Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

Astrantia 15:40, 03 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
Czy Ty też odnosisz wrażenie, że jak chwilę dasz sobie na luz w ogrodzie to natura bierze górę...? U mnie też, ślimaki wyżarły buk i hosty, mrówki robią wykopy, a 3 rabaty tak mi zarosły, że niedługo z maczetą trzeba będzie wkroczyć
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
Tess 15:56, 03 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Ja ogrodowo nie daję sobie na luz To jest bowiem to, co tygrysy lubią najbardziej
ale - z powodu nadmiaru innych obowiązków - rzeczywiście nie daję rady być ze wszystkim na bieżąco.
Ja w walce z chwastami wykorzystuję ściółkowanie ściętą trawą. Znasz ten sposób? skuteczny jest.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Astrantia 16:50, 03 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
Źle się wyraziłam nie chodzi, że chwastami rabaty zarosły, tylko rośliny tak się porozrastały, że należy się im radykalne cięcie.
A jeśli chodzi o ściółkowanie trawą, to nie sprawdzałam tego u siebie, ale mam rabatę ziołową, która strasznie zarasta chwastami i właśnie zastanawiam się jakby ściółka z trawy dała tam radę... Dzięki, podsunęłaś mi robotę na wieczór, wypielę a jutro skoszę trawę, bo jeszcze ogórki czekają w warzywniku na zbiór
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
Matka 18:46, 03 sie 2015


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Przybyłam zobaczyc co tam, jak tam?i już zmykam i całusy zostawiam
____________________
U Matki
ewa004 09:26, 04 sie 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Buziaczki Tesiu. ☺
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Ensata 09:28, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Tess, a mnie się twoje oczko podoba, super jest, ot zaskakujacy element w ogrodzie. ja bym dała poduchy w takim kolorze na siedziskach, lampiony na drzewie i cieszyła, ze mam inaczej niz inni. Oczko które pokazałaś na inspiracji jest piekne, ale na inspiracji, do Ciebie kompletnie moim zdaniem nie pasuje. Ot oczko dla Picusia z korporacji, co to ma ogród który oglada z daleka. Mam nadzieje, ze nie ma nikt takiego na O)))) Oczko z inspiracji nie ma życia, to raz, nie ma roslin wodnych, a bez nich się nie da utrzymac czystej wody, nawet przy pomocy chemii. Twoje jest rozbuchane, super!!!!

Toszka, ja nowa tu, czy Ty kobieto jakiś watek bedziesz miała swój, bo wszędzie i nigdzie jestes Chciałam pytac o to podłoze do trawska, moja żółta rośnie super, a zielona mizerota. Pisałaś kiedyś o korze z tego co pamietam, cos jeszcze? Ona w koncu cien lubi czy słonce
____________________
W kolorze blue
Tess 09:34, 04 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Goska, ale ja nie chcę takiego identycznego oczka. Jedynie ten rant niebieski mnie drażni, bo kąpielowo wygląda. Roślinki w oczku zostają na bank. I wokół oczka hakone i bergenia też.

Zielona hakone doskonale radzi sobie na patelni. Moja właśnie przy oczku jest na patelni. I sucho ma, choć niby nad brzegiem oczka
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
kitek81 09:48, 04 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ani się obejrzymy, a już pewnie oczko poddasz zmianie i naprawdę wystarczy tylko zmienić kolor folii i będzie ok, bo oczko i roślinki same w sobie fajnie wyglądają
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
siakowa 10:17, 04 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Tess napisał(a)
...

Zielona hakone doskonale radzi sobie na patelni. Moja właśnie przy oczku jest na patelni. I sucho ma, choć niby nad brzegiem oczka

i to jest bardzo dobra wiadomość, w sam raz na słoneczne przedpołudnie
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Ensata 10:33, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
No odbra jak juz chcesz zmieniac, to bierzesz M za fraki, kupujesz zelkot, na to topcot i masz inny kolor Nie wiem jakie ono ma wielkość, zelkot nie do zdarcia jest, ale troche pracy, farba tez jest do takich powierzchni
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies