Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

zosia_stobiecka 21:25, 01 maj 2016

Dołączył: 01 maj 2016
Posty: 4
Witam mam na imię Zosia , trafiłam na forum w poszukiwaniu storczyka MM , FM i Oncidium Tiny Twinkle . Kocham wszystkie roślinki , mam kilka fiołków odmianowych . Aktualnie jestem pod wrażeniem storczyków , które szukam . Mam nadzieję , że nie będę przeszkadzać
zosia_stobiecka 21:25, 01 maj 2016

Dołączył: 01 maj 2016
Posty: 4
Witam mam na imię Zosia , trafiłam na forum w poszukiwaniu storczyka MM , FM i Oncidium Tiny Twinkle . Kocham wszystkie roślinki , mam kilka fiołków odmianowych . Aktualnie jestem pod wrażeniem storczyków , które szukam . Mam nadzieję , że nie będę przeszkadzać
zosia_stobiecka 21:25, 01 maj 2016

Dołączył: 01 maj 2016
Posty: 4
.
zosia_stobiecka 21:25, 01 maj 2016

Dołączył: 01 maj 2016
Posty: 4
bardzo proszę o pomoc w usunięciu zdublowanych postów .... a miałam nadzieję , że nie będę kłopotem ... przepraszam
Maryla 21:28, 03 maj 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Witam, Ogrodowisko oglądam już od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałam się zarejestrować. Jak większość z Was mam też swój zielony azyl, z którego wrzucę trochę zdjęć. Mam nadzieję, że się bliżej poznamy.
____________________
Maryla Mój zielony azyl
ZieloneWrota 21:36, 03 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Witam, też tak miałam dobrze że się zdecydowałaś ja już poznałam plusy ogrodowiska , czekam na fotki, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
izaandco 22:49, 04 maj 2016

Dołączył: 04 maj 2016
Posty: 8
Witam, podczytuję Was od dawna, a teraz dołączyłam, w poszukiwaniu pomocy z tarasem
Pozdrawiam!
____________________
Tarasowe pytania: http://www.ogrodowisko.pl/watek/6806-zielono-drewniany-duzy-taras
livka 01:19, 06 maj 2016


Dołączył: 06 maj 2016
Posty: 9
Witam wszystkich Ogrodomaniaków i wspaniałą Szefową
Wasze ogrody podglądam już od dłuższego czasu, są dla mnie nieustającą inspiracją i źródłem coraz to nowych "chciejstw", każdy z nich jest piękny po swojemu, ma swoją duszę i historię, w każdy wkładacie mnóstwo pracy i miłości.
W końcu przyszedł czas na zakładanie własnego ogrodu i nagle okazuje się, że sama dokładnie nie wiem czego chcę, że brak mi wiedzy teoretycznej i praktycznej, że w głowie się kręci od ogromu możliwości, a trzeba wybrać konkretny kierunek. W związku z tym postanowiłam się uczyć od najlepszych i oto jestem.
Jeszcze raz witam Was serdecznie i liczę na to, że się polubimy
Katarzyna13 06:28, 06 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Witam Livko
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Kasia_CS 20:14, 07 maj 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Witam

Na Ogrodowisko trafilam wczoraj podczas poszukiwań inspiracji do zagospodarowania ogródka i widzę, że wsiąknę na dobre Niebawem założę swój wątek, bo dopiero zaczynam przygodę z własnym zielonym zakątkiem i czuję mega wyzwanie

Pozdrawiam wszystkich!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies