Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 09:36, 29 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Jak zwykle się nie zawiodłam.. modraszki poprawiły nastrój I idę zrobić to o one i do spania.. Jednak rano jestem lepsza do myślenia niż w nocy


Nie ma co pokazywac. Dobrze ze Hania lubi modraszki to jest co wkleic.Trzymaj sie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:37, 29 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Jeszcze raz dziękuję za ptaszki. Siedzą u mnie na pulpicie.


Haniu modraszki zawsze mogę dostarczyc, sporo ich u mnie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:39, 29 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasik napisał(a)
Ptaszki uchwyciłaś jak zwykle w super odsłonie. Takie rozwichrzone i nie uczesane.
A po przyjeździe z Pisarzowic to każdemu się marzy ogród azaliowo rododendronowy. Ty masz to szczęście oglądać go na co dzień.

Buziolki


Z tą iloscią jaka jest w Pisarzowicach równac się nie mogę ale kocham i to co mam choc ciagle chciałabym więcejMacham Kasiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:40, 29 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
rozark napisał(a)
do W-wy mozemy parę razy pojechać, do Ogrodu Botanicznego, Arboretum, ogrody zielone na dachach Uniwersytetu i ....


Ja sie piszę na takie wycieczki ale nie zimą bo zmarzlak jestem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:43, 29 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Rench napisał(a)
Piękne te Twoje ptaszki,ja jakoś nie mogę wyczaić ani jednego w moim poidełku.


Moze masz poidełko w mało uczęszczanym miejscu i po prostu ich nie widzisz. Ja zdjęcia robię głównie przy tarasie bo te co sa dalej to też ptaków nie oglądam choc wiem że z nich korzystają może nawet bardziej niz z tych przy tarasie .Pozdrówka Reniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:44, 29 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Rench napisał(a)
Prognozujesz taką piękną śnieżną zimę ? Uwielbiam śnieg
Żeby się udało....


Taki śnieżek i ok -10 stopni to mogłoby byc.Prognozowac sie nie odważę bo mądrzejsi ode mnie łatwo w tym się mylą.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
rozark 10:14, 29 lis 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Bogdzia napisał(a)


Ja sie piszę na takie wycieczki ale nie zimą bo zmarzlak jestem.


zimą to nie ma co oglądać,

wiosną, latem poszalejemy
____________________
pozdrowionka
Madzenka 11:48, 29 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Chyba mam tę azalie ,ale mogę się myślić , bo mam dwie rózne o białych pełnych kwiatkach. W tym roku przesadziłam je w lepsze miejsce , bo mi pod magnolia zamierały
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasiek 13:52, 29 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Bogdziu specjalistko od ptaków, poradź mi proszę.
Dzieci przyniosły mi młodego, rannego gołębia. Nie umiał latać, nie miał piór przy dziobie i pod skrzydłami i w ogóle wyglądał jakby wpadł pod ciężarówkę....
Minał miesiąc jak jest u nas w wolierze po papuagch. Ma się dobrze, przytył, odrosły mu pióra i... wcale nie ma ochoty odlecieć
Kocha moja dzieci i goni za nimi, uwielbia woliere do której chętnie sie chowa i.... no właśnie i co dalej? Bo ja nie mam zamiaru go hodować - przecież mój pies poluje na ptaki! Mam poczekać do wiosny az poczuje zew natury? Z góry dzieki za rady..
Fotki gołąbka i jego zabaw z dziećmi u mnie.

A drugie pytanie mam o rh. Kupiłam w jedym czasie 2 i posadziłam w jednym miejscu. pierwszy to Flore Pleno który slicznie urósł i zawiązał mnóstwo pąków a drugi to Roseum Elegants który urósł niesamowicie, nawet w październiku puścił nowe przyrosty ale pąków nie zawiązał. Oba były karmione nawozem i nie wiem czemu tak różnie rosną. Fotki rh Ci wkleję byś nie musiała u mnie szukać
To Flore Pleno z pąkami



A to Roseum Elegants




Z góry dziękuje Ci za pomoc
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Bogdzia 18:52, 29 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Madzenka napisał(a)
Chyba mam tę azalie ,ale mogę się myślić , bo mam dwie rózne o białych pełnych kwiatkach. W tym roku przesadziłam je w lepsze miejsce , bo mi pod magnolia zamierały


Dobrze ze przesadziłas bo to ładne rośliny a magnolie maja gęste i dosc duże liscie to światła mogły miec za mało. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies