Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 15:55, 13 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
siaaska napisał(a)
Tworzysz wspaniały ogród Już mi sie podoba Zwłaszcza otoczenie tarasu i ten konar wspaniale wkomponowany... Będę zaglądać


zapraszam ... na kawkę masz blisko ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:00, 13 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Beka napisał(a)
Niby nic, taki kancik a jak cieszy.


oj Beka rewolucja jeszcze cieszy ... czekam na to co powstanie u Ciebie bardzo niecierpliwie ... mój przedogródek też musi nabrać kształtu ... opętana jestem wizją zagajnika brzózkowego z projektu Danusi ... i chodzą za mną te brzózki ... rozsądek podpowiada żeby nie ... nie tu a chciejstwo swoje ... dobrze, że tu jestem i wyspowiadam się jak przyjdzie na ten przedogródek pora to opanujecie i nie dojdzie do tragedii
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:07, 13 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Tinka zerknij to ta http://antik24.pl/pasta-do-wybielania-drewna-500-p-66.html
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Joaska 20:12, 13 maj 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Już byłam w Twoim ogrodzie ale nie zostawiłam znaku po sobie
Zazdroszę Ci tego że już możesz w nim tworzyć, zmieniać .
Gratuluję samaku i estetyki
Piesio cudny
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Konstancja30 20:38, 13 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Joaska napisał(a)
Już byłam w Twoim ogrodzie ale nie zostawiłam znaku po sobie
Zazdroszę Ci tego że już możesz w nim tworzyć, zmieniać .
Gratuluję samaku i estetyki
Piesio cudny


zmieniać ... położyłabym nacisk na zmieniać ... aktualnie burzę i porządkuję ... siedzę nad płachtą papieru z działką w skali 1:100 i wychodzi mi, że aby nie widzieć tego czego nie chcę widzieć to powinnam mocno zaprzyjaźnić się z jakąś szkółką "serbów" ... nie wiem ile na takiego "serba" cm przeznaczyć a ile na tuje ale i tak jestem szczęśliwa, że przeszłam daleką drogę od "o nie absolutnie iglaki zaciemnią" do "lepiej patrzeć w zielone igiełki niż w design zeszłego wieku w perspektywie" ... do efektów daleko ... dobrze, że kawkę jest gdzie wypić bo tarasik jest jak oaza ... co do smaku i estetyki to dziękuję jednak to tez zasługa kadrowania ... wysepki cieszące moje oczy w niezłym armagedonie są osadzone ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
andziulka 21:14, 13 maj 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj! Iza, masz bardzo ciekawe pomysły tworzysz oryginalny ogród Będę zaglądać i odglądać
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Konstancja30 22:35, 13 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Andziulka jak to miło, że odwiedziłaś mnie ze swoimi pieskami ... zapraszam ... ja już dawno podglądam ... nawet Kila dostała większą piłeczkę ... bo jak zobaczyłam czym się bawią Dinuś i Sabunia to musiałam ... nasza to taki mikrusik była przy tym .. pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 23:35, 13 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancjo/Izo witam Cię, kilka dni spóźniłam się na Twoj debiut na ogorodowisku. Przeczytałam Cię od deski do deski, rzeczywiście czyta się Ciebie jak Chmielewską dobrze, że dopiero 13 stron masz bo dalam radę. Mnie nawet nie próbuj czytać zapraszam wyłacznie na pismo obrazkowe
Widzę po wpisach, że wsiąkłaś już w ogrodowisko
Ogród zapowiada się przepięknie dlatego będę u Ciebie stale gościć !!
A zapomnialabym, ze wspólna miłość do bieli nas łączy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 00:09, 14 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzenko porównania z Joanną nie godnam ale dziękuję ... sprawdziłam mam do przejścia 300 stron ... w deszczowe dni nie będę się nudzić ... jak pogodzić czynny udział w tzw życiu społeczno-rodzinnym ... czynną też relaksację twarzą w twarz z matką ziemią z nadążaniem za forum, w którego zakamarkach odsłaniają się najpiękniejsze zielone perełki kraju? ... ktoś to już tu opanował ... ? ... no a jeszcze od czasu do czasu pobielić ... no jak ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 06:38, 14 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
Marzenko porównania z Joanną nie godnam ale dziękuję ... sprawdziłam mam do przejścia 300 stron ... w deszczowe dni nie będę się nudzić ... jak pogodzić czynny udział w tzw życiu społeczno-rodzinnym ... czynną też relaksację twarzą w twarz z matką ziemią z nadążaniem za forum, w którego zakamarkach odsłaniają się najpiękniejsze zielone perełki kraju? ... ktoś to już tu opanował ... ? ... no a jeszcze od czasu do czasu pobielić ... no jak ...



Iza nie ma sposobu na ogrodowisko, w domu chlew, rodzina i znajomi zaniedbani, książki kurzem się pokryły za to tarwnik zieleni się pięknie i liczne gorono znajmych na ogrodowisku stale się powiększa
Co do moich 300 stron to proponuję pierwsze 10 i ostatnie 20 pisma obrazkowego przejrzyj i wystarczy. Kiedyś się wizytówki ogrodu może dorobię to będzie dla potomnych łatwiejsze...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies