Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Kindzia 19:40, 23 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Też wszystkim znajomym melduję, że w święta piękny ogród za 5 ósma na TVN-ie mają oglądać
My się wszyscy chwalimy Bogdziu, że Cię znamy...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Urszulla 20:09, 23 mar 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Bogdziu, w Wielkanoc wypada emisja
Jaki ładny termin wybrali
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anita1978 20:11, 23 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Kindzia napisał(a)
Też wszystkim znajomym melduję, że w święta piękny ogród za 5 ósma na TVN-ie mają oglądać
My się wszyscy chwalimy Bogdziu, że Cię znamy...

Ja tez mówię, że to moja Koleżanka
____________________
ogródek Anity
Rench 20:11, 23 mar 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
A ja nie dośc,ze obwieszczę wszystkim kto chce i nie chce słuchać,że będzie Twój ogród w TV,to się jeszcze pochwale ,że tam na pielgrzymke się wybieram
Pozdrawiam Bożenko
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
dajana 21:42, 23 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Rozumiem Bożenko brak czasu wystarczy spojrzeć na ilość gości którzy cię odwiedzają ,nie sposób być u wszystkich a tym bardziej na bieżąco.Nie wymagam tego, wystarczy kiedy wpadniesz od czasu do czasu ja robię to samo Pamięć się liczy Miłego wieczoru ")
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Madzenka 22:16, 23 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)


Tak Marzenko jak wisi pod niebem i śpiewa to skowronek i one tylko nad polami tak spiewaja. Kosy czarne , może mało urokliwe ale ja je lubię bo śmiesznie na piechote chodza . Śpiew tez lubię . Pewnie gniazdo w poblizu założą. Bedzie jeszcze z Ciebie ornitolożka jak widzę.


Dzisiaj w deszczu całe dwie linie energetyczne były przez stado ptaków okupowane... Ale że padalo i ciemnawo było to nie stwierdziłam, czy do tego jednego kosa tyle czarnulek się zlecialo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:17, 23 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasiek napisał(a)


I wlasnie tu jest pies pochowany, bo wiekszosc odcinkow jest dla N. zablokowana


Umieścimy dla ciebie na youtube
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Aneczka 10:31, 24 mar 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
dajana napisał(a)
Rozumiem Bożenko brak czasu wystarczy spojrzeć na ilość gości którzy cię odwiedzają ,nie sposób być u wszystkich a tym bardziej na bieżąco.Nie wymagam tego, wystarczy kiedy wpadniesz od czasu do czasu ja robię to samo Pamięć się liczy Miłego wieczoru ")


Święte słowa. Ja nie wiem Bogdziu jak ty znajdujesz tyle czasu na forum przy takim ogrodzie, nie wspominając już o codziennych domowych obowiązkach. Podziwiam cię i jeszcze znajdujesz czas żeby do nas zajrzeć i nas wesprzeć. Widać że lubisz pomagać innym, jesteś niesamowita . Uwielbiam zaglądać do ciebie, bardzo dobrze się tu czuję, bije od ciebie tyla ciepła. Wspaniale się ciebie czyta, zwłaszcza takie wypowiedzi:
Bogdzia napisał(a)


Kiepskie to moje korzystanie z życia , nie na miarę takich marzeń jak mają inni ale przyznam że na miare moich marzeń , żyję jak lubię i jestem z życia zadowolona i to najważniejsze. Dużo w życiu zrobiłam dla innych , teraz robie to co lubie dla siebie więc nie zmarnowałam życia. Jolu miłego dnia Ci zyczę.


Przytulam cię mocno
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
MagdalenaK8 10:44, 24 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Przyleciałam życzyć miłego tygodnia, mam na forum zaległości ale jak przeczytałam co TU się dzieje to ciepło mi na sercu .
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Anita1978 13:49, 24 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bożenko, czy Ty wybierasz sie do Pisarzowic na spotkanie?
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies