Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

atena13 13:45, 10 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witam,ja mam na imię Aneta.Do tej pory tylko oglądałam i podziwiałam ogrody na forum.W końcu się odważyłam i pomyślałam że dzięki Wam może i moj ogród będzie piękny
____________________
atena - Mój ogródeczek
wanda_strzelec 17:10, 10 mar 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 71
Super witajcie bardzo fajnie że jest nas co raz więce ,będzie można wymieniać się doświadczeniami ze swoich działek i ogródków
atena13 19:34, 10 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witaj! widzę ,że też niedawno dołączyłaś ,miło że jest nas tylu miłośników ogrodów
____________________
atena - Mój ogródeczek
atena13 19:39, 10 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witaj , ja także niedawno odważyłam się dołączyć, do tej pory tylko się przyglądałam. Również mam nadzieję na zmiany za sprawą forum.
____________________
atena - Mój ogródeczek
grzeguz 21:12, 10 mar 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 116
Witajcie,
Jestem Grzegorz - zarażony ogrodnictwem od 3 lat.
Ciągle szukam, czytam, uczę się, poznaje a potem wpadam do ogrodu i wszystko wywracam do góry nogami.
Wiem na pewno, że kiedyś wyjdzie mi z tego "Magiczny Ogród" - taki do którego wchodzisz i czujesz się jakbyś wkraczał do innego Świata.

Bywałem w takich kilkuset letnich ogrodach w Anglii i Walii - powiem Wam, że wrażenia pozostają na całe życie.

Zapraszam do mnie
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4228-nasz-zielony-skrawek-i-moj-ogrodowy-bakcyl
____________________
Mój ogrodowy bakcyl..................... Wizytówka - Ogrodowy bakcyl
AlinkaiMariusz 10:30, 11 mar 2014


Dołączył: 11 mar 2014
Posty: 10
Witam, mam na imię Alina i wraz zmoja rodziną - mężem Mariuszem i dwuletnimi bliźniętami mieszkamy niedaleko Torunia.
W tym roku planujemy stworzyc dla naszej rodziny ogród. Mamy dużą działkę i dlatego chciałam Was prosić o pomoc w jej zaaranżowaniu. Nie chciałabym, żeby nasz ogród wyglądał tak jak większość na naszej wsi, czyli - tuje wzdłuż ogrodzenia, tylko np. żywopłot z berberysów, pnącza na ogrodzeniu zanim ten żywopłot urośnie i zakryje nas od sąsiadów. chciałabym, żeby przez cały sezon było kolorowo i zawsze coś kwitło, były drzewa owocowe i rośliny zimozielone.
Mam dużo zapału, ale boję się z braku doświadczenia nie uzyskam efektu, który mnie zadowoli.
Wieczorem postaram się wstawić zdjęcia działki, żęby było wiadomo o czym piszę. Nie mamy niestety jeszcze ogrodzenia, dlatego trudno jest mi określic ramy ogrodu.

pozdrawiam i liczę na Państwa wielka pomoc
____________________
atena13 18:54, 11 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witam ,widzę że co dzień ktoś nowy się zjawia.Bardzo to miłe i zadziwia mnie fakt,że jest tylu miłośników zieleni
____________________
atena - Mój ogródeczek
cynia 10:51, 15 mar 2014

Dołączył: 15 mar 2014
Posty: 3
Witam Wszystkich a szczególnie Gospodynię portalu.
Mam na imię Joanna i własciwie "baruję się" z uprawą roślin doniczkowych.
Powodów jest kilka a najważniejszy to notoryczny brak czasu.
Jednak potrzeba uprawiania doniczek jest silniejsza i co rusz pojawia się w mieszkaniu jakiś nowy kwiatek, który z czasem wymaga pomocy.
Będę więc o ile pozwolicie korzystać w takich przypadkach z Waszych porad i pomocy.
Pozdrawiam
botanik 12:33, 15 mar 2014

Dołączył: 15 mar 2014
Posty: 7
Witam wszystkich zapalonych ogrodników!
____________________
kami_la 17:24, 19 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 12
dzien dobry, mam na imie Kamila I dziekuje Ci Kasiu za stronke, uwielbiam kwiaty, drzewka owocowe I staram sie miec cos w swoim skromnym ogródeczku, narazie mam kolorowe prymule, hiacynty, zonkile,tulipanki I iryski,marzy mi sie maly wazrywnik I wiele kwiatów, mam nadzieje ze uzyskam od Was pomocy,jestem poczatkujaca,
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies