Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 07:26, 20 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)

Nie wcześniej niż w przyszłym roku, brak urlopu, a i roboty innej mam trochę, ale dziękuję za zaproszenie Widziałam u Jankosi na blogu Twój ogród (wreszcie tam trafiłam), pięknie pisze o nim


No to w przyszłym roku. Jankosia umie piękne zdjecia robic i wspaniale pisac, sama przyjemnosc czytac i oglądac a jak jeszcze to o moim ogrodzie to juz pełnia szczęscia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:28, 20 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale cudowne kolory
Wspaniała ta jesień w Rogowie znaczy klony sadzić trzeba


Sylwia gdybym miała Twoja działke to rosło by tam kilkadziesiat klonów a jesienią wszyscy by padli na kolana przed tymi widokami.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:28, 20 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
pestka56 napisał(a)
Czarodziejska czerwień czysta magia


Miło że zaglądasz a co z wizytówką????Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:29, 20 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anka_ napisał(a)
Wspaniałą wycieczkę miałyście. Cudowne zdjęcia, a realu to dopiero musi być widok. Kolory, kolory, kolory....I to co pisała Gosia- te widoczne pnie i konary dopełniają całość.
W Rogowie byłam przelotem raz w tamtym roku, ale to był dopiero mikry początek kaskady barw.


Rogów jest ode mnie 15 no moze 20km i jak mogłas nie zajrzec do mnie????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:31, 20 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Katkak napisał(a)
Bozenko, ale mialas piękną wycieczkę. Niech żyją klony .


Kasiu klony kocham juz od dawna ale na jesieni zachwyt jest i tak co rok. Moje niestety najładniejsze złapały chyba werticilozę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anka_ 07:36, 20 paź 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Bogdzia napisał(a)
Rogów jest ode mnie 15 no moze 20km i jak mogłas nie zajrzec do mnie????
Bożenko w tamtym roku to wycieczka wypadła zupełnie nieprzewidzianie i do tego trwała bardzo krótko, bo dostałam telefon i musieliśmy wracać. Miałam nadzieję, że w tym roku się uda, ale początek listopada to już chyba po klonach będzie. A wcześniej nie dam rady, przez te ciągłe padanie zaległości się narobiło.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Bogdzia 07:52, 20 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anka_ napisał(a)
Bożenko w tamtym roku to wycieczka wypadła zupełnie nieprzewidzianie i do tego trwała bardzo krótko, bo dostałam telefon i musieliśmy wracać. Miałam nadzieję, że w tym roku się uda, ale początek listopada to już chyba po klonach będzie. A wcześniej nie dam rady, przez te ciągłe padanie zaległości się narobiło.


Też myśle ze w listopadzie juz po widokach bedzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jankosia 08:17, 20 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bogdzia napisał(a)


Małgosiu to mial byc zart, nie chce zebys sie tłumaczyła, wiadomo kazdy wstawia kiedy może.
Nie mam gdzie i ja wcisnąc , muszę cos wyrzucic by cos innego posadzic, dzis będe szukac miejsca.Do mojego shirasawy dawno nie zaglądałam przez tą brzydką pogoę ale dzis zobacze. Na wiosne bedzie jednak przesadzany.W Rogowie ich nie widziałysmy ale my biegalysmy od koloru do koloru , gdzie było widac dużą plamę.


Na pewno widziałyście Tylko nie kojarzysz bo w Rogowie nie patrzysz na nie w dół tylko w górę
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
ZieloneWrota 09:03, 20 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Bogdzia napisał(a)








Witam, kolorową wycieczkę miałyście cudowne barwy, o i w tym gąszczu odkryłam huśtawkę na której miło płynie czas, jak zwykle Bogdziu twoja relacja to miód na serce niczym malowane obrazy . Pozdrawiam
____________________
Agataod początku
pestka56 13:09, 20 paź 2016


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Siedzę w ogrodzie. Co chwilę coś nowego wyskakuje do zrobienia i nie mogę się obrobić. Wizytówka czeka
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies