Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

witek 14:59, 11 cze 2014

Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3
Witam wszystkich! I pozdrawiam ze słonecznego zachodu Polski
____________________
pasjonatkaam... 15:05, 11 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Witam Was serdecznie jako pierwsza.Sama kilka dni temu dołączyłam i "wpadłam po uszy" )) Czekamy na zdjęcia Waszych ogrodów.
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Tess 23:50, 11 cze 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Mikos, Witku - witam
Rozgośćcie się jak u siebie w domu

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
maja041 14:17, 15 cze 2014

Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 3
Dzień dobry. Na Ogrodowisko zaglądam od dłuższego czasu. Oczywiście zakochałam się w ogrodzie bukszpanowym Danusi . Chociaż podziwiam wszystkie Wasze ogrody, to memu sercu najbliższe są ogrody od linijki, geometryczne. W maju zaczęłam moją przygodę z własnym ogrodem. Kupuję rośliny, sadzę, ale ciągle mam mieszane uczucia, bo nie wychodzi to tak, jakbym chciała. Mam bardzo małą działkę, na niej dom i z dwóch stron stromą skarpę. Nie wiem czy da się pogodzić skarpę i moje zamiłowanie do linii prostych w ogrodzie . Mam nadzieję, że jednak jest to możliwe. Teraz już oficjalnie będę wpadać z wizytą do Waszych pięknych ogrodów.
____________________
maja041
Tess 14:19, 16 cze 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Witaj, Maju
W ogrodzie Danusi to chyba wszyscy jestesmy zakochani

Załozyłaś już swój wątek?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
magdalen 21:44, 17 cze 2014


Dołączył: 17 cze 2014
Posty: 23
Witam wszystkich ogrodników!
____________________
Pozdrawiam Magda
Channach 11:12, 18 cze 2014

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
Witam wszystkich, od roku mam swój kawałek świata, własnie zakochałam się w żurawkach i hostach. Już znalazłam tu kilka ciekawych wątków .
____________________
Aśka - Świat Channach
Hortensja 23:53, 19 cze 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Witam i ja,
jestem na etapie projektowania ogrodu....chociaż ogród to zbyt duże słowo. Mam skrawki zieleni oddielone od siebie kostką brukową i dwomam budynkami. Jak je spleść w całość, jak zrobić żeby choć małe było piękne? jeszcze nie wiem ale z chęcią i wypiekami na twarzy czytam ogrodowisko i uczę się
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
agatad 13:09, 20 cze 2014

Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 2
Ja również witam Wszystkich serdecznie Niestety nie mam ogrodu, a raczej niewielki skrawek, w którym mogę usiąść sobie po pracy i oczywiście postawić wiele kwiatów w donicach
____________________
jola_B 00:00, 22 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2014
Posty: 87
Witam wszystkich. Nigdy wcześniej nie zajmowałam się ogrodnictwem. Od miesiąca jestem w posiadaniu działki którą chcę uczynić swoim małym rajem. Już widzę że będzie bardzo pod górkę, ale jestem pełna zapału. Ponieważ wszystko w tym temacie jest dla mnie nowością i wyzwaniem więc zaczęłam od szukania wiedzy w internecie. I w ten sposób trafiłam tutaj. Liczę że sporo się od was nauczę i mam też cichą nadzieję że pomożecie. Pomożecie?
____________________
Jola - Ogród od zera
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies