródku.
____________________
ogród magdalenka
Ana 10:52, 20 mar 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Oj Agatko - jk masz już pięknie, zielono, kolorowo!!! a u mnie biaaaało i tylko biało, wszystko pod śniegiem
Zazdroszczę ogromnie tej wiosny!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
AniaDS 14:35, 20 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Agatko, piękne kompozycje, przynajmniej u Ciebie można się pocieszyć brakiem widoku tego białego za oknem..
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies