Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agnieszkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agnieszkowy ogródek

Agnieszka 20:31, 13 maj 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
hanka_andrus napisał(a)
Nie da ci koło siebie przejść,wyrośnie ci na 3 metry


Tak, Haneczko! Właśnie tak ma być! Będzie rósł sobie w zakątku specjalnie dla siebie przeznaczonym w towarzystwie rozplenic . Podobno jest najmniej ekspansywny z giganteusów, sprawdzałam....
____________________
Agnieszkowy ogródek
Syla 21:00, 13 maj 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A wiesz Aga , że i ja dzisiaj nabyłam 50 szt trzmielinki dokładnie tak samo wyglądają jak Twoje hehehe
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 21:27, 13 maj 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
No to ja tylko 35, ale i tak za mało . Na szczęście wszystko już wsadzone. Tyle czasu nam się zeszło z sadzeniem tych roślin, dosiewaniem trawnika, porządkowaniem reszty ogrodu, że wszędzie pojawiło się mnóstwo chwastów. Teraz dla odmianki mogę się wziąć za pielenie.... ufffff...

Idę Sylwia do Ciebie na kawkę, pooglądam sobie, co robisz w ogródku .
____________________
Agnieszkowy ogródek
aldona 21:40, 13 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Ale udane zakupy, zazdroszczę tych traw, ciekawa jestem jak to wszystko posadzisz.
____________________
Ogródek Aldony
Gardenarium 21:45, 13 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Cieszę się z cyprysików. Najbardziej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agnieszka 21:49, 13 maj 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
aldona napisał(a)
Ale udane zakupy, zazdroszczę tych traw, ciekawa jestem jak to wszystko posadzisz.

Wiesz, tak naprawdę już wszystko jest posadzone. Tylko zdjęcia mam słabe. Za dużo czasu zajęło nam przeorganizowanie ogrodu, więc tu gdzie zaczynaliśmy, wyrosły już małe chwaściki. W pojedynkę, a z doskoku we dwoje, zajmuje to naprawdę wiele czasu...
Zanim więc wkleję nowe zdjęcia, chcę dla lepszego efektu wypielić wszystko i od razu zasypać korą. Dwie sterty worów już czekają. A na razie pogoda się popsuła . Może to i dobrze, moje spieczone plecy odsapną....
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 21:50, 13 maj 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
gardenarium napisał(a)
Cieszę się z cyprysików. Najbardziej.

Cieszę się i ja. Podziwiam Twoją wierność ulubionym roślinkom, Danusiu .
____________________
Agnieszkowy ogródek
aldona 22:00, 13 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
W takim razie jak już się uporasz z pieleniem,i osiągniesz ostateczny efekt chętnie obejrzymy zdjęcia.
____________________
Ogródek Aldony
Agnieszka 22:09, 13 maj 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Jasne, sama już nie mogę się doczekać .

Pokażę Ci zdjęcia, na których zbytnio chwastów nie widać :
A to żółte, co wystaje na pierwszym zdjęciu, to jedna z dwóch stert kory, która czeka cierpliwie na swoją kolej. Unosi się tylko jej zapach po całym ogrodzie....



Na drugim zdjęciu widać jeszcze braki w trawie, ale już nowe nasionka wysiane .


A to jedno z moich ulubionych miejsc, oddalone, z kolorowymi akcentami, zaciszne.... Obrzeża trawnika jak widać jeszcze nie zrobione, ale trawnik na razie się rodzi... w bólach... .
____________________
Agnieszkowy ogródek
Sebek 22:28, 13 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Także lubię zapach kory - szczególnie jak wysypuję ją z worka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies