Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Gardenarium 17:13, 04 mar 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pozdrawiamy Johny i chwal się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katarzyna13 18:25, 05 mar 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Witam serdecznie wszystkich Miłośników ogrodnictwa
Wielkie podziękowania dla p. Danusi i p. Michała za stworzenie takiego miejsca jakim jest "Ogrodowisko".
Ok 5 lat temu razem z mężem i dwójką dzieci postanowiliśmy spróbować życia na wsi. I już od pierwszego dnia zakochaliśmy się w tutejszej okolicy. Niestety na pierwsze nasadzenia musialam długo czekac i przyznam się że jako totalny przez duże T laik nie miałam pojęcia o ogrodzie. Długo szukałam w sieci przeróżnych aranżacji ogrodowych ale to co tutaj zobaczyłam przerosło moje oczekiwania. Trafiłam na swój wymarzony raj
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Desre85 18:41, 05 mar 2016

Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 4
Witam wszystkich serdcznie, mam na imię Beata i dopiero od 2 lat intensywniej zajmuję się ogródkiem, ale staram się nadrabiać braki w wiedzy. Pozdrawiam
Marcowa 19:58, 05 mar 2016

Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 60
Witam serdecznie szefową Danusię i całe Ogrodowisko.Mam mały domek na wsi i od kilku lat staram się w miarę możliwości upiększać jego otoczenie.Jeszcze niewiele umiem,nie wiem jaki styl preferuję,albo inaczej...podoba mi się właściwie wszystko i wszystko chciałabym mieć.Mam nadzieję,że z Wami znajdę właściwą drogę.
Cieplutko pozdrawiam.
____________________
Agnieszka
O_ola 18:20, 10 mar 2016


Dołączył: 10 mar 2016
Posty: 1
Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Ola i bardzo się cieszę, że wreszcie znalazłam "Ogrodowisko". Od dawna przekopuję internet /a od 3lat także swój ogródek/- oba raczej niestety z marnym skutkiem . Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem stary dom z działką, na której nikt nic szczególnego nie robił przez ostatnie 30lat. Bardzo bym chciała zamienić ten ugór w piękną, zaciszną oazę. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą wreszcie mi się to uda i zapanuje tu wszechogarniająca zieleń.
Piters 23:02, 13 mar 2016


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Dobry wieczór Wszystkim!

Mam na imię Piotrek. Dzisiaj zalogowałem się na Ogrodowisko po raz pierwszy. Przez jakiś czas obserwowałem ten portal i pomyślełem, że zaloguję się tutaj. Moja przygoda z ogrodnictwem zaczęła się jakieś 12 lat temu (aktualnie mam 24 lata). Można powiedzieć, że już pół życia "grzebię w ziemi"... To "grzebanie" zaczęło się od niewinnego opakowania dyni olbrzymiej "Bambino". Zaczynałem od swojego mini warzywnika, jak dobrze pamiętam o powierzchni nie większej niż 4 m2. Później "przechwyciłem" nasz większy warzywnik. Następnie 7 lat temu na wiosnę zapadła decyzja, aby poddać nasz ogród całkowitej metamorfozie. Dzień, w którym została podjęta decyzja o przemianie ogrodu na zawsze zmienił moje życie. Ogród (z tego co pamiętam) powstawał przez cały maj i czerwiec 2009 roku... W tej chwili wydaje mi się, że nie mógłbym żyć bez ogrodu. Oczywiście ogrodnictwo to nie jest całe moje życie (chociaż odgrywa w nim baaardzo ważną rolę - jest odskocznią od obowiązków dnia codziennego).

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie! Pozdrawiam Panią Danusię, Pana Witka i Wszystkich Forumowiczów. Życzę nam wszystkim, aby sezon ogrodniczy 2016 był po prostu cudowny!

____________________
Ogród od 8 lat...
Karol99 23:04, 13 mar 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
mironkraw 11:37, 15 mar 2016

Dołączył: 15 mar 2016
Posty: 1
Witajcie, mam na imię Patryk. Jestem fanem ogrodnictwa, szczególnie tykw! W wolnej chwili prowadzę bloga, na którego przy okazji zapraszam blog
____________________
Kto pyta, nie błądzi
Aki 16:35, 15 mar 2016


Dołączył: 15 mar 2016
Posty: 5
Witam serdecznie wszystkich ogrodowiczan z Szefową na czele. Podpatruję i podczytuję forum od czasu do czasu i postanowiłam w końcu oficjalnie dołączyć do waszego grona.

Na planowanie mojego niedawno powstałego ogrodu poświęciłam dużo więcej czasu niż na projekt domu więc myślę, że będę tutaj pasować
____________________
Agnieszka
AniazZielone... 08:23, 17 mar 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witam, serdecznie wszystkich Z niektórymi przywitałam się już wcześniej, podczas pierwszego mojego długiego wątku
Mam na imię Ania.
Na Ogrodowisko trafiłam szukając miejsca gdzie mogłabym zamieszczać zdjęcia z mojej działeczki, a wiadomo z komputera mogą się stracić.
Bardzo cieszę się, że tu trafiłam.
Moja przygoda z ogrodem zaczęła się gdy kupiliśmy niedużą działkę porośniętą krzewami i drzewami, głównie brzozami. Nie mogę doczekać się już nowego sezonu.
Pozdrawiam Wszystkich "zamieszkałych" w Ogrodowisku
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies