Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

anka_ 21:55, 26 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Bożenko ale ona duża przecież nie będzie, a źródło pewne (szkółka p. Bielickiego - specjalizuje się w kwasolubach). Zerknij tak na spokojnie czy gdzieś by pasowała. A Album Novum z ogromną chęcią bym przyjęła.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Justyna 21:55, 26 lis 2015


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Bogdziu dziękuję
Canons Double mam. Śliczna! Ale chyba nie pachnie, a jeśli już to delikatnie. Co prawda nosa w nią nie wsadzałam, ale rośnie przy ścieżce, wiec intensywną woń bym wyczuła.
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Bogdzia 22:05, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Justyna napisał(a)
Bogdziu dziękuję
Canons Double mam. Śliczna! Ale chyba nie pachnie, a jeśli już to delikatnie. Co prawda nosa w nią nie wsadzałam, ale rośnie przy ścieżce, wiec intensywną woń bym wyczuła.


Bardzo mocno to na pewno nie. No to kup którąś z tych o których pisałas, najlepiej Irene lub Soir, moim zdaniem one dopiero maja wyczuwalne zapachy jak jest duzo kwiatów albo dużo krzaków.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:06, 26 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anka_ napisał(a)
Bożenko ale ona duża przecież nie będzie, a źródło pewne (szkółka p. Bielickiego - specjalizuje się w kwasolubach). Zerknij tak na spokojnie czy gdzieś by pasowała. A Album Novum z ogromną chęcią bym przyjęła.


Aniu miałabys za duży problem z wysyłką , w doniczce trudno wysłac co innego bez doniczki tak jak ja wysyłam. Wczesna wiosna dostaniesz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jona 00:24, 27 lis 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Bogdzia napisał(a)


Ładna zima fajna ale ładnych dni jest mało a utrudnień zimowych zbyt dużo.Ptaszyska wygłodniałe w tym roku wyjątkowo , może rośliny nasion nie pozawiazywaly, co spojrzymy to w karmnikach pusto.Trzymam kciuki.


A może czują ostrą zimę i próbują złapać trochę sadełka? To tylko hipoteza, ale jakby okazała się prawdziwa, to można byłoby przewidywać zimę
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 00:25, 27 lis 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Bogdzia napisał(a)




Lubię to zdjęcie . Zanim je zrobiłam padał śnieg i był bardzo mocny wiatr, po prostu wichura. Śnieg został wbity w korę drzew i wszystkie były paskowane a ze był mróz to taki obraz utrzymał się dwa dni.


Zacytuję jeszcze raz, bo bardzo mi się podoba
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
anka_ 00:31, 27 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Bogdzia napisał(a)

Aniu miałabys za duży problem z wysyłką , w doniczce trudno wysłac co innego bez doniczki tak jak ja wysyłam. Wczesna wiosna dostaniesz.

Na wiosnę mam w planach ogród botaniczny w Łodzi. Dogadamy się jeszcze.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
hanka_andrus 10:33, 27 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko, w moim ogrodzie tez ptaszki rządzą, ale ja ich nie oglądam, niestety.
Twoje za to mnie cieszą, bo to jest znak, że mimo uśpienia zimowego życie trwa!
Serdeczności załączam! I czekam na kolejne ptaszki modraszki!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Margarete 11:10, 27 lis 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale cudną zime pokazujesz... taką ze słoncem o sniegiem to i ja lubię...
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kindzia 11:21, 27 lis 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mam Soir od tego roku, nie mogłam koło niej przejść obojętnie na Święcie Azalii w Pisarzowicach, nawet znalazłam sklep internetowy, który wysłał mi dość dużą sadzonkę. I rośnie sobie już u mnie. Na prawdę pachnie obłędnie!!! Bardzo bym chciała jeszcze jakieś wielkokwiatowe wcisnąć...kusi mnie, tym bardziej, że w Pisarzowicach je tną co roku, żeby w ryzach utrzymać. Tylko jeszcze to miejsce muszę znaleźć u siebie

Bogdziu...berberyski małe też są i też się pięknie przebarwiają Ja mam zrobioną obwódkę z admirałków, piękny berberys

Buziolek
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies