Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

noemi 23:51, 13 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Aniu Kochana ❤️ ... zmiana na zimozielone super, a przy ławeczce jaka kula piękna .... to królowa , dobrze pamiętam?

____________________
ogród magdalenka
Margarete 01:29, 14 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I ja na jesienną kawkę w nastrojowym ogrodzie sie załapałam.....jejku jak ślicznie, nowe te na patyku tak ? a poza tym jarzebina w aranżacji i serducho z liści.....tak klimatyczne foty to tylko u ciebie.. szkoda że tak mało.........po cichu sie przyznam że odbijam sobie te braki buszując na twoim blogu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Urszulla 05:08, 14 lis 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Aniu, jak zwykle klimatycznie Pozdrawiam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
reniuniek 08:44, 14 lis 2014


Dołączył: 14 lip 2014
Posty: 36
Aniu, jak fajnie, że się odezwałaś Chociaż śledzę twój blog, ale brakowało mi ciebie tutaj. Nie znikaj już Kawka w twoim ogrodzie na pewno smakuje o wiele lepiej od wypitej w domowych pokojach. Śliczne fotki a twoje kule dyniowe widziałam
Pozdrawiam.
____________________
Renata.
Magda70 08:56, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
anna_studio napisał(a)
A u mnie po tak długiej przerwie bez zmian...
Dalej w doniczkach kulki...



Malowałaś te dynie ta?? Bo się wpatruje i myślę, ze białej odmiany to ja nie widziałam
Cudnie kulkowo...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
aage 13:26, 14 lis 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Aniu cieszę się, że jesteś znowu tutaj z nami
Odwiedzam się regularnie w innej czasoprzestrzeni i zachwycam się każdą najmniejszą odsłoną twojego cudownego świata.
Wypatruję kolejnych wpisów i czekam co tam wykulkowałaś
Dynie w bieli wyglądają rewelacyjnie, że i ja nie wpadłam na to aby nadać im inny pożądany kolor.
Spojrzenia na ogród zapiera dech w piersi...bronię się przed słowem perfekcyjny bardzo ale widząc twój tylko to słowo ciśnie mi się na usta.

Ściskam mocno i liczę, że teraz zimą będzie Cię tutaj więcej.
Macham
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Milka 13:32, 14 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, fantastyczna ta limka wiek podobny z moimi, też 2 lata; obejrzałam nowe działania, kibicuję, bo sama to samo robię, końca nie ma, ot dzieło tworzenia trwa nieustannie, jak się nie jest Bogiem
buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
lojalna_ 13:37, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Aniu jakie cudne inspiracje tak sie ciesze , ze znowu bede mogła wykorzystac tak piekne pomysły .... Uwielbiam to wykorzystywanie Cie


Art na medal miło ze jestes znowu z nami


Moja biała dynia tylko gosciła w domku, Twój pomysł dyn w donicach mistrzostwo jak Ty to robisz ...czarujesz
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Borbetka 14:01, 14 lis 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Bardzo chciałabym mieć taki talent ujmowania świata w obiektywie. Ja niestety noga jestem. O talencie artystycznym Aniu, nie piszę, bo to jest oczywiste. Też trochę tę inną czasoprzestrzeń poobserwowałam.
____________________
borówcowy wizytowka
Pszczelarnia 14:17, 14 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aniu, pozdrawiam jesiennie. Twój talent zachwyca. Choć ciągle chciałoby się więcej, więcej kulek i więcej Twojej obecności.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies