Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Jawka 12:10, 06 kwi 2016

Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 26
Witam Was serdecznie!
Jest mi bardzo miło do was dołączyć!
Tila 10:28, 07 kwi 2016

Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 4
Witam Wszystkich,

Bardzo mi miło dołączyć do Pasjonatów zieli i własnych ogrodów. Przede mną dopiero nauka, a obszar do zagospodarowania duży. Z uwagi jednak na wielki szacunek do otaczającej przyrody podejmuję wyzwanie i zapraszam ją do siebie. Miłego dnia.
Anna_ogrodni... 20:04, 07 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam. Od kilku miesięcy czytam, oglądam, podziwiam piękne ogrody i w końcu podjęłam decyzje o włączeniu się w Wasze grono. Pragnę porozmawiać z ludźmi podobnie jak ja zafascynowanych przyrodą i pięknem ogrodów.Postaram się załączyć zdjęcie mojego ogrody
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Gardenarium 23:33, 07 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Piters napisał(a)
Dobry wieczór Wszystkim!

Mam na imię Piotrek. Dzisiaj zalogowałem się na Ogrodowisko po raz pierwszy. Przez jakiś czas obserwowałem ten portal i pomyślełem, że zaloguję się tutaj. Moja przygoda z ogrodnictwem zaczęła się jakieś 12 lat temu (aktualnie mam 24 lata). Można powiedzieć, że już pół życia "grzebię w ziemi"... To "grzebanie" zaczęło się od niewinnego opakowania dyni olbrzymiej "Bambino". Zaczynałem od swojego mini warzywnika, jak dobrze pamiętam o powierzchni nie większej niż 4 m2. Później "przechwyciłem" nasz większy warzywnik. Następnie 7 lat temu na wiosnę zapadła decyzja, aby poddać nasz ogród całkowitej metamorfozie. Dzień, w którym została podjęta decyzja o przemianie ogrodu na zawsze zmienił moje życie. Ogród (z tego co pamiętam) powstawał przez cały maj i czerwiec 2009 roku... W tej chwili wydaje mi się, że nie mógłbym żyć bez ogrodu. Oczywiście ogrodnictwo to nie jest całe moje życie (chociaż odgrywa w nim baaardzo ważną rolę - jest odskocznią od obowiązków dnia codziennego).

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie! Pozdrawiam Panią Danusię, Pana Witka i Wszystkich Forumowiczów. Życzę nam wszystkim, aby sezon ogrodniczy 2016 był po prostu cudowny!



Witaj bratnia duszo ogrodnicza. trafiłam po poście na temat dżdżownic w trawniku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaW 19:37, 08 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Kochani!
Witam Was serdecznie Pierwszy raz trafiłam do Was trzy lata temu. Po kilku tygodniach podglądania z ukrycia Waszych ogrodów i wzdychania do nich, założyłam nawet swój wątek, by zagospodarować z Waszą pomocą mój ogrodeczek. Jednak splot różnych zdarzeń spowodował, że realizację ogrodu marzeń musiałam odłożyć. Dziś wracam ze zdwojoną energią. Mam nadzieję, że wspomożecie mnie swoją wiedzą i doświadczeniem ... i skierujecie na właściwe tory

Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam do siebie choć na razie niewiele (a raczej nic) mogę pokazać.
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
Jozefina_K 20:34, 08 kwi 2016

Dołączył: 08 kwi 2016
Posty: 8
Dobry wieczór.
Postanowiłam dołączyć do forum z przyczyn czysto pragmatycznych - liczę na wsparcie doświadczonych ogrodników. Póki co nie mam pojęcia o ogrodnictwie, dopiero zaczynam się uczyć i każda pomoc będzie dla mnie bardzo cenna. Oglądałam wiele wątków i chciałabym w przyszłości mieć tak piękny ogród jak niektórzy użytkownicy.

Mam dużą działkę, która na połowie jest już zagospodarowana przez firmę ogrodniczą; druga część będzie robiona w najbliższych miesiącach. Są jednak miejsca, nad którymi chciałabym popracować sama. O jednym z nich (małej wyspie) piszę w osobnym wątku.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
____________________
domola 17:16, 09 kwi 2016

Dołączył: 09 kwi 2016
Posty: 7
Wita, wszystkich!
Mam na imię Ola i od jakiegoś czasu przeczesuję Ogrodowisko w poszukiwaniu podpowiedzi, jak pięknie zagospodarować swój maleńki kawałek ogródka przyblokowego
Zaraz zmierzam utworzyć swój wątek, w którym - mam nadzieję - udzielicie mi cennych wskazówek, jak stworzyć namiastkę ogrodu na maleńkiej powierzchni, a do tego w połowie na trudnym terenie (cień i wilgoć).
Pozdrawiam!
____________________
Ola - Mój ogródek - tasiemiec
GosiaSamosia 10:08, 12 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Witam wszystkich tak samo zakochanych w ogrodach jak Ja

Na forum zaglądam od kilku miesięcy ale dopiero tydzień temu założyłam własny wątek

Mój wymarzony ogród powstaje pod Olsztynem na Warmii Stąd pochodzę i tutaj wróciłam wraz z Mężem i Synkiem

U "siebie" mieszkamy dopiero od końca listopada więc tak naprawdę trochę ponad 4 miesiące. Już od jesieni wsadzałam do ziemi to co udało mi się pozyskać od znajomcyh i rodziny i bardzo cieszy mnie fakt, że na wiosnę wszytsko powschodziło. Gleba nienajlepsza a jednak roślinki dały radę i tak naprawdę dopiero teraz odkrywam co to to dokładnie były za sadzonki
Tak bardzo chciałam na wiosnę kolorów, że wsadziłam ponad 800 cebulek kwiatowych...kwiatów póki co widziałam zaledwie 6 No ale nie zrażam się.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na wasze odwiedziny, sugestie i wsparcie bo działka duża i jak na tą chwilę nie licząc 3 mini rabat....PUSTA

PRzedsatwiam moją działkę




____________________
Gosia To wlasnie Ja
Czakra 12:30, 14 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 6
Witam wszystkich. Mam na imię Anka i od kilku dni śledzę różne wątki na tym portalu i zaczęłam Wam zazdrościć. Postanowiłam z pomocą wszystkich pozytywnie zakręconych coś zmienić w swoim przydomowym otoczeniu. Liczę na Waszą pomoc i wsparcie, bo bez tego ostatniego pewnie nie dam rady.
Czakra 12:30, 14 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 6
Witam wszystkich. Mam na imię Anka i od kilku dni śledzę różne wątki na tym portalu i zaczęłam Wam zazdrościć. Postanowiłam z pomocą wszystkich pozytywnie zakręconych coś zmienić w swoim przydomowym otoczeniu. Liczę na Waszą pomoc i wsparcie, bo bez tego ostatniego pewnie nie dam rady.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies