Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Bayros 23:10, 15 kwi 2016


Dołączył: 15 kwi 2016
Posty: 5
Część. Na imię mam Bartosz i też jestem uzależniony.. Brakuje mi czasu ale zawsze chętnie upijam się ogrodem.. Zacząłem już w młodym wieku w ogródku moich rodziców... Teraz robię to sam jak każdy uzależniony w swoim kilkumetrowym ogródeczku przy zabudowie wielorodzinnej.. Jestem spod Wrocławia... Pozdrawiam stałych bywalców i cichych podglądaczy.. Tak trafiłem do Was.. Zawsze szukając porad u wujka Google w zakresie ogrodnictwa itp-
lądowałem w "ogrodowisku".. I to na chwilę obecną tyle o mnie.. I się uzbierała wypowiedź, a dziwiłem się skąd u innych taki słowotok. Obiecywałem sobie , że będzie krótko.. WITAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ MIŁEJ WYMIANY DOŚWIADCZEŃ
lancelot 11:51, 18 kwi 2016


Dołączył: 15 kwi 2016
Posty: 5
Witam, mam na imię Tomasz, od roku jestem właścicielem domu z ogrodem, i mimo że doswiadczenie mam nieduże, temat ogrodnictwa bardzo mnie wciągnął. Na stronę Ogrodowisko trafiłem pewnie jak większość, przy szukaniu wszelkiego rodzaju porad i pomysłów na google.Cieszę się że mogę korzystać z ogromnej wiedzy i doświadczenia osób które udzielają się na forum, tym samym pozdrawiam wszsytkich serdecznie.
gosiacz22 00:47, 21 kwi 2016


Dołączył: 26 cze 2015
Posty: 197
Witam się i ja Nie ukrywam, że bardzo liczę na Wasze cenne rady przy projektowaniu mojego skrawka ziemi
____________________
Gosia Raczkujący ogród u Gosi
Klaudia 00:25, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 kwi 2016
Posty: 19
Witam wszystkich.Mam na imię Klaudia.Jestem hostomaniaczka .Kocham przyrodę.Ogród to moja pasja.Podobają mi się ogrody angielskie.Myślę że kiedyś i ja będę mogła się pochwalić pięknym ogrodem o którym marzę....Cieszę się że będę mogła dzielić się z wami doświadczeniami.Myślę że uda mi się zaprojektować ogród marzeń z waszą pomocą.
____________________
rumiankowapanna 11:59, 27 kwi 2016

Dołączył: 27 kwi 2016
Posty: 4
Cześć!

Mam na imię Ewa. Wychowałam się w domu z ogródkiem, obecnie duszę się w blokach... Zamierzam jednak kupić własną działkę Już mam upatrzone jedno miejsce i kto wie? Jeszcze nie kupiłam a już planuję co i gdzie posadzę Liczę na Wasze wsparcie!
____________________
Rozwój daje radość :)
ZieloneWrota 12:07, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
rumiankowapanna napisał(a)
Cześć!

Mam na imię Ewa. Wychowałam się w domu z ogródkiem, obecnie duszę się w blokach... Zamierzam jednak kupić własną działkę Już mam upatrzone jedno miejsce i kto wie? Jeszcze nie kupiłam a już planuję co i gdzie posadzę Liczę na Wasze wsparcie!

Witaj Ewuś, trzymam kciuki za powodzenie akcji pochwal się jak już, nie zapeszam, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Skoania 12:45, 27 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2016
Posty: 1
Hej, hej. Melduję się. Jestem nowa na tym forum, dosłownie przed chwilą je znalazłam. Pozwolę sobie po podpatrywać Was bo widzę wiele fajnych pomysłów. Mam taras gdzie uprawiam warzywa w skrzyniach i donicach i kawałek ziemi, który właśnie staram się zagospodarować. Liczę że zapuszczę u Was korzenie
____________________
pozdrawiam Ania
ZieloneWrota 12:52, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Witaj Aniu, choć od niedawna jestem ciężko się wyrwać z tego ogrodowiska to jest zaraźliwe, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
elcukro 18:21, 28 kwi 2016


Dołączył: 26 kwi 2016
Posty: 26
czolem forumowicze!
Z tej strony Łukasz, w ogrod powoli wsiakam odkad w pazdzierniku 2015 zrobilismy porzadki na dzialce, zasialismy trawe i obsadzikismy pierwsze roslinki. Moja ukubiona stona swiata jest Toskanoa, nasz dom rowniez nawiazuje do tych klimatow i bardzo bym chcial aby ogrod stanowil dopelnienie tej wizji.

Jestem na etapie projektowania roslin, mam do zagospodarowania ok 1500 m2 i bede wdzoeczny za wszelkie opinie i porady

Pozdrawiam z okolic Łodzi!!!
____________________
Toskania pod Łodzią - Under construction!
elunia 10:36, 29 kwi 2016

Dołączył: 29 kwi 2016
Posty: 2
Witam!
Jestem tu nowa mam na imię Ela.Już drugi rok obserwuję wasze ogrody.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies