Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Alicja169 21:17, 09 lut 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Bogdzia Dzięki za pomoc i konkretne wskazówki.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Bogdzia 21:22, 09 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)


Ale to chyba myślicie o takim pastuchu do grodzenia pastwisk? Bo taki pastuch dla psów i kotów to działa w "porozumieniu" ze specjalną obrożą. Nie da się tego użyć tak, żeby obce koty nie wchodziły A taki na pastwiska to musi porazić krowę więc takiego kotka to może zabić


No i masz babo placek a jak dzikim kotom założyc obroże jak one człowieka sie boją . Nici z pastucha , problem pozostanie.Moniko czy Ty masz adres do pana od róż ze Skierniewic który miał dużo pięknych róż a gdzieś koło Pabianic mieszkał? Wydaje mi sie ze brałas wizytówkę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:23, 09 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Alicja169 napisał(a)
Bogdzia Dzięki za pomoc i konkretne wskazówki.


Co jakis czas rób zdjecia i przypomnij żebym zajrzała.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Edyta10 21:24, 09 lut 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Bożenko tak czytam o tym przesadzaniu i jestem zaskoczona, myślisz że mogę azalię przesadzić za tydzień na przykład? a jak mróz potem przyjdzie? a róże też teraz??
____________________
Ogródek nad jeziorem
jankosia 21:25, 09 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bogdzia napisał(a)


No i masz babo placek a jak dzikim kotom założyc obroże jak one człowieka sie boją . Nici z pastucha , problem pozostanie.Moniko czy Ty masz adres do pana od róż ze Skierniewic który miał dużo pięknych róż a gdzieś koło Pabianic mieszkał? Wydaje mi sie ze brałas wizytówkę.


Ze Skierniewic? To chyba nie ja, bo raczej bym pamiętała. Może ktoś inny to był?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 21:25, 09 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Edyta10 napisał(a)
Bożenko tak czytam o tym przesadzaniu i jestem zaskoczona, myślisz że mogę azalię przesadzić za tydzień na przykład? a jak mróz potem przyjdzie? a róże też teraz??


O rózach wole sie nie wypowiadac ale azalię moim zdaniem możesz bez problemu ,jednak azalie japońskie przesadzaja sie lepiej a wielkokwiatowe gorzej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:26, 09 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)


Ze Skierniewic? To chyba nie ja, bo raczej bym pamiętała. Może ktoś inny to był?


Wydawało mi się ze Ty ale spytam jak sie spotkamy i wszyscy bedą.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jankosia 21:37, 09 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A przypomnij jeszcze, przy okazji czego ta wizytówka była brana? Jakiegoś spotkania?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
jankosia 21:39, 09 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Wiem że Krysia jakoś lokalnie róże kupowała, może ona. Bo przecież "Jankosia" i "róże" to nawet razem w jednym zdaniu dobrze nie brzmią
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
ana_art 22:26, 09 lut 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)


Jasne ze smiech to zdrowie i śmiej sie przy kazdej okazji. Marzenka juz na jesieni zapowiadała ze nic nie bedzie robic w tym roku tylko leżec na leżaku a jakis tydzień albo dwa temu juz zmieniła zdanie a teraz znów pisze o lenistwie , tez sie z niej uśmiałam a co do moich róz to kto je widzial ten wie, a Ty widziałas?????????
przecież wiesz, że byłam u Ciebie koncówką maja
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies