Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agnieszkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agnieszkowy ogródek

Gardenarium 22:31, 31 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Agnieszko, wielki trud poniosłaś ale opłaciło się
Wielkie uznanie, zwłaszcza upodobałaam sobie trzecie zdjęcie ze scieżką prowadzącą przez trawnik

Czeka z niecierpliwością na więcej zdjęć. Przepieknie Ci wyszło, Jak widać trzeba czasem zrobić jakąś rewolucję.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 22:46, 31 maj 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Agnieszko piękna przemiana zachwyca ład i symetria w ogrodzie trawniczki jak cukiereczki na prawdę możecie być dumni ze swojego ogrodu ciężka praca i wysiłek dały niesamowite efekty po prostu pięknie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Niage 23:10, 31 maj 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Niesamowita zmiana, cudownie, opłaciło się włożyć w tą modernizację tyle pracy
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
monteverde 01:32, 01 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
był "szał ciał", a teraz wyważony spokój, będzie mniej pielenia Agnieszko)) pokaż więcej
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Agnieszka 08:50, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
goniak napisał(a)
Niesamowita metamorfoza
Warto było podjąć trud, bo efekty są już widoczne
Trawnik wygląda wspaniale, jakiej mieszanki traw użyłaś ???


Gosiu, wielki ukłon w Twoją stronę . I wielki buziak. Musisz koniecznie przyjechać obejrzeć efekty na żywo. W końcu Ty też "maczałaś w tym paluszki" .

A jeśli chodzi o trawę, to jest to sportowa murawa z Iławy. Miałam wziąć nasiona od koleżanki z rolltrawu, ale ponieważ stary trawnik wymagał dosiewki, wzięłam tę trawę, która była też na starym trawniku. Przynajmniej oba trawniki wyglądają tak samo.

____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 08:52, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
grama napisał(a)
No, czyściutko, ładniutko, zadbane. Pięknie!

Dziękuję. Staram się dorównać ogrodom z tego forum, choć łatwe to nie jest . Do Twojego ogrodu też często zaglądam: masz pięknie!
____________________
Agnieszkowy ogródek
greglis 08:55, 01 cze 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
To jakieś czary - mary , poprzesadzać taki gąszcz, niezłe wyzwanie. Czy ta ilość roślin to wynik zbyt gęstego nasadzenia ? bo ja mam ciągle wrażenie że pakuję za duzo roślin, bo takie malutkie chcialoby sie oglądać już ścianę zieleni...
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Agnieszka 09:00, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
gardenarium napisał(a)
Agnieszko, wielki trud poniosłaś ale opłaciło się
Wielkie uznanie, zwłaszcza upodobałaam sobie trzecie zdjęcie ze scieżką prowadzącą przez trawnik

Czeka z niecierpliwością na więcej zdjęć. Przepieknie Ci wyszło, Jak widać trzeba czasem zrobić jakąś rewolucję.


Dzięki, Danusiu! Ty najlepiej wiesz, ile radości daje totalna przemiana w ogrodzie. Na pewno nie raz i nie dwa zdarzyło Ci się wchodzić do zaniedbanego ogrodu i wyczarowywać z niego cudeńko. I wiesz też doskonale, że wymaga to dużego wysiłku. Zwłaszcza, jeśli tych przemian chce dokonać dwoje ludzi popołudniami w przerwach między obiadem, kolacją i myciem dzieci. Ja chyba nie do końca zdawałam sobie z tego sprawę.... .

Tak naprawdę uzmysłowiliśmy sobie z mężem, że nasze dzieci przez cały ten czas były jednak niedopieszczone i musiały się zajmować same sobą. Oczywiście nie zostawały bez dozoru, ale to nie była pełnowartościowa opieka, jaką zwykliśmy otaczać nasze dzieci. Widać to było ostatnio.... Musimy to wszystko nadrobić... Już zaczęliśmy .
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 09:04, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
an_tre napisał(a)
Agnieszko piękna przemiana zachwyca ład i symetria w ogrodzie trawniczki jak cukiereczki na prawdę możecie być dumni ze swojego ogrodu ciężka praca i wysiłek dały niesamowite efekty po prostu pięknie

Dzięki, Aniu. Trawniczki rzeczywiście pięknie wyglądają na zdjęciu. W tajemnicy powiem Ci tylko, że nie są do końca takie idealne. Terenu nie udało nam się idealnie wyrównać (nie wiem, jak to robią firmy, że im tak równo wychodzi), mimo porozciąganych sznurków, wygrabiania na różne strony i ugniatania. Nie do końca też dobrze odchwaściliśmy ziemię. Myślałam, że zastosujemy nawóz z odchwaszczaczem Substrala, ale okazało się, że można go zastosować dopiero po roku od wysiania trawy . No i skucha! Chwasty wyrywam, albo koszę. Nie daję im żyć! .
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 09:06, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Niage napisał(a)
Niesamowita zmiana, cudownie, opłaciło się włożyć w tą modernizację tyle pracy


Witaj, Geniu. Dzięki! Mam tylko nadzieję, że na stare lata kręgosłup mi o tej pracy nie przypomni .
____________________
Agnieszkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies