Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:26, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
viva napisał(a)
Bogdziu, nadrobiłam trochę zaległości u Ciebie Tak wszystko mądrze i pięknie piszesz. Ciszę się, że należę do grona szczęśliwych posiadaczy ogrodu Życzę Ci wielu kolejnych tak pięknych stron Twojego wątku


Właśnie byłam u Ciebie. Viva Twoje roześmiane oczy w Twoim cudnym ogrodzie mówią wszystko bez słów. Pozdrówka serdeczne śle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:28, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)


Mądrze napisane........
Podziwiam cie i za ogród i za zyczliwość
Pozdrawiam, gratuluję 3000 stron i zyczę samych tylko zyczliwych ludzi wokół


Wasze towarzystwo w zupełności mi wystarcza, nasze spotkania są urocze oby było ich jak najwięcej.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:30, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Bogdziu, pięknie mówisz i prawdziwie. Ogród - szczęśliwe miejsce na ziemi. Jak dobrze, że je mamy.
Pozdrawiam.


Tak właśnie myślę.Dobrze ze mamy ogrody i ludzi którzy myślą podobnie. Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Napia 07:23, 27 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bogdziu, ale gapa ze mnie... przyjmij spóźnione gratulacje z okazji rozpoczęcia czwartego tysiączka
Berberysy i azalie naprawdę przepiękne o różnych porach roku, a Twoje królestwo budzi nieodmienny zachwyt. Zawsze!
Twoje słowa są bliskie memu sercu. Jak dobrze, że mam okazję spotykać ludzi, którzy myślą podobnie.
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Mirella 13:27, 27 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Bogdziu, mam u siebie pytanie odnośnie Azalii, możesz mi coś podpowiedzieć?
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Pszczelarnia 15:02, 27 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bogdzia napisał(a)


Dzielna jestes Mała Mi , nigdy w to nie wątpiłam, żebyś sie tylko nie rozchorowała.Herbatkę z rumem albo naleweczkę sobie zaaplikuj koniecznie , masz dobre usprawiedliwienie, ja bym była chętna do towarzystwa


I ja bym piersi nadstawiła do obrony. Jak jakaś zadyma, to ja pierwsza.
Raz sołtys Ta "kazał" gałąź obciąć, bo on z elektrycznością ekologiczną do nas, czyli na coś, co ma w nazwie droga gminna, wjeżdża. Ta kazał mu sam uciąć gałąź a może nawet uciąć sobie coś więcej.

Nie wiem, czy coś (sobie) uciął. Gałęzi nie uciął i słupa nie postawił. Ale musiałam jednak wykazać dużo dyplomacji, bo było ciężko jak panowie się zwarli.
Na ile niebezpieczeństw człowiek jest narażony.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Bogdzia 21:06, 27 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Napia napisał(a)
Bogdziu, ale gapa ze mnie... przyjmij spóźnione gratulacje z okazji rozpoczęcia czwartego tysiączka
Berberysy i azalie naprawdę przepiękne o różnych porach roku, a Twoje królestwo budzi nieodmienny zachwyt. Zawsze!
Twoje słowa są bliskie memu sercu. Jak dobrze, że mam okazję spotykać ludzi, którzy myślą podobnie.
Pozdrawiam ciepło


Agnieszko to nie berberysy tylko azalie japońskie, lepsze od berberysów bo wiosna kwitną i nie mają kolców.Co do ludzi myslących podobnie to faktycznie tu mozna ich spotkac i to jest fajne.Pozdrówka przesyłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:11, 27 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)


I ja bym piersi nadstawiła do obrony. Jak jakaś zadyma, to ja pierwsza.
Raz sołtys Ta "kazał" gałąź obciąć, bo on z elektrycznością ekologiczną do nas, czyli na coś, co ma w nazwie droga gminna, wjeżdża. Ta kazał mu sam uciąć gałąź a może nawet uciąć sobie coś więcej.

Nie wiem, czy coś (sobie) uciął. Gałęzi nie uciął i słupa nie postawił. Ale musiałam jednak wykazać dużo dyplomacji, bo było ciężko jak panowie się zwarli.
Na ile niebezpieczeństw człowiek jest narażony.


No to ja dołączam do Was broniących własna piersia swoich racji. Mój M chętnie mi ,,pozwala" załatwiac trudne sprawy. Faceci lubią tzw swiety spokój.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 23:28, 27 lis 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Bogdziu wpadłam aby popatrzeć na Twoje obecne widoki, no, musiałam sie sporo cofnąć w tył, ale znalazłam
bardzo świetne połączenia rozłożystych 'poduchowatych' pięknie przebarwionych azalii w kontraście z zielenią olbrzymich rh, cudne !
____________________
marzena O....!
monteverde 23:38, 27 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)


Aniu cudna ta róża napisz co to , jest wyjatkowa i nawet ja muszę ją miec.

Bogdziu to Stephanie Baronin zu Guttenberg Tantauanie wysoka rośnie od 04- 06 cm dobra na przód rabaty jest przepiękna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies