Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

JulkAd 21:27, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)
Juleczko .. Aleś podgoniła , norrrmalnie .. Lecem czytać , bo tu podobno jakieś dylematy kolorystyczne

Ściskam moocno


Dylematy jak nic Elu....ale skłaniam się do zielonego
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kasik 21:29, 23 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Buziaki przesyłam, Jak tam - jedziesz do Wojsławic?
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
JulkAd 21:34, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)

Nooo teraski rozumię po co był ten planowany napad na bank ..
Projekt max geometryczny , wiec jeśli nawet nie uda Co się kupić wszystkiego za jednym razem to chyba bez problemu dosadzisz .. Ciekawam jestem , który wariant kolorystyczny przeważy... W sumie buksy ozdobne cały rok...berberysy są łyse zima...a decyzja należy do Ciebie


I na buksy siem wcześniej nastawiłam, a teraz Ty mnie utwierdziłaś w moim wyborze...dzięki Ci bardzo....myślę jeszcze, że może Hortensję Bobo mi się uda zakupić, bo wolałabym, żeby już rosła u mnie wiosną....no ale chyba internet mi tylko zostaje...a Carex u mnie rośnie w nadmiarze, więc tylko miskanty zostałyby na następny rok

I ja mocno uściskuję Cię

edit:...a no i żwirek dopiero w 2015
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 21:37, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kasik napisał(a)
Buziaki przesyłam, Jak tam - jedziesz do Wojsławic?



Kasiu niestety nie...bardzo żałuję, ale nie dam rady.


____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 22:55, 23 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Zostawiam pozdrowienia i zmykam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 23:03, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Zostawiam pozdrowienia i zmykam


Dzięki Asiu...dobrej nocy
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 19:17, 24 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


I na buksy siem wcześniej nastawiłam, a teraz Ty mnie utwierdziłaś w moim wyborze...dzięki Ci bardzo....myślę jeszcze, że może Hortensję Bobo mi się uda zakupić, bo wolałabym, żeby już rosła u mnie wiosną....no ale chyba internet mi tylko zostaje...a Carex u mnie rośnie w nadmiarze, więc tylko miskanty zostałyby na następny rok

I ja mocno uściskuję Cię

edit:...a no i żwirek dopiero w 2015


Ja też z moim przedogródkiem kombinowałam ,żeby był przez cały rok wizytowy..stad znam tą koncepcję

A żwirkiem siem nie martw ..kupimy Ci taki dla kota

Ściskam mocno .. Bardzo mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kindzia 19:31, 24 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Juleczko, kawał się cofnąć musiałam żeby zobaczyć ten Twój projekt od Szefowej Ale czad...a ja Ci tam kulaski na żwirku wcisnąć chciałam...mówiłam, że się nie nadaję do projektowania A tu rachu ciachu i już jest!!! Wesoło będzie i kolorowo...patrząc na moje trawy...ML wyżej i bujniej rośnie gdy słoneczko ma, to chyba Variegatusy tam lepsze będą...chyba, że niższych traw tam potrzebujesz (Bobo chyba nie rośnie taka wielka?), to wtedy morningi lepsze będą...i zamieszałam

Buziaczki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 20:17, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)


Ja też z moim przedogródkiem kombinowałam ,żeby był przez cały rok wizytowy..stad znam tą koncepcję

A żwirkiem siem nie martw ..kupimy Ci taki dla kota

Ściskam mocno .. Bardzo mocno


No właśnie misi być taki poukłądany, nawet bardzo, bo ogrodzenie niewyjściowe to przynajmniej rabata może na kolana powali gosci

żwirek dla kota?....ani mi się waż ...już teraz od nich się odgonić nie mogiem

Ściskam również...mocno, mocno, coby wiadomy owoc pojawił się na Twoim Buzioku
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:21, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Juleczko, kawał się cofnąć musiałam żeby zobaczyć ten Twój projekt od Szefowej Ale czad...a ja Ci tam kulaski na żwirku wcisnąć chciałam...mówiłam, że się nie nadaję do projektowania A tu rachu ciachu i już jest!!! Wesoło będzie i kolorowo...patrząc na moje trawy...ML wyżej i bujniej rośnie gdy słoneczko ma, to chyba Variegatusy tam lepsze będą...chyba, że niższych traw tam potrzebujesz (Bobo chyba nie rośnie taka wielka?), to wtedy morningi lepsze będą...i zamieszałam

Buziaczki


Kofana Kasiu, to właśnie wszystko przez kulaski, które mi zaproponowałaś...poprosiłam Danusię, żeby luknęła ile ich mam tam posadzić, a Ona...Cudowny Umysł całą rabatę w trymiga zaprojektowała...gdyby nie Twoja propozycja nigdy by się to nie zdarzyło, dlatego i Tobie podziękowania się należą..za początek

Odbuziowuję serdecznie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies