Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Postawić trawkę nad i...

Pokaż wątki Pokaż posty

Postawić trawkę nad i...

Gabrysia_ 09:43, 19 lis 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Hejka
Jakoś ostatnio nie wyrabiam czasowo,ale jeszcze chwila i to powinno sie zmienić
A klonik nie może tam zostać?...fajnie wygląda.
Aga...chyba się muszę do ciebie po szczypkę bluszczu uśmiechnąć
A co ma dojść jeszcze na rabate z irokezem?
Buziaki kochana i miłego dnia życzę
____________________
Mala_Mi 17:01, 21 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Taki piękny klon do eksmisji........ toż to grrr...... przyjadę i zabiorę.. ale myślę, ze więcej chętnych w okolicy sie znajdzie U mnie choruję by takiego posadzić zamiast akacji.. nawet eMuś sie zgodził... tylko nie wszytko na raz.. jedziemy etapami.. by się nie zajechać.. i szkoda, że na zlot narciarski nie jedziesz
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Enya73 17:19, 21 lis 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj Aguś, klonik wygląda jak klon jesionolistny 'Odessanum' albo klonik polny Posadź go za ogrodzeniem, to będziesz miała ładne tło

Pozdrawiam i buziam, nadal z wiruskiem

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Magda70 17:34, 21 lis 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dach zielony będziesz mieć??? Super...
Piękne fotki
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Bogdzia 17:55, 21 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Śliczny klonik , szkoda sie z nim rozstac. pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
baraga1904 21:34, 21 lis 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Zielona napisał(a)

Wow! co za fajny pomysł! Czyli będzie altana o konstrukcji wieżowca Ile waży taki dach? Zawsze się zastanawiam, kiedy oglądam takie realizacje.


...dlaczego o konstrukcji wieżowca? takie masz skojarzenie? nasza altana będzie miała 6 metrów szerokości to chyba nam nie wyjdzie wieżowiec....konstrukcja musi być solidna żeby to utrzymać - to zadanie dla M i stolarza...
baraga1904 21:37, 21 lis 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Gabrysia_ napisał(a)
Hejka
Jakoś ostatnio nie wyrabiam czasowo,ale jeszcze chwila i to powinno sie zmienić
A klonik nie może tam zostać?...fajnie wygląda.
Aga...chyba się muszę do ciebie po szczypkę bluszczu uśmiechnąć
A co ma dojść jeszcze na rabate z irokezem?
Buziaki kochana i miłego dnia życzę


...hejka Gabi...ja nie tak często teraz na forum bywam, czasami z komórki podglądam i coś tam napiszę...takie czasy...
....klonik nie pasuje w to miejsce, tam jest inna koncepcja...po bluszczyk wpadaj, dobry egzemplarz...a na rabatę z irkiem - dużo trawek i żurawek....teraz tam jest łyso ale mam nadzieję że wiosną się zapełni...no i tam mam trochę cebul....
...buziam...
baraga1904 21:39, 21 lis 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
asc napisał(a)
Taki piękny klon do eksmisji........ toż to grrr...... przyjadę i zabiorę.. ale myślę, ze więcej chętnych w okolicy sie znajdzie U mnie choruję by takiego posadzić zamiast akacji.. nawet eMuś sie zgodził... tylko nie wszytko na raz.. jedziemy etapami.. by się nie zajechać.. i szkoda, że na zlot narciarski nie jedziesz



...w miejscu klona będzie cos innego, tak zaprojektowała szefowa i tego się trzymam...jeszcze tak dojrzała w te klocki nie jestem żeby samemu coś zmieniać czy przestawiać...może z czasem....
...na dzień dzisiejszy nie jadę...inne sprawy niestety...
Zielona 21:40, 21 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
baraga1904 napisał(a)


...dlaczego o konstrukcji wieżowca? takie masz skojarzenie? nasza altana będzie miała 6 metrów szerokości to chyba nam nie wyjdzie wieżowiec....konstrukcja musi być solidna żeby to utrzymać - to zadanie dla M i stolarza...

Nieeee! Jejku, źle mnie zrozumiałaś! Chodzi mi o wagę. O to, że to musi być mocna konstrukcja, a nie wielka, czy wysoka.. Wybacz, jeśli źle się wyraziłam.
baraga1904 21:43, 21 lis 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Enya73 napisał(a)
Witaj Aguś, klonik wygląda jak klon jesionolistny 'Odessanum' albo klonik polny Posadź go za ogrodzeniem, to będziesz miała ładne tło

Pozdrawiam i buziam, nadal z wiruskiem





...tez myślę że to może być polny... za płotem mam mnóstwo miejsca...zobaczę wiosna... współczuję tego wiruska...brrr....u mnie już w pełni zdrowie...cały tydzień szalałam w pracy, teraz chore koleżanki zastępuję...nawet mi zastępstwo w wychowawstwie powierzono...
...zdrówka życzę...buziam....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies