Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

yolka 19:22, 02 gru 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
O, to ja chyba mam nieźle, mój M nawet nie próbuje myśleć inaczej, a co dopiero mówić - w ogrodzie rządzi yola , ale nie protestuje jak robić trzeba, nawet wydaje się, że to lubi
eMa Sylwi też medalem bym udekorowała

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jankosia 19:31, 02 gru 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
U ciebie to normalnie ruch jakby sezon się nie skończył U innych łódzkich prawie cisza a tu tylko śmichy chichy Fajnie
nie chce mi się wiesz ostatnio pisać na forum. Z jednej strony nie interesują mnie za bardzo te okołoświąteczne tematy, z drugiej mam trochę rzeczy do ogarnięcia, a z jeszcze innej to stwierdziłam że wrócę na dobre po świętach jak pierwsze wysiewy się zaczną Od czasu do czasu zaglądam, ale nie chce mi się pisać. No chyba, że mnie ktoś sprowokuje
Wybieramy się na Gardenię? Tzn. źle zapytałam, ja bym się wybrała Ktoś?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
anna_t 20:09, 02 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Bogdzia napisał(a)


No jest uparciuch faktycznie ale jest nadzieja ze na 50 rocznicę ślubu w końcu przyzna mi racje
Świerk juz otrzymał jego zgodę teraz czekamy na zgodę urzedu. Zrobiłam błąd pisząc o terminie wycięcia , napisałam ze do marca to sie im nie spieszy , ostatnio jak napisałam że natychmiast chcę wyciąc to w ciagu 2 tyg dostałam zgodę.

wow ale super..50 lat..szmat czasu kiedy macie rocznice?
a moze jak zadzwonisz do urzędu to się sprężą?choc chyba i tak juz byś teraz nie wycinała?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Bogdzia 20:38, 02 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
O, to ja chyba mam nieźle, mój M nawet nie próbuje myśleć inaczej, a co dopiero mówić - w ogrodzie rządzi yola , ale nie protestuje jak robić trzeba, nawet wydaje się, że to lubi
eMa Sylwi też medalem bym udekorowała



Czyżby bywały ideały? Twój i Sylwii?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:44, 02 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
U ciebie to normalnie ruch jakby sezon się nie skończył U innych łódzkich prawie cisza a tu tylko śmichy chichy Fajnie
nie chce mi się wiesz ostatnio pisać na forum. Z jednej strony nie interesują mnie za bardzo te okołoświąteczne tematy, z drugiej mam trochę rzeczy do ogarnięcia, a z jeszcze innej to stwierdziłam że wrócę na dobre po świętach jak pierwsze wysiewy się zaczną Od czasu do czasu zaglądam, ale nie chce mi się pisać. No chyba, że mnie ktoś sprowokuje
Wybieramy się na Gardenię? Tzn. źle zapytałam, ja bym się wybrała Ktoś?


Monia nie strajkuj , zajrzyj czasem i napisz parę słów. ja tez nie mam o czym pisac bo w ogrodzie nuda kompletna ale bez was tez trudno zyc.
Na Gardenie oczywiscie jedziemy. Małgosia ją lubi a jeśli nie ona to na pewno Renia , Agata swoimi samochodami pojada a my z nimi oczywiscie.Tak własnie myślalam ze powinnysmy zrobic kalendarz wyjazdów i spotkań u dziewczyn w ogrodach i sie tego ścisle trzymac bo bez takiego planu chyba za rzadko sie spotykamy. Na wiosne obowiazkowo jescze Rogów i Opatówek ale i spotkania u dziewczyn, wypadałoby to uporządkowac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:46, 02 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_t napisał(a)

wow ale super..50 lat..szmat czasu kiedy macie rocznice?
a moze jak zadzwonisz do urzędu to się sprężą?choc chyba i tak juz byś teraz nie wycinała?


Ania nie bede tu pisac , jak sie spotkamy powiem, jeszcze troche czasu jest.Nie lubię takich rocznic a takich dużych to juz wogóle bo człowiek widzi jaki jest stary.Nie bede zima wycinac bo wszystko mokre albo śniegiem zasypane , mam nadzieje ze w marcu będzie w sam raz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 20:55, 02 gru 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


Czyżby bywały ideały? Twój i Sylwii?

No co Ty tak dobrze to nikt nie ma, są inne dziedziny - przeciętne
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 21:07, 02 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)

No co Ty tak dobrze to nikt nie ma, są inne dziedziny - przeciętne



Wstawie dzisiejsze poranne zdjecia żeby nie było ze tylko gadamy, było troszke sniegu ale zaraz stopniał.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jolanka 21:09, 02 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Idealny facet?

jest taki dowcip: W księgarni klientka pyta sprzedawczynię: Czy dostanę książkę pt: "Mężczyzna idealny"?
- Proszę Pani, my literatury Sience Fiction nie prowadzimy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 21:17, 02 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Bogdzia napisał(a)


Czyżby bywały ideały? Twój i Sylwii?

A skąd Gdybyś wiedziała ile ma za uszami czasem.....to potem mam właśnie w zimie maliny ścięte jak się w...nerwię
plusy z minusami muszą się zerować ....inaczej byłybyśmy za szczęśliwe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies