Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 22:03, 12 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)
Ależ przystojniak z tego kowalika



Bogdziu czy mogłabyś i u mnie zobaczyć co z moim rodkiem - ciągle kwitnie jednym kwiatkiem - ułamać? http://www.ogrodowisko.pl/watek/5594-ogrod-do-odnowy?page=44#post_9


Byłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:05, 12 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczny kowalik Pierwszy raz widzę tego ptaszka Ty ornitologiem powinnaś być


Kiedys nic bym przeciw temu nie miała by byc ornitologiem i wogóle kazdego rodzaju biologiem ale teraz to juz niczym nie zostane .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:08, 12 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Kowalik śliczny, ale tło to już mistrzostwo, bardzo mi się podoba, lubię zimne barwy w ogrodzie


Miło że Ci się podoba ale tła nie wybierałam , siadłam leniwie na tarasie i robiłam zdjęcia na tle jakie akurat było, tam rosnie taki cyprysik ze sznurkowatymi gałązkami i lubię zdjecia ptaków siedzących na nim.Jeszcze mam zdjecia sikorki robiącej akrobacje na takim ,,sznurku" ale może jutro wstawię.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 22:09, 12 sie 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale wiedzę ornitologiczną masz i możesz się nią dzielić z nami. A my - przynajmniej ja chętnie ją od ciebie chłonę.
Kowalik śliczny - a Jola ma rację że tło rewelacja
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 22:23, 12 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
Ale wiedzę ornitologiczną masz i możesz się nią dzielić z nami. A my - przynajmniej ja chętnie ją od ciebie chłonę.
Kowalik śliczny - a Jola ma rację że tło rewelacja


Juz sie wylogowałam ale wróciłam, zapraszam w takim razie jutro na sikorkę. Buziaki Małgos.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ren133 22:31, 12 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Bogdzia napisał(a)


Jesli te plamy sa na starychlisciach to normalne zjawisko bo one sie starzeją i obumieraja , z czasem opadna ale jesli na nowych przyrostach to gorzej. Zrób zdjecie i wklej u mnie.Jesli sadziłas je wiosna to niczym w tym roku nie podsypuj a szczególnie teraz bo juz zaczynają drewniec, przygotowują sie do zimy. Wiosna dasz nawóz dla rh a gdyby była potrzeba to byc może i jakis siarczan ale to na wiosne , teraz juz nic nie dawaj.


Dziękuję bardzo Jutro zrobię zdjęcia.
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Pluszakowa 22:33, 12 sie 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Bogdzia napisał(a)


No to muszę cos wstawic bo od kilku dni nie wstawiałam ale kwiaty wciąż te same wiec kowalika wstawię.









Cudny ptaszek nie ma co robić smutnej minki że nie zostaniesz ornitologiem jesteś super i kochana taka jak jesteś i masz ogromną wiedzę z której wielu korzysta koniec smutnych minek buziaki
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Katkak 22:36, 12 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bożenko, ale przepięknie kowalika uwieczniłaś. Zdjęcia jak widokówki lub nawet obrazy. Cudnie . Lubię kowaliki bardzo, na szczęście jest ich u mnie sporo. Nieźli z nich kaskaderzy . Fajnie wygląda jak śmigają po drzewach głową w dół .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jolanka 22:54, 12 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Bogdziu, mistrzyni nasza zdjęciowo stworzonkowa Twoje zdjęcia nie sposób tylko przeglądać - wracam do nich często, są bajkowe. Motyle, ptaki na nich żyją, ma sie wrażenie, że usmiechają się do nas z kadru

Dzieki za to
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Napia 22:59, 12 sie 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bogdziu, przyszłam się przywitać po dłuższej nieobecności
Oglądam zdjęcia, trochę podczytuję, bo to wielka frajda pospacerować po Twoim ogrodzie, gdzie i motylki cudne, i ptaszki,a trawnik jak dywan.
Miło tu do Ciebie zaglądać Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies