Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

gierczusia 21:59, 22 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ile ja już się naczekalam na ten program.. Bez telewizora , a zawsze sparwdzałam w necie , czy Cię tam jeszcze nie ma....a Kasik dobrze napisała, to jest fantastyczne uczucie oglądać kogoś znajomego w tewelizji ... Zawsze czuje się wtedy mega dumna .... Nie mogę się doczekać

Ściskam ...

I nie martw się , na bank bedzie suuuuper
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bogdzia 22:05, 22 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasik napisał(a)


Tu nie ma mowy o odpowiedzialności lub nie.

Twój ogród to BAJKA w prawdziwym wydaniu i jeśli nagrywał by go laik i choćbyś była bardzo zdenerwowana (co jest zrozumiałe) i nie wiem co jeszcze, to będzie na pewno cukiereczek.



Widzę ze wiara czyni cuda Buziaki za ta wiare.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:07, 22 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
barbara_krajewska napisał(a)
Świetna wiadomość o tej emisji, Bogdziu!
Zapisane!


Basiu czy mam wysłac grudniki??Moge we wtorek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:10, 22 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)
Ile ja już się naczekalam na ten program.. Bez telewizora , a zawsze sparwdzałam w necie , czy Cię tam jeszcze nie ma....a Kasik dobrze napisała, to jest fantastyczne uczucie oglądać kogoś znajomego w tewelizji ... Zawsze czuje się wtedy mega dumna .... Nie mogę się doczekać

Ściskam ...

I nie martw się , na bank bedzie suuuuper


To już sie nie bede martwic jak bankiem gwarantujesz.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 22:26, 22 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998

Bogdziu ale tutaj ruch, nie moge za tymi gratulacjami, kondolencjami, zawałami i cycem nadązyć
Ja nadal nie wiem czy wolę wiosenne czy jesienne wydanie Twego ogrodu. Oba warianty na szczeście bedą 20.04

Ps i głupie pytanie, czy jak coś na pd głową mi lata, znaczy się wisi na niebie i ćwierka to skowronek?
Kosa śpiew wreszcie rozpoznaje, dla mnie to najpiękniejszy śpiew ptasi, aczkolwiek ja laik jestem więc pewnie są i piękniejsze śpiewy jeden taki czarny siedzi u nas ciagle na drutach energetycznych i woła chyba sobie do kompletu jakaś czarną?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 22:33, 22 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)

Bogdziu ale tutaj ruch, nie moge za tymi gratulacjami, kondolencjami, zawałami i cycem nadązyć
Ja nadal nie wiem czy wolę wiosenne czy jesienne wydanie Twego ogrodu. Oba warianty na szczeście bedą 20.04

Ps i głupie pytanie, czy jak coś na pd głową mi lata, znaczy się wisi na niebie i ćwierka to skowronek?
Kosa śpiew wreszcie rozpoznaje, dla mnie to najpiękniejszy śpiew ptasi, aczkolwiek ja laik jestem więc pewnie są i piękniejsze śpiewy jeden taki czarny siedzi u nas ciagle na drutach energetycznych i woła chyba sobie do kompletu jakaś czarną?


Tak Marzenko jak wisi pod niebem i śpiewa to skowronek i one tylko nad polami tak spiewaja. Kosy czarne , może mało urokliwe ale ja je lubię bo śmiesznie na piechote chodza . Śpiew tez lubię . Pewnie gniazdo w poblizu założą. Bedzie jeszcze z Ciebie ornitolożka jak widzę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Agacia 23:01, 22 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Bogdziu! Jak się cieszę, że Rododendronowy będzie u Mai! Strzał w 10! A Ty, droga Bożenko, jesteś nader skromna, o. Termin emisji z jednej strony wyjątkowy, a z drugiej - w czasie świątecznego śniadania, ale na szczęście wszystko jest do obejrzenia w Internecie, więc cieszę się bardzo, a nawet BARDZO
Pozdrawiam ciepło!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Kasiek 23:08, 22 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Bogdzia napisał(a)


Nic prostszego będzie jak wszystkie inne programy Mai w internecie...


I wlasnie tu jest pies pochowany, bo wiekszosc odcinkow jest dla N. zablokowana
____________________
Bawarka
Mala_Mi 23:48, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bożena.... najlepszy projektant by nie zrobił tak cudownego ogrodu...
I skończ z tą skromnością.. u mnie też tu i tam niedopielone, nie dokończone... ale łapki mam dwie ,a ogród duży.. wiec musi być czasami nie na tip top.. ale czy aż tak bardzo to przeszkadza??
Mi nie , a jak komuś przeszkadza to niech nie patrzy Ogród to żywy twór i musi mieć czasami coś nie dopieszczonego.. bo czeka na dopieszczenie I jak radość jak sie uda doprowadzić do porządku to coś co czeka...
MI najbardziej sie podoba to, że mam co robić w ogrodzie i jakby przyszedł tak idzień że nie ma mco robić, to bym sie zdegenerowała..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 01:51, 23 mar 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
SIĘ cieszę i chwalę się, że znam osobiście właścicielkę Rododendronowego
Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies