Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mala_Mi 09:10, 26 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)


Miałam odpisywac po kolei ale te kieliszki tak mnie niepijacą pociagają ze musiałam przeskoczyc do Twojego wpisu. Myslę ze my dośc dobrze sie rozumiemy , mam nadzieje ze tak pozostanie.O mądrości nie pisz bo najmądrzejszy ten kto wie że wszystkich rozumów nie pozjadał. Buziaki.


Bożenko, ja zawsze mówię, że mądry człowiek wie...czego nie wie... reszty dopisywać już nie muszę... bo chyba wiesz co mam na myśli

Dziś wykazałam złośliwość godną Małej Mi.. nie pozwoliłam z mojej strony obcinać choinek dla zakładu energetycznego.. niech się chłopy gimnastykują od strony właścicielki pięknych słupów. Chciała te słupy to niech ma i chłopów z ich piłą i drabinami.
Tak upieprzyli te świerki, że pół słupa na widoku....grrrr I wydeptali mi rojniki.... bo nie zauważyli, że coś rośnie na przedpłociu. Stałam w kapciach na mżawce i wejść na posesję nie dałam...... swoją wątłą piersią broniłam...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 11:41, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)


Bożenko, ja zawsze mówię, że mądry człowiek wie...czego nie wie... reszty dopisywać już nie muszę... bo chyba wiesz co mam na myśli

Dziś wykazałam złośliwość godną Małej Mi.. nie pozwoliłam z mojej strony obcinać choinek dla zakładu energetycznego.. niech się chłopy gimnastykują od strony właścicielki pięknych słupów. Chciała te słupy to niech ma i chłopów z ich piłą i drabinami.
Tak upieprzyli te świerki, że pół słupa na widoku....grrrr I wydeptali mi rojniki.... bo nie zauważyli, że coś rośnie na przedpłociu. Stałam w kapciach na mżawce i wejść na posesję nie dałam...... swoją wątłą piersią broniłam...


Dzielna jestes Mała Mi , nigdy w to nie wątpiłam, żebyś sie tylko nie rozchorowała.Herbatkę z rumem albo naleweczkę sobie zaaplikuj koniecznie , masz dobre usprawiedliwienie, ja bym była chętna do towarzystwa
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:43, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasik napisał(a)


Kiedyś wyśle Ci ładnego rodonka, ale jak mi urośnie i będzie godny Twojego wątku .

Buziaki


Cierpliwie poczekam , jestem pewna ze bedzie wart tego mojego czekania. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:43, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
Bogdziu sorki, że tak późno ale ja teraz nie myślę gratuluję 4000 stronki i dzięki że jesteś


Aniu cudna ta róża napisz co to , jest wyjatkowa i nawet ja muszę ją miec.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:44, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mirella napisał(a)

Nic dodać , nic ująć.....wzruszyłam się ..
Bożenko...dziękuję że jesteś...
Cieszy mnie to co mam, a mam naprawdę garstkę szczęścia

Wspaniałych chwil w Ogrodzie i z Nami



Mirellko dziękuję.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:47, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Luiza napisał(a)
Pozdrawiam!Następnych tysięcy życzę.


Pojawiasz sie i znikasz ale miło że się pojawiasz.Buziaki Kasiu i spóźnione najlepsze zyczenia. To ze spóźnione to Twoja wina bo jak byś miała wątek to bym pamiętała a tak to niby jestes ale i nie ma Cię.Wszystkiego najlepszego.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:48, 26 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)
Ależ sie zagapiłam i 3 tysiąc mnie omninął. Gratuluję Bogdziu


Marzenko dzięki. U Ciebie taki ruch ze nie dziwię się że dla mnie czasu nie starczyło. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 13:37, 26 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)


Iwonko powiem Ci tak gdy Maja spytała czy jestem dumna z mojego ogrodu usłyszałam po prostu zgrzyt. Nie jestem przecież dumna , zawsze go chowałam przed ludźmi . Przed ogrodowiskiem tylko najbliższa rodzina miała tu wstep , nikt inny, wiec gdzie tu duma? Powiedziałam że bardzo się cieszę że go mam ale to było za mało bo ogród marzenie życia ( mimo ze to juz trzeci) , moze nie całkiem taki jaki miał byc ale jest i kazdego dnia upieksza i rozwesela moje dni, jestem w nim szczęsliwa .Nie wyobrazam sobie życia na emeryturze bez codziennej dawki pracy w nim, bez zachwytów nad kwiatkami i ptaszkami , bo choc mam dzieci i wnuki ale na codzień sa zajęci , maja swoje sprawy a ogród jest każdego dnia dla mnie i kazdego dnia jestem w nim szczęsliwa.Nie ja nadałam temu odcinkowi tytuł zawierajacy wyraz królestwo , nawet o tym nie wiedziałam ze tak bedzie ale tak , faktycznie to jest moje małe szczęsliwe królestwo.Poza ogrodem jest dużo smutniej , wiecej problemów , hałas , huk , zabieganie i polityka a tu prawdziwy spokój , wyizolowany szczęśliwy świat.Myślę ze dla kazdego kto kocha swój ogród jest on takim szczęśliwym miejscem na ziemi. Czasem czytam jak dziewczyny wracajace z cudnych ciepłych krain z błękitnym morzem piszą ze cieszą sie ze wróciły do swojego ogrodu i to jest własnie to najważniejsze swój dom i swój ogród i wszystko tak jak sobie poukładaliśmy...........Buziaki.


Mądrze napisane........
Podziwiam cie i za ogród i za zyczliwość
Pozdrawiam, gratuluję 3000 stron i zyczę samych tylko zyczliwych ludzi wokół
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
paniprzyroda 19:29, 26 lis 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdziu, pięknie mówisz i prawdziwie. Ogród - szczęśliwe miejsce na ziemi. Jak dobrze, że je mamy.
Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
viva 19:46, 26 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Bogdziu, nadrobiłam trochę zaległości u Ciebie Tak wszystko mądrze i pięknie piszesz. Ciszę się, że należę do grona szczęśliwych posiadaczy ogrodu Życzę Ci wielu kolejnych tak pięknych stron Twojego wątku
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies