Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Mala_Mi 23:09, 28 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Woow....... ale focie, ale kfiotki.. bosko


Pastella - kolor przekłąmany - rośnie na wygnaniu bo nie wiem z czym ją skomponowac...


To samo miałam i co roku ją przekopywałam.. a ona miała to w nosie (na szczęście) i z purpurą gra
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
noemi 23:44, 28 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
butterfly napisał(a)
Efekt mojego zakwaszania gleby... wrrr, daltonistką nie jestem ale nijak niebieskiego tu nie widzę...

[img .


Beatko, zimowały u Ciebie te hotki? pięknie kwitną .

I jarzmianki pod brzozami mnie przygniotły !Nigdy się nie zdecyduje co dać swoim brzózkom w nogi …

Masz pięknie ! Rabaty zachwycające

____________________
ogród magdalenka
waldek727 02:58, 29 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
butterfly napisał(a)
Przetacznik długolistny - kupiony jako First Glory ale to raczej nie ten sądząc po zdjęciach... ktos rozpoznaje?

Veronica spicata Christa.

Podsyp hortensjom trochę glinu to zrobią się niebieskie.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Lena 06:32, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witaj
Wspaniała metamorfoza ogrodu - pamiętam początki tak więc gratuluje
Na widok jarzmianki wpadłam w osłupienie - jest niezwykłą i ten dywanowy efekt ..wow
Czy drzewo juz posadzone? Nieśmiało powiem że mi tam kolejna brzoza pasuje
Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Dorota123 10:01, 29 cze 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Cudne ten Twój las ostróżkowy. Pięknie w całym ogrodzie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gocha 15:18, 29 cze 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Beatko miło było Cię poznać u Vivy. Twój wątek miałam nawet zaznaczony bo pamiętam to piękne ogrodzenie. Prześledziłam trochę ostatnich stron- masz po prostu pięknie. Zachwycają brzozy, róże, ostróżki i ostatnio oczywiśćie jarzmianka, po prostu cudo. Aha i jeszcze piękna Hakone. Co Ty dajesz tym roślinom że tak pięknie rosną ? Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
malgorzata_s 16:03, 29 cze 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Róże i las jarzmiankowy powaliły mnie na kolana
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Katkak 16:14, 29 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Zakupy świetne. Róża faktycznie szaleje . Utwierdziłam się właśnie w przekonaniu, że koniecznie muszę sobie sprawić jarzmianki . Ten przetacznik to moim zdaniem "Christa". Kupowałam taki sam niedawno w bylinowym. Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Madzenka 20:00, 29 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Motylku czy używałaś nawozy "niebieka hortnesja" wlasnie one maja dodatek glinu i powoduja niebieskie kwitnienie. U mnie zawsze robią sie niebieskie jesli je często i i tensywnie nawozę


A na róze, ostrózki napiszę tylko WOW!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
butterfly 21:06, 29 cze 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
leon60, lojalna, Ela - dziekuję
jarzmianki w grupie robią wrażenie, to fakt

Mała Mi, Pastella niestety nadal mnie nie zachwyca... w ogóle te róze które mam to z 2 raczej nie jestem zadowolona... ale jak są to musze im towarzystwo odpowiednie dobrać bo przeca nie wyrzucę
Odcieni bordo w różach planuje, oj dużo...

noemi, spod moich brzózek dziś zakończyłam wykopywanie czosnków Purple Sensation... po to aby je wkopać tam znów jesienią... robota głupiego... ale najpierw dosadze kul bukszpanowych
A czosnków mi się namnożyło... !!!! nie mam bladego pojęcia co zrobie z taką ilością...
Hortki zimowały - to są Everbloom Blue Wonder - co nie chca być blue....

waldek727 - podejrzewałam Christa ale nie chciałąm chlapnąć bo dopiero raczkuje w bylinach - w sumie nawet dobrze,że to ten bo miałam go w planach
Hortensje podlewałam i siarczanem potasu i siarczanem amonu i nawet te specjalne barwiące... i klapa... a jest czysty glin w ogóle ??????????? ale z tego co sie orientuję to ta siarka też im potrzebna...



____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies