Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Madzenka 23:48, 16 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jezu zmykam, jutro muszę o 5:00 wstać...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 00:17, 17 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zdrętwiały mi paluchy na tym zimnie bo clematisa uparłam się dziś "poprowadzić" i zmusiłam małża żeby mi pomógł ... dlatego w akcie desperacji musiałam rzucić forum ... stać tam na tym wietrze i zimnie i skandować "tak" ... "nie tak" ... "nie no Adaś no źle " ... 2 godziny przynajmniej ... krzaczki w końcu jakoś rozplątane dzięki czemu dojrzałam, że mają kilka kwiatów ale tylko na samym dole ... czemu? w marcu krzaczki były obcięte bo stawiał się płot ... teraz odrastają ... tam gdzie jest te kilka kwiatów też jest odrost dlatego zastanawiam się czemu nie ma kwiatów wyżej

potem ... domek ... herbatka ... forum a jak nie jak tak ... i u Eve patrzę i nie wierzę ... też płot ... też coś pełzającego po nim i co ... kratka ... kratka !!! ... a u mnie żyłka ... no źle ... jutro chyba zmieniać będziemy chyba, że małż się znarowi ... może być na żyłce ???

obrazek clematisów jutro bo dziś za ciemno ... może znajdę też przed skróceniem ... były ogromne

Irenka nawet nie wiesz jak bosko czytać, że ktoś to widzi bo małż i Juniorka jak ciągle przekopujemy a przede wszystkim ugor opanować próbujemy są zdecydowanie mniej wizjonersko nastawieni buziak

Dziewczynyto droga z pracy do domu ... mi podróżować nie wolno bo małż się boi, że jadąc do koleżanki na drugi koniec miasta pobłądzę i zrujnuję rodzinę zmuszoną do pokrycia kosztów za podróż ... nie mam za grosz zmysłu orientacji w terenie i takie cuś http://nazakreciemarzen.blogspot.com/2010/10/maa-wyrawa-i-wielkie-emocje.html to norma ... z każdym kolejnym dziesięcioleciem jest lepiej ... w zeszłym roku pojechałam sama do stolycy ... i było normalnie!!! ... tylko Magda i małż błagali się nawzajem aby każde w stosownym momencie doprowadziło mnie do właściwego środka lokomocji ...

Marzenka darowałaś mi w bonusie 60 stron laby a ja znów noc zarywam .. ehhhh ... ... nie wiem czy się tu przyznać ale bambusami i tym czymś na g... zapomniałam gibon ? wytrąciłaś mnie z wizji cegły i tajemnicy ogrodowego chaosu prawie kontrolowanego i kcem tak ... w zasadzie ścianę i to w skali makro już mam

Aniu jeżeli zakręcenie ma szanse wprost proporcjonalnie wpływać na kondycję roślin to ja będę miała ten ogród ...

Andziulka madam Kila właśnie focha strzeliła bo ona chodzi spać o 21 a ja ją klikaniem obudziłam ...

Boćku oświadczyny zostały przyjęte ... od jutra jestem wolna bo jak w miejsce dzisiejszych żyłek zażyczę sobie kratkę to najcierpliwszy z małżów mnie rzuci jak nic ...

Noemi Popkarol taak ... tylko co ja sobie o tym facecie myślałam ... yhm a potem o sobie ... nio
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 00:18, 17 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Jezu zmykam, jutro muszę o 5:00 wstać...



a ja mogę gnić do 5.35 ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Martek 00:57, 17 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Byłam Konstancjo u Ciebie wcześniej ,ale z braku jednego z "bohaterów"debat ,czasu nie wszędzie zostawiam swój ślad obecności
Przeczytałam od 1do 16-ie widać nie znudził mnie wątek
Klimaty tarasowo-konarowe cudne.Jasne i romantyczne,lubię takie,ale nie pasują do domu w którym mieszkam
Uśmiałam się z przygody transportowej ,mnie się zdarzyło trzykrotnie wsiąść nie w tym kierunku, numer był znajomy
Pozdrawiam,wrócę z pewnością podpatrzeć jak działasz
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Mala_Mi 01:05, 17 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Aniu jeżeli zakręcenie ma szanse wprost proporcjonalnie wpływać na kondycję roślin to ja będę miała ten ogród ...




Tylko ja gadam do roślin..i chyba to jedyna skuteczna metoda patrząc na moją systematycznosc ogrodowa..... nic, nic nic....a potem na huraaaa
Idę pognić do 5,00
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 05:46, 17 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kurcze tylko jedno oko mi się otworzyło i próbuję czytać kątem oak, ktorego podobno nie ma to dlaczego coś widzę???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Martek 11:56, 17 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Marzena2007 napisał(a)
Kurcze tylko jedno oko mi się otworzyło i próbuję czytać kątem oak, ktorego podobno nie ma to dlaczego coś widzę???
))))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
hanka_andrus 12:04, 17 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Otworzy się i drugie....czasu trzeba!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anula_wn 12:14, 17 maj 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Konstancjo, faktycznie piszesz kapitalnie ! wydaj dziewczyno książkę jakąś - zrobisz furorę ja Ci mogę ją zilustrowac
co do ogrodowiska to jest nieuleczlane niestety.... wszystko leży - pranie, sprzątanie, czasem praca....a my tkwimy z nosami w monitorach zapominając o całym świecie....ale efektem tego są coraz piękniejsze ogrody ! i tego Ci życzę !!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Sebek 12:36, 17 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iza - te Twoje opowieści są niesamowite
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies