Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

popcorn 08:43, 27 kwi 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Tess napisał(a)

Karola, ileż ekspresji w tym wpisie Widać, że naprawdę Ci się podobają.
Niestety, nie mam siewek tych ciemierników. Nigdy dotąd nie wysiały mi się (w przeciwieństwie do ciemierników nigra, których siewek mam sryliony).
Ale poobserwuję je w tym roku, może się wysiewają, tylko mają za sucho pod tymi drzewami?
Jeśli tylko coś się wysieje, jesteś pierwsza w kolejce.

OK< koniec przerwy, wracam do ogrodu. Do zobaczenia wieczorem.


hihi z gory nie-dziekuje podobne ciemierniki ogladalam u p. Zymona w weekend, posadzone u nich w ogrodzie pokazowym (oczywiscie nie do kupienia... ech). I tez ani jednej siewki
____________________
Mój nowy ogródek
Ensata 08:49, 27 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Jak patrze na twoj ogrod, to mam wrazenie, ze w innej strefie mieszkasz. U mnie brunnera dopiero listki wypuszcza. Tak samo nie lubie jej kwiatów, sa takie "smieciowe" za to liscie piękne, absolutnie!
____________________
W kolorze blue
MirellaB 08:56, 27 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Tess fajne wspomnienia o cesarskiej koronie
Ja pamiętam z działki z domu rodzinnego jak jako jedyni mieliśmy lilie św. Józefa. Dziadek je przywiózł od sióstr zakonnych z Suchar. Te lilie mam do dnia dzisiejszego to jest ich czwarty ogród. Jak się przeprowadzam to zawsze je zabieram do nowego ogrodu
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
jolanka 09:53, 27 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zaglądałam tutaj czasami nielegalnie, teraz oficjalnie. Pozdrawiam Podoba mi się u Ciebie ilość roślin, podziwiam zapał i wiedzę na ich temat.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 10:31, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Przywitam się Tesiu u Ciebie jeszcze raz, może gdzieś w zaaferowaniu mnie nie zauważyłaś. W Twoim ogrodzie bywam od dawna, zachwycam się tym jak go zmieniasz i jakie kompozycje roślinne tworzysz. Twoja wiedza i to jak potrafisz doradzać innym jest bezcenna. Pozwolisz, że będę Twoim stałym gościem oficjalnie, a nawet jakbyś nie pozwoliła to i tak będę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Bratka 13:12, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 192
Zachwycam się Twoim ogrodem jest taki dojrzały i przemyślany. Czy możesz powiedzieć co to sa za śliczne zielone malutkie listeczki, które rosną z hakone z przodu?
____________________
Ogród Beti
Pszczelarnia 13:16, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Byłam. Podziwiam. Zwłaszcza to środowisko roślinne pod drzewami i z frontu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
LewOgrodowy 16:19, 27 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Cześć Tessiu, pokażę więcej jak wszystko ruszy, bo na razie pusto. Hortensje łyse, trawy suche, a zimozielone jeszcze za małe, żeby pełniły swoją funkcję. Nie jest tam wszystko jak trzeba, pewnie nawet nic nie jest jak trzeba, ale zrobiłam, jak mogłam i umiałam. W każdym razie dziękuję za miłe słowa.
____________________
Monika
mar_za 19:53, 27 kwi 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Chyba też tak zrobię, bo moje czosnki nie wyglądają dobrze. Takie przycięte może mniej mnie będą denerwować.

Tess napisał(a)

A w cuglach gotują się czosnki. Obcięłam im liście, bo wszystko zakrywały.

____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
siakowa 20:46, 27 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Tess Paprocie ruszyły i kopytnik tez
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies