Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

anka_ 20:04, 27 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Bogdzia napisał(a)


A moze w maju do mnie sie wybierzesz? Wtedy pewnie bym chciała jakis krzaczek.

Bożenko bardzo dziękuję, nawet nie wiesz jak bym chciała zobaczyć na żywo twoje cuda.

jankosia napisał(a)
...Chciałam dokupić w tym roku i okazało się, że niby jest nawet w Łodzi w znanym centrum ogrodniczym, ale jak przyszło co do czego to okazało się, ze to właśnie czystobiała, pojedyncza. Będę dalej szukać....

Bogdzia napisał(a)

Tak o ta azalie chodzi. Tak sobie myślę ze Renia stale jeździ do Warszawy to może bysmy się z nią wybraly do Ani i po te azalie , co Ty na to?Gdzie je posadze , nie mam pojęcia.Wycieczka oczywiscie dopiero na wiosnę.


Bożenko/dziewczyny/ serdecznie zapraszam.
Na jesieni u p. Bielickiego były, ja kupowałam we wrześniu. Tylko co do zakupów w tej szkółce to uprzedzam, że nie jest typowo nastawiona na detalistów. Nie ma placu z wyłożonymi wszystkimi odmianami "na pokaz". Trzeba z grubsza wiedzieć po co się jedzie. Jest strona internetowa z opisami posiadanych odmian i cenami. http://www.bielicki.com.pl/
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Bogdzia 21:48, 27 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anka_ napisał(a)

Bożenko bardzo dziękuję, nawet nie wiesz jak bym chciała zobaczyć na żywo twoje cuda.




Bożenko/dziewczyny/ serdecznie zapraszam.
Na jesieni u p. Bielickiego były, ja kupowałam we wrześniu. Tylko co do zakupów w tej szkółce to uprzedzam, że nie jest typowo nastawiona na detalistów. Nie ma placu z wyłożonymi wszystkimi odmianami "na pokaz". Trzeba z grubsza wiedzieć po co się jedzie. Jest strona internetowa z opisami posiadanych odmian i cenami. http://www.bielicki.com.pl/


Aniu teraz juz za późno na sadzenie , musimy poczekac do wiosny. Okazuje sie że są różne możliwosci więc na wiosnę na pewno na cos sie zdecydujemy.Albo Ty do nas albo my do Ciebie , fajnie będzie.Aniu do siebie serdecznie zapraszam najlepiej pod koniec maja .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anka_ 22:37, 27 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mala_Mi 00:16, 28 lis 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak zwykle się nie zawiodłam.. modraszki poprawiły nastrój I idę zrobić to o one i do spania.. Jednak rano jestem lepsza do myślenia niż w nocy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 07:36, 28 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jeszcze raz dziękuję za ptaszki. Siedzą u mnie na pulpicie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kasik 07:48, 28 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ptaszki uchwyciłaś jak zwykle w super odsłonie. Takie rozwichrzone i nie uczesane.
A po przyjeździe z Pisarzowic to każdemu się marzy ogród azaliowo rododendronowy. Ty masz to szczęście oglądać go na co dzień.

Buziolki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
rozark 17:09, 28 lis 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
do W-wy mozemy parę razy pojechać, do Ogrodu Botanicznego, Arboretum, ogrody zielone na dachach Uniwersytetu i ....
____________________
pozdrowionka
Rench 01:07, 29 lis 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Piękne te Twoje ptaszki,ja jakoś nie mogę wyczaić ani jednego w moim poidełku.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 01:08, 29 lis 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Prognozujesz taką piękną śnieżną zimę ? Uwielbiam śnieg
Żeby się udało....
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Bogdzia 09:33, 29 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anka_ napisał(a)



Byle do wiosny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies