Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agnieszkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agnieszkowy ogródek

Agnieszka 09:08, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
monteverde napisał(a)
był "szał ciał", a teraz wyważony spokój, będzie mniej pielenia Agnieszko)) pokaż więcej


Ania! Czy Ty w ogóle nie śpisz? Piszesz w środku nocy?!
Pielenia mniej to będzie jak dokupię kory, bo mi zabrakło .
Zdjęcia jeszcze będę wklejać. Poszukam tylko starych, dla porównania.
____________________
Agnieszkowy ogródek
myszorek 09:08, 01 cze 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
wspaniale! zadbany trawnik zyskał efektowne "korale"
____________________
ogród zmyślony
Agnieszka 09:15, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
greglis napisał(a)
To jakieś czary - mary , poprzesadzać taki gąszcz, niezłe wyzwanie. Czy ta ilość roślin to wynik zbyt gęstego nasadzenia ? bo ja mam ciągle wrażenie że pakuję za duzo roślin, bo takie malutkie chcialoby sie oglądać już ścianę zieleni...

Witaj, Greglis
Czary mary?! No coś Ty! To tylko kilka roślinek poprzesuwanych tu i ówdzie!

O nadmiar w swoim ogrodzie się nie martw. Czuwa nad nim całe Ogrodowisko! Wiem, bo i ja tam czasem zaglądam!
____________________
Agnieszkowy ogródek
tyna 14:55, 01 cze 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
jeszcze raz spojrzałam i znowu zadziwiona jestem ogromem pracy i efektem

Mogę powiedzieć, że w twoim przypadku powiedzenie "mniej znaczy więcej" jest jak najbardziej na miejscu
____________________
pozdrawiam :)
Syla 15:26, 01 cze 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
I dołączam do powyższych uznań za ciężką pracę i osiągnięty efekt !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 18:16, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
tyna napisał(a)
jeszcze raz spojrzałam i znowu zadziwiona jestem ogromem pracy i efektem

Mogę powiedzieć, że w twoim przypadku powiedzenie "mniej znaczy więcej" jest jak najbardziej na miejscu

Uśmiałam się, bo ja też napatrzeć się nie mogę i uwierzyć też, że tak było jeszcze jesienią.... w sumie wiosną też, ale ilość roślin topniała i topniała, aż zostało to, co jest teraz .
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 18:20, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Syla napisał(a)
I dołączam do powyższych uznań za ciężką pracę i osiągnięty efekt !!!

Dzięki!
Wiesz Sylwia, jak tak czytam wyrazy uznania od ludzi, to jakoś lżej zaczynam wspominać tę ciężką pracę. Zapominam (ale naprawdę pomalutku) o naciągniętych ścięgnach, bolącym kręgosłupie, rwących nadgarstkach i ogólnym zniechęceniu... Naprawdę dużo nas kosztowała przeróbka tego ogrodu. Nie chodzi o pieniądze, lecz o zwykły ludzki wysiłek. Mąż do tej pory chodzi z bolącym nadgarstkiem, mi przeszło. Jeszcze trochę i może zacznę wręcz mile wspominać tą pracę?
____________________
Agnieszkowy ogródek
olga_szopa 19:17, 01 cze 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
No Agnieszko,pochwały i gratulacje jak najbardziej należą się Tobie i mężowi ,bo kawał dobrej roboty wykonaliście. Ja w ubiegłym roku wykopywałam tylko trawnik i miałam "maxa" a co dopiero takie duże rośliny ,ale efekt powalający . A to mój czosnek jak zakwitł byłam zaskoczona, bo myślałam,że czosnki to tylko kule Pozdrawiam Olga

____________________
Zakątek Olgi
Agnieszka 22:25, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
olga_szopa napisał(a)
No Agnieszko,pochwały i gratulacje jak najbardziej należą się Tobie i mężowi ,bo kawał dobrej roboty wykonaliście. Ja w ubiegłym roku wykopywałam tylko trawnik i miałam "maxa" a co dopiero takie duże rośliny ,ale efekt powalający . A to mój czosnek jak zakwitł byłam zaskoczona, bo myślałam,że czosnki to tylko kule Pozdrawiam Olga

Bardzo dziękuję .

A z tym czosnkiem to dokładnie tak samo, jak ja! Zawsze można się czegoś ciekawego nauczyć ... Śliczny ten czosnek, tak delikatny...
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 22:34, 01 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
A teraz jeszcze kilka zdjęć metamorfozy rabaty:
przed




po





przed




po
____________________
Agnieszkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies